Evde bunları buldum. Büyü müdür yoksa hayırlı şeyler mi yazıyordur?

YasayanEfsane

Kayıtlı Üye
Merhabalar geceniz güzel olsun.

Konu doğru yere açıldı mı pek anlamam lakin değilse affola cahilliğimden kaynaklıdır, düzeltirsiniz.

Evde bunları buldum ve muskaların birinden okunaklı bir yazı çıktı.
Diğerinden ise daha gelişi güzel yazılmış gibi 1 muskadan 2 tane ayrı ayrı muska çıktı.
Kağıtlar arkalı önlü ve uzunlar. İçlerinden birinden 10 tane diğerinden 8 tane bildiğimiz böreklerin üstündeki siyah susamlardan çıktı.
Bilgisi olursa aydınlatırsa mutlu olurum.

Şimdilik yakalım mı tutalım mı bilemedim.

Detaylı olarak okumak isteyenlere daha net görüntüleri wp yolu ile atabilirim yüksek mb olması açısından belge olarak atarım. Yakınlaştırınca incelemek yeterli olur gibi.
Sunucu hatası verdi ve bu siteye atmadı sanırım görselleri o yüzden drivedan paylaşılabilir bağlantı ile atıyorum.

https://drive.google.com/file/d/1MGoh2-mMm2LKLVHG7J2KT3VKz8BpOXYw/view?usp=sharing
https://drive.google.com/file/d/1M7q0XArWJ1omSqHg8VouheikT48ZzNEB/view?usp=sharing
https://drive.google.com/file/d/1MBuX4wY_jn7AIXNJSyzSvyq5F44iqr9C/view?usp=sharing

YasayanEfsane

Kayıtlı Üye
Merhabalar geceniz güzel olsun.

Konu doğru yere açıldı mı pek anlamam lakin değilse affola cahilliğimden kaynaklıdır, düzeltirsiniz.

Evde bunları buldum ve muskaların birinden okunaklı bir yazı çıktı.
Diğerinden ise daha gelişi güzel yazılmış gibi 1 muskadan 2 tane ayrı ayrı muska çıktı.
Kağıtlar arkalı önlü ve uzunlar. İçlerinden birinden 10 tane diğerinden 8 tane bildiğimiz böreklerin üstündeki siyah susamlardan çıktı.
Bilgisi olursa aydınlatırsa mutlu olurum.

Şimdilik yakalım mı tutalım mı bilemedim.

Detaylı olarak okumak isteyenlere daha net görüntüleri wp yolu ile atabilirim yüksek mb olması açısından belge olarak atarım. Yakınlaştırınca incelemek yeterli olur gibi.
Sunucu hatası verdi ve bu siteye atmadı sanırım görselleri o yüzden drivedan paylaşılabilir bağlantı ile atıyorum.

https://drive.google.com/file/d/1MGoh2-mMm2LKLVHG7J2KT3VKz8BpOXYw/view?usp=sharing
https://drive.google.com/file/d/1M7q0XArWJ1omSqHg8VouheikT48ZzNEB/view?usp=sharing
https://drive.google.com/file/d/1MBuX4wY_jn7AIXNJSyzSvyq5F44iqr9C/view?usp=sharing

Bir de eklemem lazım susamlar kağıtların içinden çıktı yani doğrudan muska içinde değil bilmem kaç kat ayrı ayrı katlanmış 2 tane kağııdın birinden 8 diğerinden 10 olmak ile birlikte totalde 18 susam çıktı.

YasayanEfsane

Kayıtlı Üye
@dennise abi sen bir bakar mısın? Yani sen anlamasan bile bu sitede anlayacak birini tanıyorsundur. Seni her konuda gördüğüm için etiketledim :)

Enneagram

Banlı Kullanıcı
Farklı kişilerin elinden çıkmış.

İlk görseldeki, uykuda veya normalde herhangi bir şeyden korkanlar için okunan bir dua.

Bismillahirrahmanirrahim
“Euzü bi kelimatillaha’t-tammati min gadabihi ve şerri ibadihi ve min hemezatiş-şeytani ve en yahdurun.”
Meali :

Esirgeyen ve bağışlayan Allah’ın adıyla
”Allahın bana kızmasından, kulların kötülüklerinden, şeytanın vesveselerinden ve bana kurduğu tuzaklardan Allah’ın kelimelerine sığınırım.”

Bu bir dua zarar gelmez ama yazan kişiyi tanımadığımız için tesiri ne derece olur, sen ne kadar bilinçli bir müslümansın kendin Kuran okumazsam, namaz kılmazsan bu tür rukyeler tesir etmez dolayısıyla faydasından şüpheliyim. Sana sormak lazım, korkularını giderme baglamında olumlu bir tesirini son zamanlarda görmediysen kagıdı imha edebilirsin ama yakman doğru olmaz, denize at ya da için rahatsa üstünde taşırsan taşı ama kendin de okumalısın aynı duayı. Çünkü dua ve Kuran öncelikli okumak içindir, asmak zaruret hallerindedir. Sen dilsiz bir bebek degilsin, küçük bir çocuk degilsin. Okumalısın.

