esselamun aleyküm rüzgar melekleri yardım

fur7141

Kayıtlı Üye
merhaba ben rüzgar meleklerine hükmetmek istiyorum yani daha doğrusu rüzgara hükmetmek istiyorum bunun için rüzgara emredebileceğim esma mantra zikir veya allahın sırlı ismi veya bilmediğim şeylerde olabilir lütfen biliyorsanız hepsini verebilirmisiniz ?

fur7141

Kayıtlı Üye
merhaba ben rüzgar meleklerine hükmetmek istiyorum yani daha doğrusu rüzgara hükmetmek istiyorum bunun için rüzgara emredebileceğim esma mantra zikir veya allahın sırlı ismi veya bilmediğim şeylerde olabilir lütfen biliyorsanız hepsini verebilirmisiniz ?
bana rüzgar meleklerinin isimlerini ve azametlerini yapıp verirmisiniz? lütfen yardım?

ihtiyar76

Banlı Kullanıcı
Peygamber mertebesine ermek, Hz. Süleyman olmak istiyorum diyorsunuz. Mümkün mü sizce ??

fur7141

Kayıtlı Üye
arkadaşlar bence bu mümkün ebced cifir remil diye bir şey var bilene kolay bilmeyene zor...!

cagatay98

Kayıtlı Üye
bende o yüzden mümkün değil dedim zaten :)

Ü

Üye silindi 58480

Bi kere ruzgarin kendisi zaten, sicaklik farkliliklarinin surekli dengelenmesi ile olusan bir kavram. Birakin duayi, Muhendislik olarak bile zor. Odanin bir tarafini sicak bir tarafi soguk olsa bile ruzgar olusur. Tozlarin havadaki devinime kapildiklarini gorursunuz. Bunu bir arazide uygulayamazsiniz.

Hz. Sumeymanin ruzgara boyun egdirmesi sizin tahayyul ettiginiz anlamda olmamisitir ayrica. Elektrigi kullanmis ve motor gucu ile calisan ucak yapmistir. Ucaklarin pervanelerinden cikan ruzgarin siddetini gordumuz mu bilmiyorum. Arabalari, tirlari sacip savuracak kadar guclu bir ruzgar olustururlar.

Hz. Suleymanin ruzgara boyun egdirmesi kesin olarak pervane kuvvetine isarettir. Cunku ruzgar, ancak bu sekilde kisinin inisiyatifine gore ayrodinamik kuvvetini arkasina alir, havada bir pilotu emin kilar. Okuma ve zikir ile ruzgar size boyun egmez. Ruzgarin analitigi bi kere imtihanin sirrina binaen sabit bir yazilimdir. Dogal ruzgarlar sicaklik farkliliklarinin isi alisverisi ile olur. Dua ile degil.

Ha su var,
Iman gucu ile dua edersiniz ve ruzgar cikar. Bu olur. Iman gucu ile yagmur duasi edersiniz yagmur yagar. Bu da olur. Ama zaten vakti geldigi icin olur. Siz dua ederek bereket enerjisini arttirirsiniz, algilarinizda cokluk yasanir, hatta ekinleriniz sirra binaen 7 kat basak verebilir. Ancak yagmuru keyfiyetiniz altina alamazsiniz.

Biz yagmuru Hz. Suleymanin kontrolune verdik deseydi ayet, Hz. Suleymanin yagmur yagdiracak bir sistemin hikmetine mashar oldugunu anlamamiz gerekecekti. Belki muazzam ins ve cin kolelerine bir duzenek kurdurtacak, havaya buhar salacak, gokteki nemi devsirecek ve yapay olarak bir araziye belli periyotlarda yagmur yagdiracakti.

Bunu boyle anlamak gerekir. Hz. Suleymani, Nikola Tesla gibi zamaninin otesinde icatlar yapmis, insanlari etkilemis ve sirlari ile tarihe gomulmus bir Peygamber gibi anmak anlamak gerekir.

Zikirlere cok alistik. Akli cok kapattik. Bati bize bu yuzden tur bindiriyor artik. Adamlar deprem makinasi yapti biz zikirden bikmadik.

[XTR] Similar Threads