doğa üstü varlıklarla iletişiminiz oldu mu?

mervxz

Kayıtlı Üye
başlıkta da belirttiğim gibi hiç doğaüstü bir varlıkla doğrudan veya dolaylı olarak bir iletişiminiz,temasınız oldu mu?
olduysa burada paylaşır mısınızz

ebrutmr

Kayıtlı Üye
Merhaba
benim öyle korkutucu bir durumum hiç olmadı..gerçekten bayılırım bir dahada ayılamam diye düşünüyorum:)
sadece seneler evvel bir gece saatlerinde dua okurken.(bir niyetim için yapıyordum)böyle kapıda gölge gibi belli belirsiz birşey görmüştüm.Çok büyüktü ama değişikti korktumda korkmadımda sadece iliklerime kadar ürperdim.
O an karnımda yanan ateşi yazarken hissettim.

Jroad

Banlı Kullanıcı
Kayıtlı Üye
Bu tür varlıklara inanmıyorum. Çeşitli halüsinasyonlar dışında farklı bir şey yaşamadım.

crepusculo

Kayıtlı Üye
başlıkta da belirttiğim gibi hiç doğaüstü bir varlıkla doğrudan veya dolaylı olarak bir iletişiminiz,temasınız oldu mu?
Cinlerle olmuştu yaklaşık 2 sene önce. Asla tavsiye etmiyorum(kendi fikrim) <3

bluecat

Kayıtlı Üye
Benim olmustu yillar once, evde yalnizdim ve komedi filmi izliyordum. Birden etrafimda bir ruzgar hissettim, yanimda acik duran gazete sayfası kıpırdadı gibi geldi. Dedim ki ; evime hoşgeldiniz, merak ettiğiniz ne varsa bakabilir, evimde serbestçe dolaşıp gidebilirsiniz, sadece şu anda çok keyifliyim lütfen bana ve evime zarar vermeyin, korkutmayın. Birkaç saat sonra babam telefonla aradı, baska bir ile misafirliğe gitmişlerdi, orada misafirlikte cinleri olduğu söylenilen biriyle karşılaşmışlar. Babam da inanmadığı halde adama yolla bakalım seninkileri benim kız ne yapıyor şu anda demiş. Benim hangi filmi izlediğim ve varlıklara söylediğim sözlere kadar herşeyi babama söylemişler. Epey şaşırdık :) Bu başıma gelen en ilginç olay.

Astr0l0g

Kayıtlı Üye
Olmaz olurmu gündüz vakti oturdugum evden alip baska biyere götürdüler sonrada geri getirdiler sille tokat şamar küfür ne ararsan var ALLAHtan ezan okunduda bi anda kayboldular son anda yırttim yani

FouR ≛

Banlı Kullanıcı
İş
Sıradan
Olmaz olurmu gündüz vakti oturdugum evden alip baska biyere götürdüler sonrada geri getirdiler sille tokat şamar küfür ne ararsan var ALLAHtan ezan okunduda bi anda kayboldular son anda yırttim yani
Yok artık:D
Oldu evet , ansızın göründü