DNA Aktivasyonu ( Ses Dalgalarıyla )

kristalangel

Kayıtlı Üye
İş
Profesyonel Ä°ÅŸsiz
Bir sabah uyanın ve aslında insanüstü yeteneklere sahip olduğunuzu düşünün. Bir kez bu yetenekleri aktive ettiğiniz zaman bu yaşam da drama olmadan ideal bir yaşam sürecine geçebilirsiniz; tüm hastalıklara bağışıklık kazanabilir daha genç görünebilir, isteklerinize ulaşabilir, kısaca hayatınızı tümden gidişinin tersi yönden tezahür ettirebilirsiniz. Ancak potansiyelinizi genişletme, bilinçaltına erişim sağlamak, durugörü ve keskin sezgiler kazanabilme süreci “DNA aktivasyonundan” geçmektedir.

Ben yojimbo, bu 4 CD’lik sette size klavuzluk yapmaya çalışacağım. Her CD dinleyenlerin bilinçlerine çok boyutlu, şekil değiştirebilen, organik ses uzantısı ile derin bir bağlantı kanazile eder. Bu ses dalgaları, birden fazla boyutta 12 iplikli DNA kodeksine uyanışı ve etkinleştirmek için aşkın ve son derece güçlü bir araç olarak tasarlanmıştır.. İnsanın, “Işık bedenine” yolculuğu DNA matrisi ile rezonsına bağlıdır. Bu benzersiz çalışma sizlere çakra sisteminizi dengelemeyi ve evrimsel potansiyelinizi harekete geçirmeyi sunuyor.

Dna Activation - Level One - CD1 - Initiation
Dna Activation - Level One - CD2 - Initiation
DNA Activation - Level One - CD3 - initiation
DNA Activation - Level One - CD4 - initiation
Odyssey - Bioenergyfield Balancing And Harmonizing
Shambala - Abundance, Opening, Clearing

Moderatör Notu: Türk Telekom 4shared'i engellemiş. 4 shared, yasaklı site olarak görünüyor. Google'ye dns değiştirme yazın ve dns'nizi değiştirin. 4Shared adlı siteye bu yöntemle ulaşabilirsiniz.

(Bu CD Türkiyede satılmamaktadır. CD hakkında sorularınız olursa bana sorabilirsiniz . )

İyi forumlar.

yule

Yönetici
İş
Parapsikolog & Enerji Terapist /Sosyolog
Dna aktivasyonu ile ilgili olan bu çalışmayı gönül rahatlığı ile dinleyebilirsiniz. Bir sakıncası yoktur. Arkadaşın söylediği gibi türkiyede olan birşey değildir. Bulmuşken deneyin derim.

Bu tür çalışmaları 21 gün gün atlamadan dinlemeniz önerilir. Bir kere dinledim ve oldu diye birşey söz konusu değildir. 21 gün hiç ara vermeden günde en az bir kez olmak usulü ile dinlenmelidir. Eğer ki bir şekilde ara verilir ise 21 günlük süreç yeniden başlar.

Tercih ettiğimiz ve kişilere önerdiğimiz yatarken dinlenmesidir. Çünkü hafif bir trans haline sokuyor kişileri. Bu da gün içerisinde bir araba kullanırken vs... dinlenmesi tehlike arz edebilir. Eğer evde iseniz gün içerisinde o zaman dinleyebilirsiniz. Neyle dinlediğiniz fark etmez. Subliminal ses dosyaları gibi görebilirsiniz bu çalışmaları. Hafif trans ya da meditatif duruma getirir dinleyeni.

Tüm seti her gün bir kere dinlemelisiniz. Tabi ki fazla dinlemek isterseniz bu sorun teşkil etmez. Ama en az bir kez kesin dinlenmeli.

kristalangel

Kayıtlı Üye
İş
Profesyonel Ä°ÅŸsiz
Arkadaşlar sorularınızı cevaplayamadım çok çok özür dilerim hepinizden , kaç gündür internet yoktu giremedim .
Konunun onay almasına çok sevindim bunun için ayrıca Yule'ye teşekkür ederim :)
21 gün dinlenecek , 21 gün olmasının sebebi Yule'nin de dediği gibi beden kendini 21 gün de bir yeniler .
Bu 21 günlük programda , mp3'lerin her biri en az 1 kere dinlenmelidir . Dinlemeden önce meditasyon yapmanız gerekmez , dinleyeceğiniz müzik zaten sizi rahatlatıyor .
Trans haline geçmeyi kolaylaştırdığı için , hepsini dinlemeden transa geçmemeye dikkat edin :)
İyi forumlar , sağlıcakla kalın.

Elfangel

Kayıtlı Üye
Sevgili arkadaşlar,
DNA aktivasyonu ile ilgili paylaşımının linkleri yenilendi, ancak lütfen ilk mesajdaki notu okuyunuz 4shared adlı siteye telekom üzerinden girilememektedir. Girebilmeniz için DNS ayarlarınızı değiştirmeniz gerekir.

Paylaşımın ilk 4 cd si üzerine amazon.com'da yazanlar doğrultusunda kullanım önerim: İlk cd yi gün içinde istediğiniz sayıda dinleyebilirsiniz ancak 21 gün boyunca dinlemeye devam edin. amazon.com'da yararını hissedene kadar demiş ancak bir alışkanlık kazanmak için 21 gün kuralı önemlidir. Bazı ekollerde bu 41 gündür :) Daha sonra diğer cd ler için de aynı işlemi uygulayın. Kulaklıkla dinleyebilirsiniz, tercih etmezseniz kulaksız da dinlenebilir.

