Falcılık Yapmak için Cin Daveti

FrontalLob

Kayıtlı Üye
İş
Decor Expert
Falcılığı meslek yada ek iş olarak yapmak istiyorum bana bu konuda yardım edecek deneyimli Kişiler varmı? İnsanlarla sorunsuz bir şekilde çalışan hangi cin Türüdür? Daveti nasıl gerçekleşmeli . Geçmiş hakkında ve gelecek bilgi verebiliyorlar mı? Vergi levhalı bir şekilde bu işi yapmak istesem yasal mı? Teşekkür ediyorum şimdiden.

Öncelikle bu düşünceden kurtulmanı isterim. Falcılıkta maharet 2 türlüdür. Ya ilmidir yada durugörüdür ( 3.göz )

Benim kahve falında olayları görmem hissetmem ve bunları okumam tamamen ilmidir. 11 yaşında bu varlıklar ile tanıştım ve 11 yıldırda beraberiz. Ciddi anlamda zararları var. Ancak beraber yaşadıkça birbirinizi tamamlarsınız. Bu işte işin içine varlık koyucaksan vebali ağır olur. Seni felakete çeker. O yüzden durugözünle gönül ver bu işe.
Şayet doğumundan bugüne değin içinde buna karşı yetenek varsa bunu parasız yapman makbuldür. Çünkü bu lutüftür. Ve lütuflü ilim parayla satılmaz.

Ü

Üye silindi 62166

çok tehlikeli hem bu varlıkların ne yapacağı belli olmaz davet bir kez daha düşünmelisin saygılarımla...

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
Yapmak istediğim şey aslında tam olarak bu, ben geçmişten haber verdiklerini biliyorum lakin bu iş için en uygun davet hangisi varsa tecrübelerini almak isteriz :)
böyle bir şey yapacaksan niye kendilerinin anlatmasını beklemiyorsun insanların ağzı yok mu gereksiz değil mi psikolojik yardıma gidiyorlar ve geçmişlerini kendileri söylemek yerine senin varlıkların öğreniyor psikolojik yardım yaşam koçluğu gibi bir şey istiyorsan konuşarak yapsan daha iyi olur bence

Adanmış Ruh

Kayıtlı Üye
böyle bir şey yapacaksan niye kendilerinin anlatmasını beklemiyorsun insanların ağzı yok mu gereksiz değil mi psikolojik yardıma gidiyorlar ve geçmişlerini kendileri söylemek yerine senin varlıkların öğreniyor psikolojik yardım yaşam koçluğu gibi bir şey istiyorsan konuşarak yapsan daha iyi olur bence
Anlatamadığı şeyler için ve kendinin farkında olmadığı zarar gördüğü kimseleri tespit edip onlardan bir süre uzak kalmasını sağlamak gibi durumu daha etraflıca görme ve değerlendirme şansımız olacaktır diye düşünüyorum :)

FrontalLob

Kayıtlı Üye
İş
Decor Expert
Eskiden okuduğum bir kitaba göre en az 40 gün et diyetine girilmesi gerektiği, belirli duaları belirli aralıklarla okumanız ve namaza durmanız gerekir. Öyle kolay meziyet değil. Davet-i Cin yapmak. Aklınızı bile bile kaçırmayın. Bu işe başka türden yaklaşın.