Film ve Dizi Önerileri

albus

Kayıtlı Üye
13 reasons why , daha yeni çıktı. Bu diziden sonra intihar oranları artabilir :hang:

gallifreyan

Kayıtlı Üye
Interstellar izlenmeli, biraz beyin yakan bir film lakin hoşunuza gidecek.

Yine bir Christopher Nolan filmi.

Anosia

Kayıtlı Üye
Chicken With Plums'ı uykusuz kaldığım bir gece rastgele karşıma çıkmıştı, öylesine seyrettiğim bir filmden bu kadar keyif alacağımı düşünmemiştim, herkese öneririm. :)

brktryk

Kayıtlı Üye
Fringe dizi serisini izlemeyenler mutlaka izlemeli , zamanda yolculuk paranormal olaylar vs , 😣

brktryk

Kayıtlı Üye
Ben yeniden başlamayı bile düşünüyorum , o derece güzel :)

hayatiiyasaa

Kayıtlı Üye
Geçenlerde izlediğim bir filmi önereceğim; The Autopsy Of Jane Doe..

Şiddetle tavsiye ederim. Farklı bir işleyişe sahip Gizem/Gerilim-Korku türünde bir film.

sageeh

Kayıtlı Üye
Legion
Ortalama 60 dakika
Dram, Aksiyon
2017 - devam etmekte

David Haller (Legion) şizofren teşhisi konulmuş sorunlu bir adamdır. Yılları psikiyatri hastanelerinde geçmiştir. Kendisiyle aynı hastalıktan muzdarip biriyle garip bir karşılaşmadan sonra, duyduğu seslerin ve gördüğü sanrıların gerçek olabileceği ihtimaliyle karşı karşıya gelmiştir.

Kesinlikle tavsiye ederim.

Mavigökyüzü

Kayıtlı Üye
Merhaba bende dizi film önerinde bulunmak istedim. Çok fazla asya dizi ve filmleri izliyorum 300 ü geçmiştir. Bölüm sayısı kısa olduğu için çabuk bitiyor seriler.
Kore dizisi secret foresti kesnlikle öneriyorum suç ve hukuk sistemi üzerine bi dizi , koredeki adalet sistemini müthiş işlemiş ben ağladım baya izlerken zaten izleyince bizimde çok farklı olmadığımızı anlıyorsunuz.

Signal yine kore dizisi telsiz aracılığıyla iki dedektifin geçmiş ve gelecek zamanlardan dava çözümlerini işliyor polisiye seviyorum.

Bunların dışında tarihi bi dizi önereyim empress ki yuan imp sömürüsü değilde hakimiyet altında yaşayan moğolların kadın hükümdarını konu almış spoiler vermemek için kısa kesiyorum. BEnim gibi tarih seviyorsanı mutlaka izleyin cengizin torunlarının kurduğu imp nasıl çöküyor... ben ağlamıştım tabi ben tarihi açıdan izledim diziyi normalde fazlaca aşk ve entrika var...

Afifege

Kayıtlı Üye
Tanrı ile sohbet. Gerci ben kitabindan daha cok etkilendim ama tavsiye ederim )

Melikenan

Kayıtlı Üye
Offf bende felaket film manyağıyım. :) Yorumlarını beklerim hiç şüphe etmeden izleyebiirsin filmleri sıkılmazsın hiç birinden. :) Valla anlamı yok desem. :) Düşündüm düşündüm bulamadım o sırada bir kitap gördüm moskov yazıyor hoşuma gitti yazdım. Kitapta hürrem hatunun moskovlu cariye. :p
Korku gerilim tavsiyeleri verebilirmisin?

Aisling

Kayıtlı Üye
Farm diye bir film izledim. Son derece rahatsız edici diyebilirim. Amaç da bu zaten. Izleyiciyi rahatsız edebilmek, vicdanı dürtmek, uyandırmak. Hayvanların insanlar gördüğü muameleler, çiftlikte hayvan yerine konan insanlar üzerinden yansıtılmış. Ve ortaya çok "çarpıcı" sahneler çıkmış diyebilirim...

Ü

Üye silindi 56746

öneren oldu mu bilmiyorum, olduysa bile bir de ben önereyim ki muhakkak izlensin :)

37-Parades-End-Episode-2-Airs-This-Evening.jpg
1. Dünya Savaşı döneminde bir İngiliz aristokrat, onun yalancı, kıskanç ve sosyetik karısı ile, kadın hakları savunucusu olan genç bir kadın arasındaki aşk üçgenini ekrana getirecek. Ford Madox Ford’un 1924-28 arasında yazdığı dört romandan oluşan seriden uyarlanacak olan dizi, savaşın gölgesindeki aşkı anlatıyor. (dönem dizisi, 5 bölüm)

Ü

Üye silindi 56746

The-Invisible-Guest-Poster.jpg

The Invisible Guest (İspanyol yapımı bir film)

Varlıklı bir iş adamı olan Adrián Doria, Asya pazarı ile yaptığı ticari anlaşmaları ve yüksek teknoloji şirketi sebebiyle 'Yılın Adamı' olarak adlandırılmıştır. Bir dağ oteli odasında yanında fotoğrafçı sevgilisi Laura Vidal'ın cesedi dururken polis tarafından tutuklanır. Kendisine güvenilir bir savunma mekanizması oluşturmak için kendi avukatı Felix Leiva tarafından tavsiye edilen ve tanık hazırlama ile adli bildirimlerde uzman deneyimli bir avukat olan Virginia Goodman ile tanışır. Adrian, Virginia'yla cinayet ve sevgilisi Laura ile ilişkisi hakkında konuşur. Her ikisi de Daniel Garrido adında bir adamın öldüğü araba kazasında yer almıştır. Laura'nın Daniel'in ölümü nedeniyle hapse girmekten kaçınmak için Laura'nın onu nasıl yönlendirdiğinden söz eder. Aynı zamanda avukatı Felix, olayların seyrini değiştirebilecek bir delil araştırmaktadır. Virginia ve Adrian, vaka hakkında konuşmalarını sürdürürler ama Adrian'ın ifadesinden ikna olmayan Virginia onu hikayesinin karanlık noktalarını açığa çıkarması için zorlar. Bulmacada gerçek ve yalan kolayca yer değiştirecektir.