Enochian bilenler bir bakarmı ?

Agita

Kayıtlı Üye
Merhaba ben enochian alfabesiyle bir şey yazdırmak istiyorum bu konuda bana yardımcı olurmusunuz ? "Trajedileri degil günahları yazarım" cümlesini nasıl enochian gibi yazarım bilen biri varsa yardımcı olursa çok sevinirim teşekkürler şimdiden.. ^^ Umarım dogru yere konuyu açmışımdır..

BlackHawk04

Kayıtlı Üye
Doğru yere açtın. Büyük ihtimal cevap veren olur. Enochiandan az cok anlarım ama sen bunu çevirince ne işine yarayacak...

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Enokyan'da ''trajedi'' kelimesinin karşılığı var mı bilmiyorum.

Günah = Doailm

Şimdi trajediyi enokyan alfabesi ile yapınca aşağıdaki harfler oluyor ama çalışır mı? Sanmam.

Gisg-Don-Un-Ged-Graph-Gal-Gon

Trajedi kelimesi var mı yok mu tam bilmiyorum da diyelim ki yok, ona en yakın anlamı bulmak, ifadeyi sağlamak için üstünde oynama yapmak gerekebilir.
Hal böyleyken sizin istediğiniz tarzda, yani günlük bir cümleyi enokyana çevirmek için, bu dili bilmekle kalmayıp üstüne de master yapmış birine ihtiyacınız var.

Bu dile, bu ekole bir türlü ısınamadım. Isınamadığım şeyler hakkında bilgi de almıyorum.

Agita

Kayıtlı Üye
Dövme yaptırma amaçlı soruyorum ben tamamen. Görsel olarak hoşuma gidiyor bu alfabe [SIZE=2,5]Chillout[/SIZE] çok teşekkür ederim yorumun için..

La-edri

Kayıtlı Üye
Sorunuzu okudugumda anlamistim dövme amacli sordugunuzu, bu soruyu bir dövmeciye yönetmenizi tavsiye ederim, dövmecilerin iyileri bir cok yazi sekillerini bilirler, ilgilendikleri icn degil müsterilerine hizmet amacli, buradan alamadiginiz yardimi onlarda alabilirsiniz diye düsünüyorum.

Agita

Kayıtlı Üye
Enochian tattoo diye bir şey var dedigin gibi ama burdaki dövmecilerin kaçının ilgilendigini bilmiyorum daha önce hiç enochian dövmeli birinide görmedim genelde kelebek kaplan falan yaptırılıyor yada max japon alfabesi kullanılıyor ondan dolayı bunu bilen birini bulabilcegimi sanmıyorum pek ama bunla ilgilenen dövmeciler var onlarla iletişeme geçmek gerekebilir belki.. İstedigim şey sadece küçük minicik bir cümlenin senbolleşmiş halinin görünümü :D