Etkisini hemen görebileceğiniz bir uygulama

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DeryaG358

Kayıtlı Üye
Paylaştığım programı yarım yamalak yapacak olsanız dahi çok kısa sürede gözle görülür sonuçlar elde edeceksiniz.
Her bir egzersiz 8 saatlik fitness çalışmasına denk geliyor, herhangi bir araç gerektirmiyor.
Vücudunuzun şekli nasıl olursa olsun; şişman, aşırı zayıf, çarpık bacak, kambur vs.. düzenli çalışmada birkaç ay içerisinde başka hiç bir müdahale gerektirmeden düzelebiliyorsunuz. Kendiniz deneyimledikten sonra çevrenizdeki insanları da yönlendirebilirsiniz. Özellikle fıtıktan kaynaklanan bel ağrılarında mucizeler yaratıyor (doğru ve anlatıldığı gibi uygulanmalı, zorlanmamalı)

Ben bu programı yaklaşık 14 kilo verip, sezaryenden de kalan sarkmalarımla başbaşa kaldığımda tanıştım. Hemen daha 8. günümde çok ciddi sıkılaşmalar oldu. Ayrıca meyilli olduğum kambur duruş da ortadan kalktı. Hatta 5. günden itibaren kaykılarak oturduğumda rahatsız olup, yeni ideal duruşa dönüyordum istemsizce. Artık boyuma uygun bedende giyinebiliyorum ve bu saatten sonra vücut şeklimle alakalı çalışmaya dönem dönem gayret ediyorum.
Zihinsel faaliyetler ve yüksek konsantrasyonla ilgili bir sitenin üyeleri muhakkak ki bedensel uyuma da önem verecek ve hatta ihtiyaç duyacaklardır diye düşünüp paylaştım; dilerim ki uygularsınız ve çok önemli olduğunu farkettiğim iyi enerjilerinizi benim adıma evrene yayarsınız
Sevgiyle;

Pilates'in atası olarak kabul edilen ve yoga egzersizlerini de harmanlayan bu hap program 6 gün peşpeşe yapılıp 1 gün dinlenmeyle yapılıyor. Toplamda 21 egzersiz gününü bu şekilde tamamlamalısınız. ( 24 gün yapıyor)
Olası bir durumda ara verilmesi gerektiğinde, bu süre en fazla 36 saat olabiliyor. Aksi halde sıfırlayarak baştan saymanız gerekecektir. (Kas sisteminiz yeniden oluşturulduğu, şekillendirildiği için olsa gerek, bu süre kaslardaki değişikliğin de başa sarmasından kaynaklanıyor)
Sadece programı uygularken oksijensiz kalmayacağınız bir mekanı seçmeniz, üstüne de ılık duş almanız tavsiye edilenler arasında.
Yine benim tavsiyem mümkünse ölçü alın, fotoğrafınızı çekip, aşama aşama kıyaslayın.. hiçbirini yapamıyorsanız (videoda da anlatıldığı üzere) özellikle bacaklarınızın duruşuytla alakalı bozuk para örneğine bakarak, gelişiminizi ve düzelmeleri farkında olunuz

Video oldukça amatör bir hanım tarafından dublajlandırıldığı için biraz eğlenebilirsiniz ama sonuçta lütfen mevzuya odaklanın.

-https://docs.google.com/file/d/0B_DPnUh3fH_ZSW9wR0ZhZElNeWM/edit?pli=1

***ALINTIDIR***

Kardanmadam

Kayıtlı Üye
Açılmıyor link nedir bu egzersiz programı mı? Ve her biri 8 saate denk gelen?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...