Durugörü

mavigörü

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar dün gece ilk kez durugörü yeteneğimi bu kadar ilerlettim. Normalde bununla ilgili özel bir çalisma ve cabalarim yoktur. ama gece oldugunda gözlerimi kapattigimda oluşan renkleri ve şekilleri yönetebiliyordum ve bu eglenceliydi. Icimde surekli farkli olma istegi olan biriyim. dun gece icimde buyuk bi enerji birikti biseylere yansitmam lazimdi. durugörü yapmam lazimdi. epeydir yapmiyordum. gözlerimi inanilmaz şekilde acmak istedim. boyle yapinca bi sure sonra odama odaklandim. kjrmizi rengin butun odami kapladigini hayal ettim. butun odam 3 duvari da kipkirmiziydi. sonra her yeri pespembe hayal ettim. yine oldu. insan simasi hayal ettim. cizgi film karakteri gibi de olsa bi sima belirtti zihnim. sonra dumanlar hayal ettim. odamin her yerinde kucuk capli dumanlar hareket ediyordu. sol ve sag ellerimi kullanarak firlatma hareketi yaptim.duman cikarttim ellerimden. işin epey eglence boyutunu yaşadim anliycaginiz. uyuyup ruya gordugumde de gokyuzunde ucuyordum. ruyami yonetip doyasiya uctum. istedigim yuksekligi bile ayarliyodum. ben bu yeteneklerimi geliştirmek istiyorum. önerebileceginiz kaynaklar ve fikirler var mi?

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Merhaba,
Öncelikle bu duru görü yeteneği değil. Duru görü yeteneğinin evet birden fazla ortaya çıkma şekli vardır ancak sizin ki bilinçaltınızdan kaynaklanmış. Duru görü yeteneğine sahip olan birisi renkleri yönetemez ya da zihninde ki karakteri fiziksel olarak canlandıramaz. İçinizde ki özel olma isteği bilinçaltınıza bazı oyunlar oynaması için emir vermiş olabilir. Grupta benden daha bilgi arkadaşlarda olabilir, okuyunca hak vereceklerini düşünüyorum.

Bilginize, Saygılarımla.

Jisuxella

Kayıtlı Üye
Merhaba,
Öncelikle bu duru görü yeteneği değil. Duru görü yeteneğinin evet birden fazla ortaya çıkma şekli vardır ancak sizin ki bilinçaltınızdan kaynaklanmış. Duru görü yeteneğine sahip olan birisi renkleri yönetemez ya da zihninde ki karakteri fiziksel olarak canlandıramaz. İçinizde ki özel olma isteği bilinçaltınıza bazı oyunlar oynaması için emir vermiş olabilir. Grupta benden daha bilgi arkadaşlarda olabilir, okuyunca hak vereceklerini düşünüyorum.

Arkadaş haklı siz iyi bir hayel gücü ve imajinasyona sahipsiniz. Duru görü üzerine çalışıyorum ve kullanıyorum veya kendiliğinden oluşuyor. Duru görüye örnek şu olabilir. Evde bir eşyanızı kaybettiniz heryere baktınız didik didik ettiniz ama yok. Çalışma yaparak veya hiç beklemediğiniz bir anda, kesit halinde size mesaj veren bir görüntü gelir eşyanın olduğu yeri gösteren veya direk gösterir. Bu duru gorudur , çeşitleride var ancak bu kadar örnek verebildim. Duru görüyü geliştirmek için epifiz bezine yoğunlaşabilirsiniz açmak kolay değildir fakat hassaslaştıra bilirsiniz. Varlıklar size enerji olarak daha yakın olur. Kendimden örnek vericek olursam. Bazen rahatsız edici oluyor çünkü insanın enerji ve modu her an iyi olmuyor, ama güçlü bir çalışma şekli ve enerjiniz var ise eksi den çok artı yararlarını göreceksiniz diğer insanlar ile bir farkıdır yok gibi gözükecek ama tinsel anlamda bir çok kişiden ileride oluyorsunuz. Işıkla kalın..

Bilginize, Saygılarımla.