eterik bağ

eratohesperid

Kayıtlı Üye
duygularımı çok yoğun yaşayan biri olarak dönem dönem obsesif geçen zamanlarım oluyor. çok zorlanıyor fakat bunun geçici bir süreç oluğunu biliyorum. bazen kolay olacak demelisin ve kolay olmalı..* geçmişimle olan eterik bağımı tamamen koparmak istiyorum. daha doğrusu bir insanla. üzüntü vs. duymuyorum. hatırlamaktan rahatsız oluyorum, muhtemelen rahatsız olduğum ve düşünmeyi reddettiğim için daha çok karşıma çıkıyor. (senelerdir görmüyorum, his, anı olarak.) benim gibi bir durum yaşayan var mı? neler yapabilirim?

Furking

Kayıtlı Üye
Yaşadığımız her olay eksiklerimizi ve yanlışlarımızı düzeltmemiz için yaşatılır.
Ve siz o olaydan dersinizi almadığınız sürece aynı kısır döngü devam eder.
İlk adım kabullenmeyle başlar. Yaşadığınız olayı kabul edin ve bu olaydan nasıl bir gelişim sağlayabileceğinizi düşünün. Duygusal-psikolojik-düşünsel, fiziksel vs. imtihanınız her ne yöndeyse buna uygun gelişim gösterebilirsiniz.

Simya öğretilerinde madeni altına çevirmek için ateş kullanılır.
Bu durumda; madeni kendiniz, ateşi yaşadığınız imtihanlar ve altını de arınmış saf haliniz olarak düşünürseniz yaşadığınız olaylar daha da anlam bulur.

zena

Kayıtlı Üye
Eterik bağ kesme çalışması yapmanızı önerebilirim. Aynı durumdan muzdarip olduğum bir dönemde kendi üzerimde oldukça işe yaramıştı. Ben bu çalışmayı birkaç kez tekrarlamıştım, çok faydasını gördüm. Umarım sizin için de faydalı olur. Sevgi ve ışıkla.

cathrine

Kayıtlı Üye
Eterik bağ kesme çalışması yapmanızı önerebilirim. Aynı durumdan muzdarip olduğum bir dönemde kendi üzerimde oldukça işe yaramıştı. Ben bu çalışmayı birkaç kez tekrarlamıştım, çok faydasını gördüm. Umarım sizin için de faydalı olur. Sevgi ve ışıkla.
Eterik bağı aşk sanma yanılgısına mı düştüm?Yani eterik bağla aşk birbirine karıştırılan kavramlar mı?

cathrine

Kayıtlı Üye
Bu arada ben de ''İlişkiler''başlığı altında böyle bir konu açmıştım,ona istinaden cevap verdim...O konuya da bakar mısınız arkadaşlar?Ruh ikizlerindeki birbirine çekilme ve geri püskürtülme durumlarından bahsettim...Benim başlığım psikoloji bölümünde,benim sorularımı da cevaplandırmak isterseniz...