düşünce gücü ile zayıflayın

Sistem X

Banlı Kullanıcı
Düşünceyle zayıflama

Zayıflamak aldığından daha fala enerji harcamak ve enerji depolamaya gereksinim duymamaktır.

Bir şeyi gerçek olarak yapmakla düşüncede yapmak arasında çok az bir fark olduğu ispatlanmıştır .

Beyin görme ile hatırlama , hayal etme arasındakı farkı ayıramadığı manyetik rezonans aletleri ile tespit edilmiştir.

Düşünce maddeyi etkiler. Suyu dondurma deneyleri ile ispat edilmiştir.

Her düşünce farklı hormon üretir ve hüçre yapısını değiştirir.

Sürükli yoğun üretilen düşünce hüçrenin değişmesine ve bölünmesine sebep olur.

Şişmanlığın , Şeker hastalığın , Ulserin , Kalbın , Klorestrolun , Kanserin vs nedeni yoğun aynı düşüncenin bilinç altı faliyetidir.

Duygu ve düşünce bağımlılık yapar. Uzun süre aynı duygulanım içinde olursanız , o duyguyu yaşamak iştersiniz . İnsan davranışını yönlendirende budur .Yaşlandıkça algı kalıpları değişmesi imkansızlaşır. Pardıgmayı değiştirmek çok zordur . Bu ölüme neden olan şeydir yani rasyonel alanın tükenişi .

Olumsuz düşünce ve duygu ilgi alanına giren herşeye zarar verirken , olumlu düşünce ilgi alanına fayda verir. Kalbın mühürlenmesi duygu ve düşünce bağımlılığın aşılamamasıdır.

Kendi kendine telkinle zayıflamak .

Reçete

1 - Soğuklukla yağları eritme

Ortam çok soğuk üşüyorum üşümek ve titremek istiyorum . Özgürüz . ( günde yüz on dört kez tekrarlanacak )

Donuyorum donmalıyım çok soğuk titriyorum . Özgürüz . ( günde 99 kez tekrarlanacak )

Dondum erimeliyim , yağlarım beni ısıtsın . Isıtıyor titredim . Özgürüz . ( 40 kez )

2 - Hareketle harcama

114 katlı binaya tırmanıyorum . Çok yoruldum . Ayaklarımda kuvvet kalmadı . Mutluyuz . ( 114 kez )

99 metre yüzüyorum kollarımda kuvvet kalmadı dayanmalı boğulmamalıyım . Mutluyuz . ( 99 kez )

40 gündür dağda geziyorum çıkmadık kaya , inmedik kuyu bırakmadım. Tüy gibi hafifim . Mutluyuz . ( 40 kez)

3 - Az kalori alma

Yediğim her şey saman gibi 1 gr kalorisi yok , içtiğim suda bile daha çok kalori var . Para çok . ( 114 )

Karnım dolu hiçbir şey yemem mümkün değil , yer yok . Para çok . ( 99 )

Karnım aç değil , hiçbir şey yemeğe ihtiyacım yok , istemiyorum . Para çok .( 40 )

Ben bunu internette dolaşırken buldum paylaşayım dedim ama henüz uygulamaya başlamadım bunu deneyeceğim eft e benzer olduğu için buraya açtım konuyu . Kilo sorunları olanlar deneyebilir ... Ayrıca düşünce gücüne inanmayanlar şu haberi bir incelesin derim :) bu haberi okuduktan sonra telkinlere benimde inancım arttı... inanıyordum önceden de nasıl olacak diye tereddütlerim vardı ama deniyorum şimdiden itibaren :)

Hintli yogi tıp âlemini şaşırttı

70 yıldır hiçbir şey yiyip, içmediğini iddia eden 83 yaşındaki Prahlad Jani'yi 15 gün inceleyen doktorlar "Nasıl yaşadığını hâlâ anlamadık" dedi

Hindistan'da 70 yılı aşkın süredir yiyip içmediğini söyleyen 83 yaşındaki yogiyi iki hafta süreyle testlerden geçiren ve gözlemleyen doktorlar, büyük şaşkınlık yaşıyor. Ahmedabad kentindeki bir hastanede yogi Prahlad Jani'yi inceleyen 30 kişilik nörolog ekibinden Sudhir Şah, iki haftadır Jani'nin yemediğini, içmediğini hatta tuvalete bile gitmediğini söyledi. Sudhir Şah, "Nasıl yaşadığını hâlâ anlamıyoruz. Bu bir sır" dedi.

KÖYÜNE DÖNDÜ

8 yaşındayken bir "tanrıça" tarafından takdis edildiği günden beri gıdasız yaşadığını söyleyen Jani, iki haftadır kameralar gözetiminde yaşıyordu. Testlerin sonunda yogi, köyüne dönüp meditasyona kaldığı yerden devam etti.

SADECE GARGARA...

Doktorlar, testler sırasında Jani'nin sıvılarla tek temasının gargara yapmak ve yıkanmak olduğunu belirtti. İnceleme sonuçlarının, askeri dayanıklılık, doğal afetler, çetin koşullara uyum veya Ay ve Mars'a seyahat gibi uzun uzay seferlerinde hayatta kalma stratejisi hazırlanmasına katkıda bulunabileceği kaydedildi ..

Agita

Kayıtlı Üye
Özgürüz, para çooook, ooh nee rahat mutluyuz gibi kelimeleri dememize takıldım ben. Cümleden kopuklar sanki ama iyi şeyler bunlar acaba mutluluk duygusunu falan tetiklemek içinmi deniliyor böyle böyle zihinmi kandırılıyor hocam ?