Eski Türk burcunuzu öğrenin!

MartıJonathan

Kayıtlı Üye
Huttus (11-20 Nisan): Hassas, mantıklı, dürüst, şerefli, adaletli, yönetici, kıskanç, önde olmayı seven.
Tipik koç işte :)

AğLan

Kayıtlı Üye
Kuşdüger (1-11 Temmuz): Duygularını mantıktan önde tutan, çocuk ruhlu, dengesiz, tembel, kararsız, karamsar, yetenekli.

gerçekten iyi tahminler beklemezdim bu kadarını

lordsicklecell

Kayıtlı Üye
Batık (24 Ekim-1 Kasım): Özgürlüğüne düşkün, diktatör, muammalı ruhlu, iki kutuplu, cesur, gaddar, mükemmel arkadaş, çekici, önder. bana biraz uyuyor :)

bluecat

Kayıtlı Üye
Toruk (21-31 Mart): İdare sahibi, gururlu, lider, işini hayatı gibi sever, yönetici. Liderim de liderim, illaki yöneteceğim işte :) Koçun da koç burcu bu toruk :) Anlaşılan benim geleceğim parlak, toruk'un yüz karası olmamam lazım, biraz daha çaba sarfedeyim en iyisi ..

KillerHarpooN

Kayıtlı Üye
Toruk (21-31 Mart): İdare sahibi, gururlu, lider, işini hayatı gibi sever, yönetici. Liderim de liderim, illaki yöneteceğim işte :) Koçun da koç burcu bu toruk :) Anlaşılan benim geleceğim parlak, toruk'un yüz karası olmamam lazım, biraz daha çaba sarfedeyim en iyisi ..

Katılıyorum...

dijitalHatun

Kayıtlı Üye
İş
mühendis
* Şatık (10-20 Mart): Huzursuz, gururlu, sanatçı, özgür, depresyona ve sinir hastalıklarına yatkın.

suanda depresyona girdim -_- ben depresyona yatkın değilm ki ama :( :p