Efsunlu bakışlar

semyanocibel

Banlı Kullanıcı
Bir parça sabunun üzerine aşağıdaki duayı okuyun ,sonra 7 defa sabunun üzerine üfleyin, yüzünüzü gözünüzü sabunlayın. gözünüz ile kaşınız arasına kırmızı gül yaprağını bastırarak sürün ve birkaç saat beklettikten sonra temizleyin.
Bismillahirrahmanirrahim,
Allahümme ec alil kurane lena fiddünya karinen ve filahireti münisa ve fil kıyameti sefian bi rahmetike ya erhamurrahimin. amin

şinçeyank

Kayıtlı Üye
İş
üniversite Öğr.
"El- afak Murada Giden Yol Tılsım Büyü ve Çözümleri Kitabı" yazsaydınız daha iyi anlaşılırdı.
Teşekkürler

furkan40

Banlı Kullanıcı
Bir parça sabunun üzerine aşağıdaki duayı okuyun ,sonra 7 defa sabunun üzerine üfleyin, yüzünüzü gözünüzü sabunlayın. gözünüz ile kaşınız arasına kırmızı gül yaprağını bastırarak sürün ve birkaç saat beklettikten sonra temizleyin.
Bismillahirrahmanirrahim,
Allahümme ec alil kurane lena fiddünya karinen ve filahireti münisa ve fil kıyameti sefian bi rahmetike ya erhamurrahimin. amin

Peki bunun etki süresi kaç gün yada saattir ve bendeki gül biraz solmuş olurmu acaba ?

dmkol

Kayıtlı Üye
İş
Web Master
Kaynaktan çok duadaki mana önemli bence manasını biliyormusunuz duanın?

Biokinesis16

Kayıtlı Üye
merak ettim bu duanın anlamı ne ne sonuç alanlar varmı ne kadar sürüyor aydınlatın lütfen

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
uygulayan varmı sonuç ne?

merak ettim bu duanın anlamı ne ne sonuç alanlar varmı ne kadar sürüyor aydınlatın lütfen

1.Uygulamaların sonucu kişiden kişiye göre değişebilir.Kimisinde çok etkili olur kimisinde az etkili.Kişinin enerjisi ile alakalıdır bu durum.Kimisinde uygulama başarılı bile olmaz.O yüzden uygulayan var mı sonuç ne gibi sorular gereksiz sorulardır.
Anca uygulayıp öğrenebilirsiniz sonucu . :)

2.Ne kadar süreceği de kişinin enerjisi ile alakalıdır.Enerjisi güçlü ise uzun sürer ama az ise kısa sürer.İnanç ve enerji ile alakalıdır. :)

Umarım anlatabilmişimdir . :)

sevgiyle kalın. :)

Biokinesis16

Kayıtlı Üye
@Tai Chi Chuan bu duanın anlamı nedir allah geçtiğine göre şerli bi dua olamaz ama günah felan değildir inşallah
bide sorum şu duanın anlamı ne

göçmenoğlu

Kayıtlı Üye
İş
Elektironik müh.
Hiçbir işe yaramaz bence, en güzel bakış samimi sevecen güleç yüzlü bir bakıştır her zaman.

Ü

Üye silindi 56746

ee bu bildiğimiz türkan şoray sendromu... ben belli bir süre türkan şoray'ın filmlerine maruz kalınca böyle bakmaya başlıyorum lakin bende pek durmuyor, herkeste tutmaz bu büyü :p

Impulse

Kayıtlı Üye
Duayı bir defa okuyup 7 defa üflemek gibi bir şeyi ilk kez duyuyorum.

Benim bildiğim bir dua bir defa üflenir. Art arda anlamsız geldi.

Yine de siz bilirsiniz.

etzel

Kayıtlı Üye
Kadinlar icin soyleyecegim gul yagini hergun evden cikarken aynanin karsisinda 1 damlasini boynunuzun sag ve sol tarafina sürün. Disari cikinca gorun etkiyi. Cekici gorunmenizi sagliyor