Evinize gelmesini istemedikleriniz için

Mortho

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Birinin eve gelmemesini sağlamak için Tebbet duası bir kağıda yazılır. Kağıdın arkasına o kişin adı yazılır. Kağıt suyun içine konur 7 gün bekletilir. Sonra suyu kapınızın önüne dökün.

Yada

Bakara suresinden tesadüfi bir ayet seçin. Bu işi niyet ederek şeçilen ayeti az miktarda tuza okuyun ve kişin ayakkabısına dökün.

Aynı amaç için olan çingene uygulaması:
http://www.gizlimabet.com/showthread.php?p=47260#post47260

büşranur

Kayıtlı Üye
Selamlar mortho bu uygulamada Tebbet suresini yazarken besmele yazmamız gerekiyormu? Tebbetle yapılan bazı uygulamalarda besmele çekilmiyorda o açıdan soruyorum. Ne tür bir mürekkeple yazılmalı? :Angel_anim:

Mortho

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Sadece Tebbet suresini yazın.
Mürekkep safran mürekkebi olmalı.

IsN

Kayıtlı Üye
Valla ninemden küçüklüğümden beri öğrendiğim bir şey var :)
Eğer sevmediğiniz biri eve geldiği zaman ya da bir türlü gitmek bilmeyen misafirinizin gitmesi için; iki ayakkabısının içine azıcık tuz serpin. 10-15 dakikaya kalmaz çeker gider.. Kendi tarafımdan denenmiş ve çok kez işime yarayan bir usuldur..

SaygıLarımla.

dynamic apnea

Kayıtlı Üye
İş
dış ticaret uzmanı
Valla ninemden küçüklüğümden beri öğrendiğim bir şey var :)
Eğer sevmediğiniz biri eve geldiği zaman ya da bir türlü gitmek bilmeyen misafirinizin gitmesi için; iki ayakkabısının içine azıcık tuz serpin. 10-15 dakikaya kalmaz çeker gider.. Kendi tarafımdan denenmiş ve çok kez işime yarayan bir usuldur..

SaygıLarımla*-*
Bu uygulamayı Anadoluda genellikle yaparlar ve sonuç genellikle olumlu olur, insan topraktır ve tuz topragı harekete geçirir...

Kar

Elit Üye
Bu kadar basit bir uygulamayı ben neden bilmiyormuşum kendimi çok cahil hissettim şimdi .

livemocha

Kayıtlı Üye
Bu uygulamayı Anadoluda genellikle yaparlar ve sonuç genellikle olumlu olur, insan topraktır ve tuz topragı harekete geçirir...

Alakasız olucak ama madem tuz insanı harekete geçiriyor tembellik için kendi ayakkabımıza serpsek işe yarar mı? ya size komik gelecek ama benim en büyük sorunum bu

aysorfi

Kayıtlı Üye
Ananem küçükken bize tuz dökmemizi isterdi ayakkabılarına içine :D

Gerçektende giderlerdi. :D

haniel

Kayıtlı Üye
bende bir sentaria büyüsü paylaşmak istiyorum aynı iş için balkabagı yaprakları haşlanır ve suyu kişinin arkasından dökülür ayrıca tuz ayakkabı sadece bizim ülkemize ait bir uygulama degil bir çok ülkede yapılan bir büyüdür

YasinLY

Kayıtlı Üye
İsim Arapça mı yazılacak yoksa Türkçe mi ?

TURKMAGIC

Kayıtlı Üye
Suan Ihtiyacim vardi ben normal kursun kalemle yazacam umarim Allahim kabul eder.