Esyayi gorevlendirme

Fehu

Kayıtlı Üye
Tüm gizlimabet üyelerine iyi akşamlar dilerim. Bundan 5 yıl önce sınava hazırlanırken adını unuttuğum bir facebook grubunda bir ritüel görmüştüm. Tuzlu su karışımını diledigimiz bir eşyaya pentegram şeklinde sürüyor , eşyayı görevlendiriyorduk. Hatırladığım sözcükler sadecd şunlar ; "ateş ve su birleşti ..." 2 farklı eşyayı 2 farklı şekilde gorevlendirmistim ve tam istediklerim olmuştu. Sonrasında nasıl yapıldığını unuttum. Sitede buna benzer bir iki ritüel gördüm ancak tam olarak benzemiyordu. Aklında bu şekil bir maji olan varsa bana söyleyebilir mi ? Teşekkür ederim.

Ü

Üye silindi 58480

Buyu islerine uzagim ama esyayi gorevlendirmekten ziyade esyayi ikna etmek gerekir. Esyadaki Gorev bilinci ikna edildiginden sonraki bir asamadir.

Esyayi ikna etmek, onu zaaflarindan ve size karsi koyamayacagi yerden yakalamanizi gerektirir. Elektronlarindan yani tum enerjisini aldigi yerden yakalamak gerekir esyayi. Bunu da kendi enerjiniz ile yapabilirsiniz. Boylece cift yarik deneyindeki gibi gozlemlendigini bilen elektronlarin farkli davranmasi gibi, esya farkli davranmaya baslayacaktir. Tabi filmlerdeki gibi ayaklanip yuruyen sandalyeler gibi degil. Aura ve ic dinamik bazinda bir sandalye bir karabasan haline getirilebilir. Ve ona oturan insanlarin ruyasinda zipli dosyadan cikar gibi kendisini gosterebilir.

Simdi bu vardir. Evrenin enerji tabanliligi bazindan suni enerji sapmalari yaptirilabilir. Buyuculer bir yolunu hep bulmuslardir.

O yuzden Muslumanlar su icerken, bir ortama adim atarken, hatta otururken, yan yatarken, dizi acarken hep besmele ile baslarlar.
Allahin en buyuk 2 ismi R titresimindedir. Cok tuksektir. Ufak tefen ugursuzluklardan ve aksamalardan emin kilar. Besmele yolu supurerek yurumek gibidir.

Isobelzxc

Kayıtlı Üye
@dennise ilahi dennise cigim iyi hossunda bazen cok salliyorsun :) yahu Allah in iki ismi R titresimindedir ne demek :) sadece r harfi ile olacak is mi o :)

Ü

Üye silindi 58480

@dennise ilahi dennise cigim iyi hossunda bazen cok salliyorsun :) yahu Allah in iki ismi R titresimindedir ne demek :) sadece r harfi ile olacak is mi o :)

TEsekkur ederim siz de cok hos birisiniz.

Butun harfleri tek tek soyleyin. R harfini soylemeyin ama.
Simdi de R harfini soyleyin , farki anladiniz mi ?

R harfini, diger harfler arasinda istem disi soylenebilen tek harftir. Dilinizi hali silkmek gibi titreterek oluruna biraktiktan sonra dogal yolla elde elidir.
R harfini bircok cocuk soylemeyi en son ogrenir. Harfolojide R harfine cok ozel anlamlar yuklenmistir.

R harfi onemli. Ama tabi bir olmazsa olmaz da degil.

Ben sadece arada sallarken kendimden gecmeyi seviyorum :)))

Isobelzxc

Kayıtlı Üye
TEsekkur ederim siz de cok hos birisiniz.

Butun harfleri tek tek soyleyin. R harfini soylemeyin ama.
Simdi de R harfini soyleyin , farki anladiniz mi ?

R harfini, diger harfler arasinda istem disi soylenebilen tek harftir. Dilinizi hali silkmek gibi titreterek oluruna biraktiktan sonra dogal yolla elde elidir.
R harfini bircok cocuk soylemeyi en son ogrenir. Harfolojide R harfine cok ozel anlamlar yuklenmistir.

R harfi onemli. Ama tabi bir olmazsa olmaz da degil.

Ben sadece arada sallarken kendimden gecmeyi seviyorum :)))

Tamam o zaman bundan sana senin adin derrise olsun :) ))) cok daha sevimli ve güçlü degil mi :)

Isobelzxc

Kayıtlı Üye
Bile bile mi ?
Kendi adima takilmadim bile, ama size yakistiramadigim icin takildim kaldim resmen.
Cok yersiz: ``bu arada oruc var mi ?`` nedir? :confused:

E bu devrik cumle de otofaji olmaya basladi ama simdi
(n)

Sevgili dennise cigim seviyorum seni takildim biraz takilma sende fazla ;)

Seraphine

Kayıtlı Üye
Bahsettiğiniz şeyi gerçekleştirmek için o uygulamaya ihtiyacınız yok. Eşyanın belli bir bilinci veya idrağı yoktur, dolayısı ile enerji yüklemeleri de aynı vazifeyi görür. Yapmanız gereken tek şey seçtiğiniz eşyaya İstediğiniz amacın frekansını aktarıp onu yaymasını emretmek. Biraz tanrıcılıktan kimseye zarar gelmez.

Fehu

Kayıtlı Üye
İste benim içime sinmiyor öyle :) mutlaka birkaç malzeme kullanmaliyim
Bahsettiğiniz şeyi gerçekleştirmek için o uygulamaya ihtiyacınız yok. Eşyanın belli bir bilinci veya idrağı yoktur, dolayısı ile enerji yüklemeleri de aynı vazifeyi görür. Yapmanız gereken tek şey seçtiğiniz eşyaya İstediğiniz amacın frekansını aktarıp onu yaymasını emretmek. Biraz tanrıcılıktan kimseye zarar gelmez.

Fehu

Kayıtlı Üye
IMG-20190519-WA0046.jpeg
Eski dosyalarimin hepsine tek tek baktım ve buldum ihtiyacı olan varsa görsel birakiyorum :) ancak tehlikeli midir bilmiyorum. Sayfanın adının kara büyü olduğunu görünce urkmedim değil