duvardaki yazılar ve büyü

Freya Aida

Kayıtlı Üye
Bundan yaklaşık 8 yıl önce psikolojik sıkıntılarım oldu derslerimi kafama takıp antidepresana başladım,düzgün kullanmayıp daha kötü oldum geceleri uyuyamıyordum aklım yerinden gitmiş gibiydi.Ailem beni üniversite okuduğum yere almaya gelip otelde kalırken annem ve babam uyumuşlardı ve ben onların ağzından ibadetlerime uymadığımı,iyi insan olmanın yetmediğini,dünyaya hep gözüm kapalı baktığını söylediler.Bir süre yaklaşık yarım dönem evdeydim okula gidemedim sonra toparlandım onlara siz bana böyle şeyler söylediniz mi dediğimde hayır dediler,ki ömrüm boyunca da böyle şeyler söylememişlerdi.Normalde de olmadık şeylere sinirlenirim vesvese fazlasıyla vardır aklımda,2 dk önce okuduğum şeyleri unuturum. 2 buçuk 3 yıl önce yatarken duvarda yazılar belirdi bir anda ve korkumdan uyuyamadım.Bir hocayla görüştüm,bana rukye okudu ve sende anne babadan gelen büyü var üstünde musallat var aynı zamanda falcıya gittiysen ondan da büyü gönderimi olmuş dedi ,sizin evde kavga eksik olmaz dedi gerçekten de o şekilde annem ve babam sürekli sebepsiz kavga ederler,boşanmaktan bahsederler ama aynı zamanda da birbirlerini sevdiklerini söylerler.Sizce doğru mudur hocanın söyledikleri???

Freya Aida

Kayıtlı Üye
Bu zaten bana başka bir hocanin verdiği muskaydı,annemle babama yapilani yapani bilmiyorum tabiki bir de yillar önce falciya gitmistik farkli 3 kişiye(büyük bir hata yaparak) ve havasçı biri de muska yapti ben asıl onlardan süphelendim.

Ü

Üye silindi 55028

Anti depresan kullanmanız veya psikolojik sıkıntı sizin zayıf olduğunuz anlamına gelmiyor.Dünyanın en mutlu ülkesi İzlanda'da çocukların psikolojik ilaç kullanma sıklığı %40'dır.Odtü'deki öğrencilerin yarısı antidepresan kullanıyor.Psikolojik ilacı yapan da ihtiyaç duymasını sağlayan da aynı düzen.İnsanların üzerinde kontrol rahat olsun diye.
Siz sadece daha hassassınız.Bu hassaslığınızı üzerinizden atmanız gerekiyor.Hayatta üzülüceğiniz mutlu olacağınız zamanlar olacak.Bunun için dua okusanız bile bir üzülüp bir gülüceksiniz.Halden hale geçeceksiniz.

Sunay12345

Kayıtlı Üye
Bundan muska filan olmaz. Kim ne diye yazdıysa hiçbir etkisi olmaz. Çünkü çok kötü bir arapça ve usülüne ters bir şekilde yazılmış. Size tavsiyem her hoca hacı diyene kanmayın. Piyasada bir sürü şarlatan ve dolandırıcı var. Şöylelerinden bir tanesi bana denk gelse, yapacağımı biliyorumda. Gelmiyorlar gördükleri yerde kaçıyorlar.
Sizin kalp gözünüz açık mı, ben öyle hissettim biran

FrontalLob

Kayıtlı Üye
İş
Decor Expert
Bir hocama göre muskanın usule göre yazılması gerekir. Hareke kullanılmaz ancak okunak olmaması gerekir diye üstüne basardı. Ve bu işi yapan kiminle görüşmüşsem ilçemde divit hokka ile safran mürekkebi kullanan tek kişi oydu. Onun dışındakiler tükenmez, pilot veya kurşun kalem kullanırdı. Bu tutmaz diye bir kaide yok. Vakti saati denk gelir. Amacını bulur.