İkinci ve üçüncü görseldeki arkalı önlü yazılan kagıt ise alabildigine karışık, okunmuyor dolayısıyla anlamadım.
Bu kagıt için de aynı yol izlenebilir.
Açıkçası okunaksız yazıları doğru bulmuyorum. Şüphe uyandırıyor bende. Yazanlardan da şüphe ediyorum çünkü sahtekarı çok olur.

Ve her İki kagıdı hazırlayan farklı kişiler.
Susamlar hakkında da bilgim yok şöyle ki fikrim var. Yemen için verilse amenna ama kağıdın içinde boynunda caiz değil. Bence onları da denize at. Taşıma üzerinde.
Korkuyorsan da 41 Kureyş suresini her gece uyumadan önce suya oku ve o suyu iç. 41 uzun gelirse tek sayı olacak şekilde okuyabildigin kadar oku yat. Gece gündüz zaten ayetel kürsi okumalısın, 7 tane oku.

Sevgilerimle.?

YasayanEfsane

Kayıtlı Üye
Farklı kişilerin elinden çıkmış.

İlk görseldeki, uykuda veya normalde herhangi bir şeyden korkanlar için okunan bir dua.

Bismillahirrahmanirrahim
“Euzü bi kelimatillaha’t-tammati min gadabihi ve şerri ibadihi ve min hemezatiş-şeytani ve en yahdurun.”
Meali :

Esirgeyen ve bağışlayan Allah’ın adıyla
”Allahın bana kızmasından, kulların kötülüklerinden, şeytanın vesveselerinden ve bana kurduğu tuzaklardan Allah’ın kelimelerine sığınırım.”

Bu bir dua zarar gelmez ama yazan kişiyi tanımadığımız için tesiri ne derece olur, sen ne kadar bilinçli bir müslümansın kendin Kuran okumazsam, namaz kılmazsan bu tür rukyeler tesir etmez dolayısıyla faydasından şüpheliyim. Sana sormak lazım, korkularını giderme baglamında olumlu bir tesirini son zamanlarda görmediysen kagıdı imha edebilirsin ama yakman doğru olmaz, denize at ya da için rahatsa üstünde taşırsan taşı ama kendin de okumalısın aynı duayı. Çünkü dua ve Kuran öncelikli okumak içindir, asmak zaruret hallerindedir. Sen dilsiz bir bebek degilsin, küçük bir çocuk degilsin. Okumalısın.

İkinci ve üçüncü görseldeki arkalı önlü yazılan kagıt ise alabildigine karışık, okunmuyor dolayısıyla anlamadım.
Bu kagıt için de aynı yol izlenebilir.
Açıkçası okunaksız yazıları doğru bulmuyorum. Şüphe uyandırıyor bende. Yazanlardan da şüphe ediyorum çünkü sahtekarı çok olur.

Ve her İki kagıdı hazırlayan farklı kişiler.
Susamlar hakkında da bilgim yok şöyle ki fikrim var. Yemen için verilse amenna ama kağıdın içinde boynunda caiz değil. Bence onları da denize at. Taşıma üzerinde.
Korkuyorsan da 41 Kureyş suresini her gece uyumadan önce suya oku ve o suyu iç. 41 uzun gelirse tek sayı olacak şekilde okuyabildigin kadar oku yat. Gece gündüz zaten ayetel kürsi okumalısın, 7 tane oku.

Sevgilerimle.?

Öncelikle biraz geç cevap vermiş oldum çünkü siteye girmemiştim birkaç gündür o yüzden kusuruma bakmayın. Bu kadar uzun ve temiz bir yanıtı cevapsız bırakmayayım dedim. Bu muskalardan birini babamın dedesi yazmış olabilirmiş. Kendisi hem büyük bir caminin hocası imiş hem de cinleri olan biriymiş. Yapılan büyüleri bozar ve musallatları çözermiş. Bana anlatılan buydu kendisini görmek nasip olmadı. Bunlar da zaten çok detaylı anlatılmadı hiçbir zaman. Hakkında çok fazla bir şey bilmem açıkçası ama babam bir muska ona ait olabilir ama olmayabilir de dedi. O da emin değil, hatırlamıyor. 2 muska da babam tarafından hatırlanmıyor

