Falda şeytan görmek

Metehan890

Kayıtlı Üye
Öncelikle iyi forumlar.Bir online fal bakma sitesinde falcı olarak çalışıyorum 2 gündür aldığım yani baktığım kahve fallarında şeytan figürü görüyorum bunu neye yorumlamalıyım? Bende bir sorun olabilir mi uzun zamandır fal bakmıyordum bilmiyorum yardım ederseniz sevinirim.

Ben192

Kayıtlı Üye
Başkası görmüyor siz görüyosunuz ve birden fazla gördüğünüze göre mantıken sizde sorun var. Çünkü hepsinin falı aynı olamaz demi

Metehan890

Kayıtlı Üye
Fal bakarken hangi varlıklar sana destek oluyorduysa-belki farkındasın belki değilsin bilemem- şimdi işine çomak sokuyorlar.
Evet cinlerin bana yardımcı olduğunu düşünüyorum emin değilim çünkü tecrübem veya öyle bir kişi ile irtibatım yok maalesef peki neden olabileceğine ve nasıl düzeltebileceğime dair bir bilginiz var mı?Teşekkürler...

Impulse

Kayıtlı Üye
Aslında tecrübeye birileriyle irtibata geçmeye ya da özellkle cinlerle anlaşmalar yapmaya çoğu zaman gerek kalmıyor.
Kişi müsaitse dalıveriryorlar. Bunların öyle izinleri var zaten. Kuran da belirtilmiş. Allah kıyamete kadar mühlet verilenlerdensin git istediğini yap diyor şeytana. Yalnız salih kullarıma dokunamayacaksın diyor. Bu ne demek oluyor sen anla işte.
Fal bakmak...

Uzak dur, tövbe et.

Metehan890

Kayıtlı Üye
Aslında tecrübeye birileriyle irtibata geçmeye ya da özellkle cinlerle anlaşmalar yapmaya çoğu zaman gerek kalmıyor.
Kişi müsaitse dalıveriryorlar. Bunların öyle izinleri var zaten. Kuran da belirtilmiş. Allah kıyamete kadar mühlet verilenlerdensin git istediğini yap diyor şeytana. Yalnız salih kullarıma dokunamayacaksın diyor. Bu ne demek oluyor sen anla işte.
Fal bakmak...

Uzak dur, tövbe et.
Belki yanlış yapacağım ama iletişime geçmek istiyorum.Kaybedecek bir şeyim yok nedenini ve ne olacağını öğrenmek için.Bunu nasıl yapacağım?

xax2

Kayıtlı Üye
Fincana ve suya bakanlara daha hızlı musallat olurlar . Sen bu işi dalgaya almışsın az daha devam et güzelce yerleşsin sana

Impulse

Kayıtlı Üye
Belki yanlış yapacağım ama iletişime geçmek istiyorum.Kaybedecek bir şeyim yok nedenini ve ne olacağını öğrenmek için.Bunu nasıl yapacağım?
Sana şu cevabın aynısını veriyorum.
Fincana ve suya bakanlara daha hızlı musallat olurlar . Sen bu işi dalgaya almışsın az daha devam et güzelce yerleşsin sana
Bu bir uyarı. Devamında dönüşü olmayan yollara girdin mi bir daha zor çıkarsın

xax2

Kayıtlı Üye
Kaybedecek birşeyi olmayan kişinin cinlerle ne işi olabilir ? Nasıl olsa kaybedecek birşeyin yok arkadaşım kafana göre yaşa eğer bu kafayla diğer aleme ilişmeye çalışırsan seni kuklası yaparlar

Metehan890

Kayıtlı Üye
Kaybedecek birşeyi olmayan kişinin cinlerle ne işi olabilir ? Nasıl olsa kaybedecek birşeyin yok arkadaşım kafana göre yaşa eğer bu kafayla diğer aleme ilişmeye çalışırsan seni kuklası yaparlar
Kendimden vazgeçtim diyelim ne yapıyorsam ailem için yapıyorum.cin olsub ya da olmasın sadece nedenini merak ediyorum ve ne istediklerini

Impulse

Kayıtlı Üye
İnsanoğlunun tamamının tabiatı toprak olduğu halde ırksal olarak farklı özellikleri içimizde barındırıyorken bu ateşin dumansız (halis) kısmından yaratılmış olup temayülen yalancı olan ve çokları İblis in tahakkümü altındaki varlıklardan ne gibi bir beklentiniz olabilir ki, muhatap olacaksınız?

Derler ya hani; etin ne, budun ne?

Ne isteyebilirler ayrıca?
Ortak tek paydanız dünya(arz)
Varsa evini, arabanı, işini isteyecek haller yok. İşleri olmaz, ee o zaman?

O zaman sana ait olan bir şeye göz dikmişlerdir. Senin çıkarına olmayıp onların işini gören ne varsa... Zaten sana sormadan rahatsız edilmenden belli.

Bu tacizcilerle muhattap olacaksın işte.
Kendini tam hedefe koymuş vaziyette ayaklarına kendin tıpış tıpış gideceksin.
E git. ?
Selam söyle dicem de söyleme : )))

dhardhar

Kayıtlı Üye
Kafana gore takil dostum. Sana senden ve insanlardan baska kimse zarar veremez. Inandigin veya dana dayatilan inandirilanlar kadar enerji cevresi yaratirsin. Kendin bana kimse zarar veremez dersen sana hicbiri zarar veremez. Eger oyle olsaydi su an bizim 2 3 kusak once yasayan anne anneanne teyze hala kalmazdi aklini yitirmeyen. Benim bu kafa rahatligiyla artik yerli yabanci turu korku olan filmlerin de heyecani kacti.