Freya Aida

Kayıtlı Üye
Bir hocama göre muskanın usule göre yazılması gerekir. Hareke kullanılmaz ancak okunak olmaması gerekir diye üstüne basardı. Ve bu işi yapan kiminle görüşmüşsem ilçemde divit hokka ile safran mürekkebi kullanan tek kişi oydu. Onun dışındakiler tükenmez, pilot veya kurşun kalem kullanırdı. Bu tutmaz diye bir kaide yok. Vakti saati denk gelir. Amacını bulur.
Doğru aslında çünkü yazılış amacı niyeti ve saati de önemli aslında.Peki sizce diğer yazdığım olaylar neden olabilir büyü var diyen hoca bana rukye yaparken vücudumda gezinen bir şeyler de oluyor,kendim internetten rukye dinlerken de sürekli esniyorum ayrıca en son okuduğunda yatağın sol ayağımın olduğu taraf titredi ki öncesinde 13 14 defa okuduğu halde yatak titrememişti

EkSen

Kayıtlı Üye
Annenize bir sorun bakalım babanıza zamanında büyü yaptırmış mı? Gerçi yapmışsa bile söyleyeceğini sanmam.
Bir de ortada bir adak adanma durumu olmuş mu? Sözü verilen ama yerine getirilmeyen bir yemin?

Freya Aida

Kayıtlı Üye
Annenize bir sorun bakalım babanıza zamanında büyü yaptırmış mı? Gerçi yapmışsa bile söyleyeceğini sanmam.
Bir de ortada bir adak adanma durumu olmuş mu? Sözü verilen ama yerine getirilmeyen bir yemin?
Yok sanmam çünkü görücü usulü evlenmisler ve ilk başta çok da istememiş zaten.Babam öyle şeylere asla inanmaz ve yapmaz anca onların birlikte olmalarını istemeyen biri yapabilir

Sunay12345

Kayıtlı Üye
Yok sanmam çünkü görücü usulü evlenmisler ve ilk başta çok da istememiş zaten.Babam öyle şeylere asla inanmaz ve yapmaz anca onların birlikte olmalarını istemeyen biri yapabilir
Bir sufinin hatıra defteri isimli YouTube kanalından bir alıntı göndereceğim size

EkSen

Kayıtlı Üye
Siz yine de annenize usulünce sorun.

EkSen

Kayıtlı Üye
Herkeste vardır enerji ama kastettiğiniz manada sorunuza tahmin diye cevap veriyorum.

Freya Aida

Kayıtlı Üye
B
Herkeste vardır enerji ama kastettiğiniz manada sorunuza tahmin diye cevap veriyorum.
Anneme üzerinizde büyü var midir dediğimde bile büyüye değil de nazara ihtimal verdiğini söyledi.Büyü ile uğraşmayacak kadar temiz ve inancli bir insan.Zaten hoca iki taraftan da yani hem anneme hem de babama büyü yapıldığını söyledi.

FrontalLob

Kayıtlı Üye
İş
Decor Expert
Orasını Allah bilir.

Büyü denilen pislik ve şeytani uygulamalarda genellikle kan kullanılır. İnsan veya yarasa kanı. Vefk dediğimiz ve özel koruma tılsımlarında safran mürekkebi kullanılır. İçine yağmur suyu damlatılması daha iyi olur. Tılsımlar ancak kurşun kalem veya safran mürekkebi ile yazılırsa tutar. Bu ikisi doğaldır çünkü. Geri kalanı kimyasaldır doğal değildir. Ayrıca gün ve gezegen saatleri belirli vakitlerde yazılacak tılsımlar vardır.

Her saatte her tılsım yazılmaz. Misal bereket ve bolluk için, perşembe günleri tercih edilir. Ancak gezegen saatlerine göre de kara büyücülerin bize göre nahıs (uğursuz) saatler dediğimiz ve en çok tercih ettikleri günlerde salı günü gündüz, cumartesi günü gece saatleridir. Hassas kişiler bu saatlerde oldukça fazla etkilenirler.

Biliyorum, her günün belirli saati ve gezegeni vardır. O güne ait yardımcı olan davetlere icap eden taifeler vardır. Ancak son konuşmamızın üstünde artık safran ve miskten yapılan mürekkepler renklendiriliyor. Ki bizzati gördüm. Mürekkep mis gibi misk-i amber kokuyordu ancak rengi maviydi. Her neyse detaylarda boğulmayalım. Ciddi bir vefk ve tılsım uygulaması için elbette usülu takip etmek gerekir. Deva olmak üsterken daha fazla dert çıkarrız.

