Düşüncelerinizi almak istiyorum

Kihara

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar ben siteye henüz çok yeni kayıt oldum ve konuyu nereye açmam gerektiğine pek emin değilim umarım bi yanlışlık yapmamışımdır :) Ben insanların benim hakkımda olan düşüncelerini etkileyebiliyorum bazen isteyerek bazen istemeden isteyerek yaptığımda elbetteki olumlu şeyler düşünüyorlar benimle ilgili fakat çoğu zaman sanki ben kendi kendime düşündüğüm şeyleri onlara da yoluyormuşum gibi. En basitinden bir kafede arkadaşlarımla oturuyorum diyelim ve bi an kendimi çok pis ya da kirli hissettim diyelim o an öyle olmama rağmen. Arkadaşlarımın bana bakışı anında değişiyor sanki kirkiymisim gibi bakıyorlar ben bunu hissettiğimde yada öyle düşündüğümü hatırladığımda hemen olumlu düşünüyorum ve sanki hiç öyle bir şey olmamış gibi normal bakmaya,davranmaya vs bakıyorlar.Sizin bu durum icin bi tavsiyeniz var mı acaba ve bu sadece basit bir örnekti sürekli böyle durumlar yaşıyorum. Bir diğer sıkıntım ise ask ile ilgili genelde tanıştığım erkeklerin çoğu benimle olmak istiyor sevgili ask vs. ve yine genellikle ben ilk başlarda pek sıcak bakmasamda sonrasında hoşlanmaya başlıyorum ve bunu takıntı haline getirip o kişiyi gozumde çok büyütüyorum sonra o kişi benden uzaklaşmaya başlıyor bu bütün hayatım boyunca böyleydi. Uzun bir süre o kişiye bağlı halde yaşıyorum yani gerçekten seviyorum ve hep onu düşünüyorum. Mesela şuan biri var konuştuğum ilk başta deli divaneydi hergun konuşuyorduk vs. Sonra ben söylememem gereken bir şeyler söyledim yada o çok abarttı ve benden soğudu ama benden hala hoskandigina eminim onunla ilgili olumlu rüyalar gördüğümde benimle rüyamda olumlu konuştuğunda o gün de olumlu davranıyor ve dün gece bir sürü mektup gördüm onunla ilgili kendi gösteriyordu sosyal medya hesaplarında. Eski sevgilisiyle evleneceği vs vardı. Ve şuan neredeyse 1 aydır hiç yüz yüze görüşmedik bana aşık olmaktan çok korktuğunu söyledi ben başka bi ülkede yaşıyorum ve o da yabancı aramizds bir sürü engel var yaş,din vs. Ve onu telepati ile etkilemeye çalıştığım her seferde daha da uzaklaşıp korkuyor sanki aşık olmaktan.öyle hissediyorum ama düşünmeden de edemiyorum.çünkü diyelim ki tüm gün onunla konuştum ertesi 1-2 gün neredeyse hiç yazmıyor telepati yaptığım cevap bekledigim çoğu gece ise rüyama giriyor olumlu yada olumsuz. Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yani aslında yaptıklarımın gerçekten telepati mi oldugundanda emin degilim ne oldugunu bilmiyorum. Gerçekten akıl almaya ihtiyacım var. Çok uzun yazdım ve biraz karmaşık umarım cevap alabilirim :)

Askanarch

Kayıtlı Üye
İş
Arkeolog
Enerjin yuksek gorunuyor ama kullanmayı bilmiyorsun aşk ile yazdıkların ise sıradan şeyler gelip geçici sadece sen sandığın için öyle sende birsey var kolay inanan birisisin bence böyle davranma enerjiyi kullanmak yönünde kitaplar var almanı tavsiye ederim saygılar.

Enogh

Kayıtlı Üye
Adresleme/isimleme/etiketleme fiilin adı her ne olursa olsun buna biz isim veriyoruz. İsim vermen şart değil böyle bir özelliğim var demen de yeterli olacaktır. Bu bir tavsiyeydi, tavsiyenin kökenine bakacak olursan 2 türlü durum hoşken bi diğer durum insanı deli eder. Hoş olan iki durum; bilmek ve bilmemektir. Deli eden de arada kalmaktır aman arada kalma kesin hükümlerin olsun bu konuda (pisişik konularda) aksi takirde içini kemirir. Ben sendeki şeye yönlendirme diyorum ciddi anlamda bazı insanlarda-özellikle kadınlarda-çok daha sık görülüyor yani benim gözlemlerime göre.
İlişki konusunda da kendini şartlamışsın gibi geldi bana.

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
alıcı kendisini size kapatabilir bu durumda ona ulaşamayabilirsiniz veya sizinle iletişime geçmek için yeterli şartlara sahip değilse de cevap vermeyebilir bundan dolayı da rüyada görmüş olabilirsiniz

westsilwer

Kayıtlı Üye
çakraların çok kuvvetli sanırım buda karşı tarafta negatif enerji yaratır herşeyin fazlası zarardır...Çok fazla pozitif enerji sana karşıdan negatif olarak geri döner...Konsantre denge yi sağlamaya çalış..Youtubede videoları var açıklamalı