Enochian Pentagram Defetme Ritüeli

logii

Kayıtlı Üye
Enochian Pentagram Defetme Ritüeli

1.Yüzünüz kuzeye dönük şekilde durun.Sağ elinizde konskre edilmiş asanız,hançeriniz olabilir ya da Pentagramı çizmek için baş parmağınızı da kullanabilirsiniz eğer bu ekipmanlara sahip değilseniz.

2.Alnınıza dokunun ve monoton bir şekilde,ses tonunuzu değiştirmemeye özen gösterin, NONCF KHYS deyin (Telaffuzu NOH-NOO-KEE-FEH-KAH-HEES; bu söylediğiniz ‘Sen’ anlamına gelmektedir.)

3.Cinsel organınıza dokunarak yine monoton bir sesle,ses tonunuzu değiştirmemeye her zaman özen gösterin Enochian kullanırken, ADOHY deyin (Telaffuzu AH-DOH-HEE; Krallık anlamına gelmektedir.)

4.Sağ omzunuza dokunarak LONSA deyin (Telaffuzu LOH-NOO-SAH; Güç anlamına gelmektedir.)

5.Sol omzunuza dokunarak BUSDYR deyin (Telaffuzu BOOS-DEE-RAY; İhtişam anlamına gelmektedir.)

6.Göğsünüze dokunun ve YOYAD deyin (Telaffuzu EE-OH-EE-OH-DAH; Sonsuza kadar yaşayacak olan anlamında.)

7.Hala yüzünüz kuzeye dönük ve eğer varsa elinizdeki ekipmanlarınız (asa,hançer) yoksa baş parmağınız ile defetme Pentagramının işaretini yapınız,bundan sonra ‘Giriş Hareketi’ni yapınız ve

YAYDON deyiniz telaffuzu EE-AH-EE-DOH-NOO’dur ve ‘Kudretli’ anlamına gelir.

‘Sessizlik Hareketi’ne geri dönünüz ve Puella’nın Tanrı İşaretini yapınız (bu tanrı işaretleri daha sonra çizimlerle ve açıklamalarıyla gösterilecektir bu yüzden tarif etmiyorum şimdilik).Pentagramı açtığınız kuzey yönünde sabitleyip Doğu’ya dönün.

8.Tekdüze bir şekilde söyleyin;

GE-YAD (GAY EE-AH-DAH, bizim Tanrı’mız ve Efendimiz)

Sessizlik işaretine geri dönün daha sonra Vir’in Tanrı İşareti’ni yapın, Pentagramın ortasına Hançeri saplayınız,yüzünüzü Güney’e dönün.

9.Tekdüze bir şekilde;

ENAY (AY-NAH-EE, Efendi)

Sessizlik işaretine geri dönün daha sonra Puer’in Tanrı İşaretini yapın. Pentagramın ortasına Hançeri saplayınız ve Batı’ya dönün.

10.Tekdüze bir şekilde;

MONASKY (MOH-NAH-ESS-KEE, Ulu İsim)

Tekrardan Sessizlik işaretine geri dönün ve Mulier’in Tanrı İşaretini yapın.STAB THE PENTAGRAM IN THE CENTER ve Kuzey’e dönün.

Yüzünüz Kuzey’e dönük çemberin içinde durun,Osiris Slain Tanrı İşaretini yapın ve tekdüze bir şekilde söyleyin;

LUKAL Y YKZHHKAL (LOO-KAH-LAH EE EE-KEH-ZAH-HEH-KEH-AH-LAH)

BABAGE Y EDLPRNAA (BAH-BAH-GAY EE EH-DAH-LAH-PAH-AHR-NAH-AH)

RA-AS Y BATAYVAH (RAH AH-ESS EE BAH-AH-TAH-AH-EE-VAH-HEH)

OD SOBOLN Y RAAGYSOL (OH-DAH SOH-BOH-LOH-NAH EE RAH-AH-GAH-EE-OH-ESS-LAH)

MYKMA VNAL YALPOR OYVEAE (MEE-KAH-MAH VAH-NAH-LAH EE-AH-EL-POH-RAY OH-EE-VAY-AH-AY)

11.1’den 6’ya (6’da dahil olmak üzere) tekrar edin.

Çeviri bana ait değildir..

ahmet255

Kayıtlı Üye
güzel bir paylaşım şekilleride resimlerle gösterirsen çok güzel olr.

şovalye

Banlı Kullanıcı
Cinsel organınamı dokunsun? Kiminle konusuyorsun bunu yaparken? Aziz Nesin ne güzel demiş dimi türk milleti hakkında güzel bir söz:) Ben onu söylüyorum:) Bunlara inanlar var ya cidden komik. Eleştiriye açık olun, sizlere bir şey yöneltildigi vakit insanları banlamayın

origanum

Yönetici
Cinsel organınamı dokunsun? Kiminle konusuyorsun bunu yaparken? Aziz Nesin ne güzel demiş dimi türk milleti hakkında güzel bir söz:) Ben onu söylüyorum:) Bunlara inanlar var ya cidden komik. Eleştiriye açık olun, sizlere bir şey yöneltildigi vakit insanları banlamayın

Eleştiri yüzünden değil ama site konularımızı alaya almaktan banlanacaksınız.