Şimdi her şeyi bi kenara bırakayım ben 20 yaşında adamım. Annem 81'li ve babam 75'li onlar da genç yaşlarda evlenmiş. Evlilik severek olmuş. 21 yıldır evlilerdi taa ki bu yıl son buluyor mahkemeleri yakın zamanda, sanırım 4 gün kaldı. Zamanında annem çok cins davranırdı. Tıbbi olarak bipolar gibiydi ama dinen de musallat gibi duruyordu. Doktora da gidildi ama sadece yatıştırıcı, sakinleştirici verdiler ilaç olarak. Bir tanı koyulmadı psikolojik olarak vs.. Bir günü asla diğer bir gün ile uyuşmuyordu yani sanki 365 kişiliği var gibi. Bu tabii işin abartısı da yani tahmin edin, aklınızda canlansın diye diyorum. Bir gün senden korkar, bir gün sana vurur, bir gün sever, bir gün öper, bir gün nefret eder gibiydi ve çekilemez bir insan oldu. Sonra anneannemgiller ile konuşuldu ve hocaya gitmeye annem zor ikna olsa da gittiler. Çanakkale'de tanıdık biriydi galiba çünkü rahmetli babamın babası orada yaşardı. Biz istanbuldayız oldum olası. Sonra 2 cin musallat olmuş falan demiş. Banyo yaparken aşık olmuşlar biri türk biri yabancı bir cin. Tabii detayları yine vermedi babam ki bu detayı bile olaydan kaç yıl sonra öğrendim. Her neyse düzelmişti daha iyiydi derken yine başladı öyle olmaya. Sonra ailevi şeyler yaşandı anlatmak istemediğim ve buna rağmen evlilik bozulmadı. Aile dağılmadı bir arada kaldık ki ben bile artık kaldıramıyordum bazı şeyleri. Şimdi ikisi de huzurlu, ayrılıyorlar. Kavga gürültü olmuyor haliyle daha keyifli duruyorlar. Ben de psikolojik olarak travmatik şeylerden dolayı biraz sıkıntı çektim. Depresanlar kullanmak zorunda kaldım intihar etmeyi birkaç kere denedim. Birkaç kere evden kaçtım ve tüm bu olanlardan sonra. Haşa peygamber ve kitaplar yok yanılgısına düştüm sonra da Allah'da yok yanılgısına düştüm. Sırasıyla deist, ateist ve agnozist oldum. Şimdi elhamdülillah müslümanım ama sadece lafta müslüman olanlardanım. Dua etmeyi severim. Ağlerken, gülerken, üzgünken, mutluyken, heyecanlı ve korkarken. Tanrı'nın beni duyduğunu ve bana zamanı geldiğinde her şeyin çok daha iyi olacağını söylediğini hisseder gibi olurum. Konuşur ve dertleşir gibi hisseder, huzurla dolarım. Kur-an ya da namaz alışkanlığım hiç kalmadı ama hala yürekten inanarak dua ederim. Ve hala daha şiddetli hissederim bir gün kariyer, hayat ve sağlık anlamında her şey çok daha güzel olacak gibisinden. Belki de olmasını istediğimden dolayı hissettim sanarım ama bu his beni iyi hissettiriyor ve Allah ile aramda daha güzel bir bağ oluyor. Bu kadar şeyi alakasız alakasız anlattım da konu şuraya gelecek efendim;

Bu muskalar açıldığından beri midir bilmiyorum ama ister istemez bununla iliştiriyor beynim. Karıncalar durduk yere ölmeye başladı evimizde. Mutfak tezgahında ve ben her gece kabus görüyorum. Daha bu sabah 2 tane gördüm. İlkinde çok büyük bir deprem oldu. Bina yerin altına kadar kat kat çöktü. Bodrum katta oturduğumuz şu anki evimizde bu deprem olduğu için yerin böyle 200 metre altında gibiydik 3-4 kuzen ve yeğenim vardı herkes sağdı ama orada ölüme terk edildik gibi oldu. Bundan o kadar korkarak uyanmadım ama ikincisinde 2 arkadaşım plajdan yürürken ben denizden onların hizasında gidiyordum. Bir anda omzuma bir şey atladı ama görmedim sadece hissettim. Büyüklüğünü ve beni kavrayışını, gerçek gibiydi. Arkadaşlarım bana döndü ve çığlık attılar. "Bu bir katana" diyip çığlıkla kaçtılar. Göz ucuyla baktığımda kocaman bir örümcek gibiydi ama kafamı o yöne dönemiyordum. Sonra onu omzumdan ayırmaya çalıştım sımsıkı sarmıştı. Canım yanıyordu. En sonunda tüm gücümle çekerken bir anda zıplayarak uyandım. Elim omzumdaydı. kafamı kaldırıp etrafa seri seri korkarak baktım. Yatağımda bile o anın korkusu ve odanın karanlığından yastığımın orada ufak hareketli bir şey varmış gibi gördüm ama yoktu. Uyandığımda o acı omzumdaydı hala.

Çok şükür hiçbir şeyden korkmayan ben bir anda uyumaktan korkar oldum. Kabuslar yoruyor. Şu anda 150mg bir depresan da kullanıyorum. Hayat enerjim ve keyfim de yerinde. Yaşamak istiyorum. Hayaller ve hedeflerim için. Kız kardeşim için Allah canımı almadıkça ben pes etmicem, güçlüyümdür yani öldürmeyen her darbe güç verir bana mentalinde takılıyorum. Dolu taraflarına bakıyorum boşu görüp kendimi üzmüyorum ama sadece bünye olarak yorgun hissediyorum. Ayağa kalkmakta bazen zorlanıyorum.

Neyse içim rahatladı bunları yazdım. Okumasanız da olur. Arada böyle not defterine yazar geçerdim. Bugün de mübarek cuma gününde buraya nasip oldu.