Yurtdışında oldukça büyük bir miktara satılıyor bu paylaşım, umarım istediğiniz gibi faydalanırsınız. Sevgiler.

Var Yok

Kayıtlı Üye
İş
Evet
Sevgili arkadaşlar,
DNA aktivasyonu ile ilgili paylaşımının linkleri yenilendi, ancak lütfen ilk mesajdaki notu okuyunuz 4shared adlı siteye telekom üzerinden girilememektedir. Girebilmeniz için DNS ayarlarınızı değiştirmeniz gerekir.

Paylaşımın ilk 4 cd si üzerine amazon.com'da yazanlar doğrultusunda kullanım önerim: İlk cd yi günde istediğiniz kadar ancak 21 gün boyunca dinleyin. amazon.com'da yararını hissedene kadar demiş ancak bir alışkanlık kazanmak için 21 gün kuralı önemlidir. Bazı ekollerde bu 41 gündür :) Daha sonra diğer cd ler için de aynı işlemi uygulayın. Kulaklıkla dinleyebilirsiniz, tercih etmezseniz kulaksız da dinlenebilir.

Yurtdışında oldukça büyük bir miktara satılıyor bu paylaşım, umarım istediğiniz gibi faydalanırsınız. Sevgiler.

Bir gecede hepsini 21 gün boyunca dinlemek olmuyor mu yani ? :)

Elfangel

Kayıtlı Üye
Birinci cd 21 gün, daha sonra ikinci ve diğerleri demiş amazon.com'da :)

MoNa

Kayıtlı Üye
DNA aktifleştirip, 12 DNA sarmalına ulamış bir tane kişi bile olsa bilinen bir isim var mı?
Tanıyan bilen duyan var mı?

Varsa yazsın lütfen.

Konu merak skalası geniş bir ölçekte.
Fakat denemiş ve başarmış birisi lazım.

Yoksa bunun bize faydası yok.
Faydadan geçtim, zarar dozu da yüksek bir mesele bu.

Devres

Kayıtlı Üye
Pc'ye bazı yüklemeler olur ama sizin haberiniz olmaz,yani otamatik yükleme gibi... Sizin DNA sarmalınız 12'ye çıkmışsa onu ileride görüceksiniz.Arif,arfiliğini çok geç öğrenir.

Stark1776

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci

moriarty

Kayıtlı Üye
ben bunun birincisini dün gece yatmadan önce dinledim. İlk başta bir korku gelir gibi oldu çünkü müzik biraz korku filmi müziğine benziyordu. Hatta karanlıktan falan korkmam ama kalktım perdeyi falan açtım içeri ışık girsin diye :d Ama daha sonra içime bir huzur dolar gibi oldu gece 3 gibi uyandım mp3 açık kalmış başka şarkıya geçmiş falan. Neyse direk uyudum sonra ama çok garip rüyalar gördüm. Normalde rüyalarımda korkmam yani çok nadir kabus görürüm.
ama bunu dinledikten sonra rüyamda astral seyahat yaptım. Bana göre gerçeğini yapamadım çünkü rüyada rüya olduğunun farkındayım hatta astral yapıyorum diyorum odamdayım yine gece hava karanlık falan ama yatağımda bedenimi göremiyorum yani yatak boş. Sonra uyanmaya çalışıyorum ama yine tekrar başka bir rüyaya uyanıyorum orada astral seyahat yapmaya çalışıyorum. ve her uyandığımda odamdayım aslında ama odam aynı oda değil daha değişik. Ben de bi gariplik olduğunu anladığım için tekrar uyandırmaya çalışıyorum kendimi ama tekrar başka rüyaya uyanıyorum. astral seyahat yapıyorum diyip uçuyorum falan ama o kadar gerçek ki havadayken dengemi falan hafif kaybediyorum böyle sağa sola yalpalıyorum. Böyle böyle rüya içinde 10-15 kere başka bir rüyaya uyandım çok garipti ve sürekli uyanmaya çalışırken de içimde acayip bir korku vardı.

Ama bugün tekrar dinleyeceğim yatmadan önce bakalım ne olacak.

Var Yok

Kayıtlı Üye
İş
Evet
Ben yaklaşık 4 ay falan dinledim her gece aralıksız. Faydalı oldu mu bilmiyorum ancak hayatımda bazı değişiklikler oldu. Bu yaz tekrardan dinleyeceğim daha uzun süre.

duru24

Kayıtlı Üye
arkadaşlar aranıza yeni katıldım bu cd ne buanlama geliyor ben saplantılı bunalımlı beynimi iyileştirmeye çalşıyorum da,çok zor dönemler geçiriyorum bana bu konu hakkaında yardımcı olursanız sevinirim

HyPRaN

Kayıtlı Üye
kristalangel cd2 yi bulamadım sende yüklüyse atabilir misin

HyPRaN

Kayıtlı Üye
bir de kendi sayfasında level 2 de var ulaşilirseniz atar mısınız?

damned

Kayıtlı Üye
Sn shadow vain paylaştığınız link görüntüleniyor ama ses dosyası çalışmıyor.