FrontalLob

Kayıtlı Üye
İş
Decor Expert
Doğru aslında çünkü yazılış amacı niyeti ve saati de önemli aslında.Peki sizce diğer yazdığım olaylar neden olabilir büyü var diyen hoca bana rukye yaparken vücudumda gezinen bir şeyler de oluyor,kendim internetten rukye dinlerken de sürekli esniyorum ayrıca en son okuduğunda yatağın sol ayağımın olduğu taraf titredi ki öncesinde 13 14 defa okuduğu halde yatak titrememişti

Şimdi Rukye aslında bizim alıştığımız Kur'an okunmasının belirli usülde okunması ile oluyor. Bu bağlamda size okuduğu Rukye'nin içeriği mühimdir. Rukye ile şifa -bilidğim kadarıyla- 1 -2 seansta çözüm vermez. tekli rakamları takip eden 3 - 7- 11 gün gibi mühlette okunması gerekir. Ayrıca gerek rukye gerekse size okuma yapılırken: esneme, uyku gelmesi gibi sebepler size okunana Dua'nın fayda ettiğini gösterir. Çünkü bir nevi bir enerjiye tabii oluyorsnuz. Vücutta buna reaksiyon gösterir. "Büyü Var" kısmı konusunda inanın yorum yapamam. Büyüyü bulma biçimi, bilgiyi alma şekli, çalışma prensibi, yardımcısı olanları bilmediğim için o konuda bir şey yazamam. Sizin Rukye dinleme anınızda evinizde ki enerjinin değişmesi, bazı şeylerin ses çıkarması gayet doğal şeylerdir. Ancak derine inip kafa bulandırmak istemiyorum. Siz duanızı eksiltmeyin.

Freya Aida

Kayıtlı Üye
Şimdi Rukye aslında bizim alıştığımız Kur'an okunmasının belirli usülde okunması ile oluyor. Bu bağlamda size okuduğu Rukye'nin içeriği mühimdir. Rukye ile şifa -bilidğim kadarıyla- 1 -2 seansta çözüm vermez. tekli rakamları takip eden 3 - 7- 11 gün gibi mühlette okunması gerekir. Ayrıca gerek rukye gerekse size okuma yapılırken: esneme, uyku gelmesi gibi sebepler size okunana Dua'nın fayda ettiğini gösterir. Çünkü bir nevi bir enerjiye tabii oluyorsnuz. Vücutta buna reaksiyon gösterir. "Büyü Var" kısmı konusunda inanın yorum yapamam. Büyüyü bulma biçimi, bilgiyi alma şekli, çalışma prensibi, yardımcısı olanları bilmediğim için o konuda bir şey yazamam. Sizin Rukye dinleme anınızda evinizde ki enerjinin değişmesi, bazı şeylerin ses çıkarması gayet doğal şeylerdir. Ancak derine inip kafa bulandırmak istemiyorum. Siz duanızı eksiltmeyin.
Teşekkür ederim aynen sizin gibi düşünüyorum musallat kesin var diye düşünüyorum ama büyü kısmına ben de emin olamıyorum.Rukyeyi 2 buçuk aydir devam ettiyorum okudukça daha pozitif düşünmeye basladım sinirliliğim azaldı etkisi çok azaldı dedi mesela %10 u kaldı diye söylüyor.Doğru söylediğini düşünüyorum sadece içimdeki kuşku piyasada çok fazla sömürücü hoca olması bence o öyle değil.Ayrıca başka bildikleriniz varsa büyü çözülme veya musallatın etkisini yitirmesi gibi yazabilirsiniz kafa bulandırmış olmazsınız hatta tam tersi:)

FrontalLob

Kayıtlı Üye
İş
Decor Expert
Teşekkür ederim aynen sizin gibi düşünüyorum musallat kesin var diye düşünüyorum ama büyü kısmına ben de emin olamıyorum.Rukyeyi 2 buçuk aydir devam ettiyorum okudukça daha pozitif düşünmeye basladım sinirliliğim azaldı etkisi çok azaldı dedi mesela %10 u kaldı diye söylüyor.Doğru söylediğini düşünüyorum sadece içimdeki kuşku piyasada çok fazla sömürücü hoca olması bence o öyle değil.Ayrıca başka bildikleriniz varsa büyü çözülme veya musallatın etkisini yitirmesi gibi yazabilirsiniz kafa bulandırmış olmazsınız hatta tam tersi:)

