Dört yıl önce rüyamda gördüğüm sembol

NoRules

Kayıtlı Üye
1Jo5J1.png

Dediğim gibi dört yıl önce bu sembolü rüyamda gördüm. Önümde bir çizgili defter üzerine çizilmişti. O gün bugündür anlamını merak ediyorum. Biraz geç oldu ama sizlere sorayım dedim. Hani öyle sıradan bir şey gibi de durmuyor. Sizce bir anlamı var mı?

TiaLaine

Kayıtlı Üye
Böyle bir sembolu daha önce görmedim. Bir yere ait olduğunu sanmıyorum. Rüya da ki semboller zaten genelde senin verdiğin anlamı taşır. Yani bu sembol sana neyi çağrıştırıyorsa odur. Herhangi bir dinin, inancın parçaşı olmak zorunda değil.

Red Robit

Banlı Kullanıcı
1Jo5J1.png

Dediğim gibi dört yıl önce bu sembolü rüyamda gördüm. Önümde bir çizgili defter üzerine çizilmişti. O gün bugündür anlamını merak ediyorum. Biraz geç oldu ama sizlere sorayım dedim. Hani öyle sıradan bir şey gibi de durmuyor. Sizce bir anlamı var mı?
Yükselen dişil enerjiyi, zarafetin el üzerinde tutulmasını, ayrıntıları, doğurganlığı ve üretkenliği, hayattan feminen anlamda etkilenmeyi, beynin sağ yanının güçlenmesini ve bunun gibi saydıklarıma eş anlamda birçok açılımı simgeler bu sembol. Ya güçlü bir kadınsınızdır, veya da güçlü bir erkek olmanın yolunun kadınlığın veya kadınsılığın el üstünde tutulmasıyla ilgili olduğunu ciddi anlamda sezen gerçek bir erkeksinizdir. Yıldızlarsa size feminen bir farkındalık duygusu kazandıracak beş duyu, beş necm ya da beş kişiyle ilgilidir. Umarım anlam arayışınıza desteği olur anlattıklarımın.

“Sevgi ve hürmetlerimle.”

NoRules

Kayıtlı Üye
anlam taşımak zorunda değil diyorsun yani... Zaten farklı bir cevap alacağımı sanmıyordum. Yine sürpriz olmadı. " Bilinçaltıyla alakalı olabilir " argümanının farklı bir formu bu da...