Enerjisini düzenleyen biri gerçek aşkı bulur mu?

Hopemore

Kayıtlı Üye
enerjisini doğru yöneten, farkındalığa ulaşmış biri gerçek aşkı hayatına kesin çeker mi sizce?
aklınıza şu gerçek aşkı bulma meditasyonları falan gelsin
ben şahsen enerjimin genelde ters işlediğini düzensiz aktığını ve hak ettiğim kişileri hayatıma çekemediğimi düşünüyorum

Ü

Üye silindi 58480

Enerji, enerjinin kendisi ile hemhal olarak mest olmak icin akar, baskasina boyun egdirmek icin degil,

Hoslandiginiz kisinin enerjisini yakaladiginiz anda o kisi ile kozmik bilinc kanalinda zaten beraber hareket edersiniz. Bunun fiziken tezahur etmesi zaten dogal bir neticesi olur. Ama kasti davranisrsaniz araba gibi istop etme olur.

Bu noktada evren daha adildir. Oz tatminlik yasayabildiginizin frekansini gormek iste.

Hz. Ibrahim ogluna olan sevgisini yonetemedigi icin kurban etmesi istendi. Ne zaman ki bicagi boynuna dokundurdu ve Allahin vahiy indirmesi ile kesecegini artik bildi, iste Allah vahiy ile gercek manada oglunu ona bagisladi.

Ü

Üye silindi 56746

bu soruları ben de sordum, sonunda kendimi bambaşka bir yerde buldum.

Enneagram

Banlı Kullanıcı
enerjisini doğru yöneten, farkındalığa ulaşmış biri gerçek aşkı hayatına kesin çeker mi sizce?
Gerçek aşk olarak ele almak dar bir perspektiften olaya bakmak olur.
ve hak ettiğim kişileri hayatıma çekemediğimi düşünüyorum
Ya iradeli olmadıgın için kendindeki potansiyeli açıga çıkaramıyorsun ya da pasif yani edilgen ya da uyumlu yapıda bir kişilige sahip oldugun için arzu ettigin ortamı ve insanları etrafında tutamıyorsundur.

Dışarıdan alacagın profesyonel destekle şu anki farkındalığının üzerine ekleme yaparak bir kaç adım ötesine geçebilirsin. Tabi yine zamana ihtiyacın olur. Ya da kendini seminerler ve Youtube videoları ile önümüzdeki bir kaç yılda da aynı seviyeye getirebilirsin ama kişiden kişiye değişir.

Birde bazı insanlar 30 undan, 35 inden yahut 40 ından sonra kendini bulur. Yani yaradılışınızı es geçmeyin. Hatta astrolojide bunu yanlış hatırlamıyorsam ay fazlarıyla açıklıyorlar. Kafanızı karıştırmıyayım.

Bence her ne olursa olsun iradeli bir insan isteklerini gerçekleştirirken önündeki engelleri daha çabuk aşar, öne çeker.
Belki aşkı, belki işi, belki arkadaşı...

Ya da belki imtihanınız böyledir. Birde o tarafından bakmak lazım. Bazıları ne yaparsa yapsın, ağzıyla kuş tutsa da şikayetlerinden kurtulamıyor.

Dünyevi işlerde sabır, irade, metanet ve kafi miktarda hırs varsa başa gelene eyvallah demeyi de bilmek gerek. İmtihan dünyası...