esselamun aleyküm yıldız yükseltme yardım

fur7141

Kayıtlı Üye
esselamun aleyküm arkadaşlar yıldız yükseltmek için zikir esma mantra dua varmıdır? var ise verebilirmisiniz acaba? sanırım biraz öğrendiğim bilgiye göre yıldız yükselmek rüzgar estirmek aerokinezi yapmak içinde kullanılıyor?? yardımcı olurmusunuz??

hasan06

Kayıtlı Üye
esselamun aleyküm arkadaşlar yıldız yükseltmek için zikir esma mantra dua varmıdır? var ise verebilirmisiniz acaba? sanırım biraz öğrendiğim bilgiye göre yıldız yükselmek rüzgar estirmek aerokinezi yapmak içinde kullanılıyor?? yardımcı olurmusunuz??
yardım istemişsin ama adın nedir doğum tarihin nedir bu şekilde yıldız bakılmaz ki

dhardhar

Kayıtlı Üye
Yıldız yükseltmek ne demek biliyor musun?

Seuta

Kayıtlı Üye
Yükselmiyor diye biliyorum malesef bendede var o..

Ü

Üye silindi 56746

bu forumda yapılan "bakım"da bu konu hakkında da bilgi ve öneriler veriliyor mu veya direkt bu konunun çözümü sunulabiliyor mu? gezegenim jüpiter; şans, bolluk, bereket gibi konuları temsil ediyor ancak ben bunlardan nasiplenemediğimi görüyorum. yahut bu konuda neler yapabileceğimi söyleyebilecek üyeler var mıdır?

Ü

Üye silindi 58480

bu forumda yapılan "bakım"da bu konu hakkında da bilgi ve öneriler veriliyor mu veya direkt bu konunun çözümü sunulabiliyor mu? gezegenim jüpiter; şans, bolluk, bereket gibi konuları temsil ediyor ancak ben bunlardan nasiplenemediğimi görüyorum. yahut bu konuda neler yapabileceğimi söyleyebilecek üyeler var mıdır?

Gezegeninizin aktif oldugu saatlerle algilarinizi senkron edeceksiniz. Algilarinizi gezegeninizin saatlerinde uyandiracaksiniz, hizasirtma yapacaksiniz. Biyolojik saatiniz ve ic takviminiz bir sure sonra gezegeninizin yukselise gectigi periyotlara alisacak. Sabah saat calmadan once o otomatik uyanma saati gibi bir acilimlar sislilesi baslayacak.

Ama hepsi ince enerjiyi alabilmeyle baslar. Ince enerjiyi almak ise aclik ile geliyor. Yani arinma ve duyarlilik seviyesini arttirmakla.

SaHiBuZaMaN

Kayıtlı Üye
Yıldız Yükseltme Formülü

okumaların gece oniki ila bir arası yapılması eftaldir

okumaya başlamadan önce niyet yapılır

niyet şöyledir

rabbim anneismi dan olma kendiismin nın yani benim yıldızımı yükselt yıldızımı parlat yıldızımı dişiye çevir yıldızı nasibi kısmeti bahtı şansı açık olan kullardan eyle beni denilir

daha sonra

71 defa ayetel kürsi
71 defa nas suresi
71 defa felak suresi

okunur ve son olarak kendinize üflersiniz

selametle.

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Yıldızınız nedir, element değerleriniz nedir? Bunları bilemeden Öner’i sunulamaz

Seuta

Kayıtlı Üye
Benimde jüpiter yay burcusunuz sanirim sedece gezegen onemli olmuyor bu konularda dogum saatide onemli , jupiter bendede sadece kilo olarak bereket getiriyor??

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Hayır modern astrolojiye göre değil Havasa göre

D

DAİMON

Böyle uygulamaları icazetli (ilim sahibi birinden bizzat izin almış) kişiler harici kimse yapamaz arkadaşlar. Velev ki yaptı bu onu insan dışı varlıklara ve kötü enerjilere açık konuma getirir. Sonra cinler bastı diye de buraya yazıyorsunuz.
Arkadaşlar neden anlamıyorsunuz bilmiyorum. O yüzden bazılarınızın başı dertten kurtulmuyor. Siz farkında degilsiniz ama sorunu üretende sizsiniz.ve neden dert olarak görüyorsunuz her şeyi onu anlamıyorum. Biz buraya ümit dolu cümleler kuruyoruz tevekkül etmeye çalışıyoruz diye sanki hiç mi üzüldüğümüz meseleler yok. Salıverin bazı şeyleri oluruna bırakın, akışına bırakın. Zaman geçsin üstünden... Sabır edin bakın nasıl kendi kendine çözülüyor görürsünüz. Ama 5 yıl 10 yıl... Hayat bu zaten. Burası cennet değil bunun ayırımına varmalı bazılarımız.
Hiç sabretmiyorsunuz. Bu aç gözlülükle ne nasip gelir ne kısmet benden söylemesi
Gelse gelse cinler gelir ne idügü belirsiz ne varsa o gelir.

Ü

Üye silindi 58480

Böyle uygulamaları icazetli (ilim sahibi birinden bizzat izin almış) kişiler harici kimse yapamaz arkadaşlar. Velev ki yaptı bu onu insan dışı varlıklara ve kötü enerjilere açık konuma getirir. Sonra cinler bastı diye de buraya yazıyorsunuz.
Arkadaşlar neden anlamıyorsunuz bilmiyorum. O yüzden bazılarınızın başı dertten kurtulmuyor. Siz farkında degilsiniz ama sorunu üretende sizsiniz.ve neden dert olarak görüyorsunuz her şeyi onu anlamıyorum. Biz buraya ümit dolu cümleler kuruyoruz tevekkül etmeye çalışıyoruz diye sanki hiç mi üzüldüğümüz meseleler yok. Salıverin bazı şeyleri oluruna bırakın, akışına bırakın. Zaman geçsin üstünden... Sabır edin bakın nasıl kendi kendine çözülüyor görürsünüz. Ama 5 yıl 10 yıl... Hayat bu zaten. Burası cennet değil bunun ayırımına varmalı bazılarımız.
Hiç sabretmiyorsunuz. Bu aç gözlülükle ne nasip gelir ne kısmet benden söylemesi
Gelse gelse cinler gelir ne idügü belirsiz ne varsa o gelir.

Vallahi kendimi bir cinin yerine kordum da :unsure::unsure: ;

Cinler hakli, vallahi haklilar, hak vermemek elde bile degil :

Bir cin olarak musallat olacak olsam vallahi de gider iste sizin yukarida belirttiginiz vasiflarda birine bela olurdum.

Gucum zaten samimi inanan, macera aramayan birine yetmezdi o ayri mesele, ama garez acligi olan bir cin olsam; inanci kesin ve kusursuz teslimiyeti ile beni kovup savusturan, garezime garez katan, beni caresiz birakan birine karsi, birikmis garezini sanirim gider en ahmak kisilerden cikarirdim : )) Allahin sisteminde acik arayan, kisayoldan cin ordusu kurmak isteyen, inananmis gozuken ama inanmadigi ayan beyan ortada olan, 1000 tane zikir cekerek kendisini bilmedigi algilara surukleyen, nerde kim varsa gider onlara musallat olurdum :p

Basit bir empati yapinca bile enerji yollarinin saglamasina ulasiliyor matematik formulu gibi.

D

DAİMON

@dennise :D... cinler senin gibi olsa keşke çay kahve koyar başımızın üstüne yerin var der buyur ederiz de bi sen değiller ki :p

[XTR] Similar Threads