Film ve Dizi Önerileri

Aisling

Kayıtlı Üye
20190615_214220.jpg

Dizinin konusu kısaca şöyle özetleniyor:
Kuzey Kutbu’nda yüksek teknoloji ile donatılmış bir araştırma merkezinde görevli ABD Hastalık Kontrol ve Korunma Merkezleri‘nden bir grup bilim adamı, olası bir salgın hastalığı araştırmaktadırlar. Bu esnada kendilerini, insanlığın kurtuluşu ya da tamamen yok oluşuna yol açacak korkunç bir ölüm kalım meselesinin ortasında bulurlar.

İlk birkaç bölümü izledim. Sardı. Güzele benziyor.

Ruhaniyet

Kayıtlı Üye
Siyah Giyinen Adamlar 4 Global Tehdit - Men in Black İnternational

Siyah giyen adamlar serisinin 4. filmi 2019 yılında karşınızda. Bu kez başrolde Hollywood'un ünlü oyuncular Liam Neeson, Chris Hemsworth ve Tessa Thompson temsil ediyor.F. Gary Gray'ın yönetmeni olduğu filmin senaristlğine sahip olan isimler Lowell Cunningham, Rodney Rothman, Matt Holloway olmuştur. Aksiyon, Komedi, Bilim-Kurgu türünde olan filmi diğer serilerinden birşey kaybetmemiş gibi görünüyor komedi ve bilimkurgu çok iyi harmanlanmış. Ajanlıktan çok devlete memur olarak hizmet edip sonra ajan olma yolunda yaşadığı şeyleri göreceğimiz yeni bir isim dahil oldu.Siyah Giyen Adamlar 4 Global Tehdit filmi 2019 yılı içerisinde en çok beklenen filmler listesinde bulunuyor. Ülkemizde türkçe dublaj ve türkçe altyazı seçenekleri ile izlenebilecek filmi full hd kalitesinde izleyebilirsiniz.

fullhd-siyah-giyen-adamlar-4-global-tehdit-men-in-black-international.jpg

dhardhar

Kayıtlı Üye
Ekli dosyayı görüntüle 483

Dizinin konusu kısaca şöyle özetleniyor:
Kuzey Kutbu’nda yüksek teknoloji ile donatılmış bir araştırma merkezinde görevli ABD Hastalık Kontrol ve Korunma Merkezleri‘nden bir grup bilim adamı, olası bir salgın hastalığı araştırmaktadırlar. Bu esnada kendilerini, insanlığın kurtuluşu ya da tamamen yok oluşuna yol açacak korkunç bir ölüm kalım meselesinin ortasında bulurlar.

İlk birkaç bölümü izledim. Sardı. Güzele benziyor.
Ya dizi çok iyiydi yine her zamanki gibi SyFy kazığı yedik 2. sezondan sonrasını çekmeme kararı aldı salaklar.

Ruhaniyet

Kayıtlı Üye
Örümcek Adam Evden Uzakta: Far From Home

Örümcek Adam: Evden Uzakta
İzlenme rekorları kırması beklenen bir film olan Örümcek Adam: Evden Uzakta filminin vizyon tarihi 5 Temmuz 2019 olarak resmen duyuruldu. Filmde Jon Watts yönetmenlik koltuğunu kimseye kaptırmazken, Tom Holland, Marisa Tomei, Zendaya ve Jacob Batalon gibi isimler de oyuncu kadrosunu oluşturmakta.
Örümcek Adam: Evden Uzakta Konusu Nedir?
Tüm Örümcek Adam filmlerinde olduğu gibi süper ses ve görüntü kalitesi ile yani full hd film izle seçeneği ile izleyeceğiniz Avengers; Endgame’de yaşanan olaylardan sonra Parker ve arkadaşları dinlenmek ve kafalarını dağıtmak için Avrupa seyehatine giderler. Ancak bu gezi pek de dinlendirici geçmez çünkü Parker bu sefer de başlarına bela olan ve Mysterio adı verilen adamdan arkadaşlarını korumaya çalışır.

Spider-Man-Far-From-Home-Teaser-Poster.jpg

Ü

Üye silindi 56746

Dexter

Diziler içerisinde Dexter konusu: Dexter'la tanışın...Karanlık düşlerine şahit olun.. Gündüzleri adli tıp polisi, geceleri ise seri katil, üstelik ikisinde de çok başarılı. Bir katili bir başka katilden daha iyi kim anlayabilir! Öldürme arzusu dışında ...

Dexter

HALA TANIŞMAYANLAR İÇİN İZLENECEK BİR DİZİ.

" EN İYİ KÖTÜ ADAM "

BU DİZİ'NİN FANLARI VARSA KONU İLE İLGİLİ PAYLAŞIM YAPABİLİRLER.
6.SEZON ÇEKİMİ 2011 YAKINDA..
birinci ve altıncı sezonu tavsiye ederim, diğerleri beni çok sıktı. final zaten tamamen fiyasko. ben artık bu dizi iflah olmaz diyordum ki altıncı sezon çok tatmin edici geldi. din olgusu ele alınmış; dinin ne derece çarpıtılabileceği ve insanın nefsine nasıl alet olacağı işlenmiş. detaylı spoiler vermem konusunda da şu anda kendi nefsim beni dürtüyor lakin ona uymayacağım :D izleyenlerle sohbetini yapabilirim.

Seuta

Kayıtlı Üye
Sense8 dizisini öneren bir arkadas vardi tesekkurler izlediğime değdi cok eğlenceli ve degisik bi konusu vardi?

Alienist

Kayıtlı Üye
'' Suspicious Partner'' Genelde kore dizilerine önyargıyla yaklaşan ben bu diziyi gerçekten sürükleyici, düzeyli ve keyifli buldum tek sezonluk güzel bir dizi. İzlemek isteyenlere öneririm