Eğer Işınlanabilseydiniz neler yapardınız?

• Konbuyu başlatan Üye silindi 62166
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 62166

Merhaba arkadaşlar bu ışınlanma konusu bazen kafama takılıyor... İnsanın atomuna ayrılıp ışınlanması imkansız gibi görünüyor. Lakin eğer ışınlanabilseydiniz
neler yapardınız? Ben geçmişe gidip sevdiklerimi peygamberimizi ziyaret ederdim..

Ü

Üye silindi 62166

Dünyamız tam bir karmaşa gibi. Madde ve duvarın arkasında nasıl evrenler var? Dünyamız bigbangden mi oluştu? Aslında buna benzer çok belgeseller var.. Bakalım gelecekte dünyamızda neler olacak? Asit yağmurlarına karşı bilim adamları önlemini almıştır belki...

Alienist

Kayıtlı Üye
Geçmişte merak ettiğim hangi tarihi bilgi varsa o döneme gidip yerinde öğrenmek isterdim.Çok heyecan verici ve muazzam olurdu sanırım :)

Ü

Üye silindi 62166

Bu aref diye bir sihirbaz bir oğlan vardı.. Acunun yetenek sizsiniz yarışmasında acunun yarışma yerinden istanbulda bir eve ışınlandı...
Oradan kafama takılmış ışınlanma. Düşünsenize arabaya helikoptere uçağa binmeye gerek yok ışınlanma mümkün olursa tabiki...
Scrender diye bir bilim adamı vardı. Kusura bakmayın adını doğru yazmamış olabilirim.. kedisini ışınlamıştı geleceğe daha sonra geri getirmişti...

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
atomuna ayrılmasına gerek yok ışık hızına ulaştığında zaten kütlenin önemi kalmayacağı için içinden geçebilir ve ışınlanabilir benim aklıma takılan şey bunu durduranın ne olacağı ışık hızında hareket eden bir insanı nasıl geri durduracaklar

Ü

Üye silindi 62166

Eğer böyle bir şey mümkün olsaydı dünyada kaos olurdu herhalde..