DNA Aktivasyonu ( Ses Dalgalarıyla )

Shadow Vain

Banlı Kullanıcı
Sn shadow vain paylaştığınız link görüntüleniyor ama ses dosyası çalışmıyor.

Dün ben bu linkten indirdim. İndirdiğimi upload ettim. Cd2 tıklayıp indirebilirsiniz. Fakat şunu da eklemek isterim. 4shared'te ki dosya 150 mb civarındayken bu dosya 5 mb civarı. Torrent sitesindeki aynı dosyaya baktığımda onun boyutu 450 mb. Torrentteki dosyayı indirebilirsem upload ederim. Olmadı hızlı torrent linki bulabilirsem buraya yazarım. Seçim sizin.
http://prntscr.com/9gu36a

fako

Kayıtlı Üye
cd 2 yi indiremedim linde sorun var sanırım üst mesajda birileri paylaşmış ama ben birde konuyu paylaşan kişi den yada bilgili birinden linkin yenilenmesini istesem

asterix

Kayıtlı Üye
Bunalr hangi genleri ve lokasyonları aktive ediyor,ne etkisi bekliniyor dna mız aktive olunca bizde ne olacak ? X-men deki tipler gibi mi olacağıaz 3. gözümüzmü açılacal zekamzımı aratcak göz rengimizmi değişecek ne olacak ,dna aktivasyonu kelimesi çok muallak,belirsiz bir laf.

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Olmuyor indiremiyorum dns ayarları değiştirdim sayfa açıldı fakat indirebilmek için bir sürü program indi ama bu dosyaları indiremedim lütfen yardımcı olun.. en kötü ihtimalle yöneticilerimız izin verirse mail atın :( youtube den parça parça bi kaç bişey indirdim Müthiş ler ve bunların hepsini dinlemek lazim

Astrid

Kayıtlı Üye
Herkese merhabalar, benim sorum dna aktivasyonu niyetine girip dinleyen arkadaslarda bas agrisi ve yorgunluk oldu mu? Cok tuhaf genelde basim agrimaz benim lakin ilk dinlemeye basladigim gunden beri ensemden kafamin sag ve sol taraflarinda yukari dogru cikan bir agri var. Kendimi cok yorgun ve bitkin hissediyorum. Bu durum normal mi?

Froents

Kayıtlı Üye
CD1 den başlangıcı yaptım bakalım. :) 21 gün devam.

Fire in Darkness

Kayıtlı Üye
burada ki linklerde sıkıntı var. internetten ufak bir araştırmayla şu sayfanın paylaşımlarını buldum yöneticilerimiz kontrol edebilirse içeriğini buradan da dinleyebiliriz sanırım.
[video=youtube;eWxqdt0_Q5A]https://www.youtube.com/watch?v=eWxqdt0_Q5A[/video]

elliiki

Kayıtlı Üye
burada ki linklerde sıkıntı var. internetten ufak bir araştırmayla şu sayfanın paylaşımlarını buldum yöneticilerimiz kontrol edebilirse içeriğini buradan da dinleyebiliriz sanırım.
[video=youtube;eWxqdt0_Q5A]https://www.youtube.com/watch?v=eWxqdt0_Q5A[/video]
Aynısıysa bunu dinliyim mobilden beceremedim dinlemeyi

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Şimdi 21 gün bunu sonra diğer 21 ikincisi sırayla dinleyecekmisiz sanırım ilk defa dinliyorum umarım devam ederim beğendim uykum geldi hemen :)

chernoknizhnik

Kayıtlı Üye
Paylaşımın için teşekkür ederim. CD2 için verilen link geçersiz, yenilenmesi gerekiyor söyleyeyim dedim :)

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Ara ara durdurup yeniden başlatıp dinliyorum boyle faydası olur mu acaba ama etkisini hissediyorum güzel birşey :) acemi olduğum için hala alışmaya çalışıyorum ama önemli olan kendimi nasıl hissettiğim belirli kalıplar dahilinde mi dinlenmeli acaba?

Ashina

Kayıtlı Üye
Arkadaşın paylaştığı youtube linkindeki ile aynıysa oradan dinleyelim ben de telefondan dinleyemiyorum, aydınlatın lütfen.

Bulut_atlası

Kayıtlı Üye
Bende YouTube linkinden dinliyorum iki gundur umarım doğrudur :)

chernoknizhnik

Kayıtlı Üye
kulaklıkla dinlesek daha yararlı olur mu? Yoksa hoparlorden de dinlenebilir mi?