EFT Sonrası yeni duygu yerlestirme

Hipnotik

Kayıtlı Üye
İş
askerim anam asker:D
ENİ DUYGU YERLEŞTİRME

Belli bir sorununuza ait duygusal kayıtlarınızdaki temizlemeleri tamamladıktan sonra, o konuda içinizde bir boşluk hissedebilirsiniz. Uzun süredir birlikte yaşamaya alıştığınız sorun her neyse, kızgınlık, öfke, özlem, ortadan kalktığında, alışkanlığın getirdiği bir boşluk oluşacaktır. Uzun süre sahip olunan bu negatif kayıtlar bir müddet sonra insanın kimliğiyle özdeş hale gelir. Bunlar ortadan kalkınca, kişi kendi ruhsal kimliğinde bir bocalama yaşayacaktır.

Bu gibi durumlarda oluşan boşluğun yerine yeni ve olumlu bir kayıt implant etmek, yerleştirmek gerekmektedir.

Örneğin daha önce yaşadığınız bir ayrılığın sizde kalan negatif duygusal kayıtlarını sildiğinizde, artık o konuyla ilgili bir şey hissetmediğinizde, aşk kavramıyla ilgili oluşan boşluğa yeni ve olumlu bir duygu yerleştirin.

“Ben hayatıma çok güzel bir aşkı ve sevgiyi çekiyorum.”

“Ben çok güzel bir aşkı hakediyorum.”

“Kendi kendimle çok mutluyum.”

Bu yerleştirmeler mutlaka olumlu cümle şeklinde kurulmalıdır. “Kimseye ihtiyacım yok.” gibi bir cümle olumlu gibi görünse de, aslında içinde bir içerleme ve küskünlük taşımakta ve negatif olarak kurulmaktadır. Eğer böyle bir cümle kuruyorsanız, hemen tekrar içinize dönüp bakın. Bir yerlerde bu konuyla ilgili bir takım negatif kayıtlarınız var demektir. Onları bulup EFT ile temizleme yapın. “Kimseye ihtiyacım yok.” yerine, “Kendi kendime çok mutluyum.” Cümlesi, hem kendi kendiyle mutluluk, huzur ve barışıklık taşıyan, hem de cümle yapısı olarak olumlu kurulan bir cümle olacağı için, görevini yerine getirecek, yani olumlu duyguyu içinizde oluşan boşluğun yerine başarıyla yerleştirecektir.

Olumlu yerleştirmeler için örnek cümleler:

“Para ve bolluğu hayatıma kabul ediyorum.”

“Başarıyı hayatıma çekiyorum.”

“Her zaman neşeliyim.”

“Her konuda çok şanslıyım.”