Şimdi şöyle bi açıklık kazandıralım konuya. Biz ademoğlunun amma iyi amma kötü yanında cini daima vardır yanında: gerek koruma gerekse yardımcı olmak için. Bir hadis-i şerif buyurur ki: Hz. Muhammed (s.a.v) Benim ümmetimden olanlara hayatı boyunca kez bile olsa gözlerine görüneceklerdir, diye. Adem oğlu olarak o kadar büyük sınavlarımız varki: her an bu varlıkların saldırısına uğrayabiliyor veya açık vereilyoruz. Ettiğimiz imansızlık, dini ve buyruklarını terk etmek gibi iyi olmayan herşeyi yaptıkça bir takım varlıkları çekiyoruz üstümüze. O yüzden özellikle müslümanlar musallata daha yakın insanlardır. Çünkü iman, inanç ve ibadet bilinci daha ele alınabilir durumda -diğer dinleri yermiyorum burda, yanlış anlaşılmasın.- Ek olarak rukye sizde fayda sağlıyorsa benden size küçük bir öneri olsun:
Yaşınızdan +1 fazla olarak suya Ayetel Kürsi okuyup, nefes verdikten sonra suyu için.
Nasıl mı ? örnek olarak yaşınız 28, hergün suya 29 defa ayetel kürsi okuyorsunuz, her okumada suya üflüyoruz. sonrada bitince içiyoruz. Amaç nedir derseniz, içinzde kalış bir etki, parça, kuşku bunları temizlemek için yapardık biz.
______
Konu büyü olunca işin rengi çok değişiyor. Ne tür bir büyü, kim yapmış, neredne yardım almış. Bunlar ciddi şeyler. Büyüyü bulmakta bozmakta hakkaniyet ve BİLEK ister. Her hoca'nın yiyeceği yoğurt değil o. Sizde böyle böyle büyü var 500 tl ver bozayım diyorsa, o hocanın yolunu unutun. Onlar Allah rızası için değil, kendi rızaları için iş yapan dinci (din yapıp din satan) olmuşlardır.

Freya Aida

Kayıtlı Üye
Şimdi şöyle bi açıklık kazandıralım konuya. Biz ademoğlunun amma iyi amma kötü yanında cini daima vardır yanında: gerek koruma gerekse yardımcı olmak için. Bir hadis-i şerif buyurur ki: Hz. Muhammed (s.a.v) Benim ümmetimden olanlara hayatı boyunca kez bile olsa gözlerine görüneceklerdir, diye. Adem oğlu olarak o kadar büyük sınavlarımız varki: her an bu varlıkların saldırısına uğrayabiliyor veya açık vereilyoruz. Ettiğimiz imansızlık, dini ve buyruklarını terk etmek gibi iyi olmayan herşeyi yaptıkça bir takım varlıkları çekiyoruz üstümüze. O yüzden özellikle müslümanlar musallata daha yakın insanlardır. Çünkü iman, inanç ve ibadet bilinci daha ele alınabilir durumda -diğer dinleri yermiyorum burda, yanlış anlaşılmasın.- Ek olarak rukye sizde fayda sağlıyorsa benden size küçük bir öneri olsun:
Yaşınızdan +1 fazla olarak suya Ayetel Kürsi okuyup, nefes verdikten sonra suyu için.
Nasıl mı ? örnek olarak yaşınız 28, hergün suya 29 defa ayetel kürsi okuyorsunuz, her okumada suya üflüyoruz. sonrada bitince içiyoruz. Amaç nedir derseniz, içinzde kalış bir etki, parça, kuşku bunları temizlemek için yapardık biz.
______
Konu büyü olunca işin rengi çok değişiyor. Ne tür bir büyü, kim yapmış, neredne yardım almış. Bunlar ciddi şeyler. Büyüyü bulmakta bozmakta hakkaniyet ve BİLEK ister. Her hoca'nın yiyeceği yoğurt değil o. Sizde böyle böyle büyü var 500 tl ver bozayım diyorsa, o hocanın yolunu unutun. Onlar Allah rızası için değil, kendi rızaları için iş yapan dinci (din yapıp din satan) olmuşlardır.
Öyle demedi büyünün tamamen bozulması sizin azminizle ve büyüye bağlı dedi büyü direkt bana yapılmadığı anneden ve babadan geçtiği için onları okumam lazım dedi fakat bizimkiler inanmadığı için böyle şeylere sadece benim üzerimdeki etkisini gidermeye çalisiyoruz ben de kendim okuduğum zeytinyağıyla yağlanıyorum,okumam için belli sayıda dualar ve beddua verdi onları okuyamıyorum ama internetten büyü bozma duası okunmuş şeytan tersini ve sirkeli suyu tüketiyorum internetten de aşık cin rukyesi dinliyorum bu şekilde de ilerliyoruz 2 buçuk ayı geçti neredeyse..