Diğer varlıklar ben fark etmeden benimle iletişime geçmiş olabilirler mi?

Dramaofblackandwhite

Kayıtlı Üye
Merhaba. Sizlere küçükken başımdan geçen bir olayı anlatacağım. Asla unutmadığım bi kaç tane anım arasındadır. Bayağı küçüktüm, yanılmıyorsam anasınıfındaydım. Bundan 9-10 yıl öncesi yani. Abimin telefonu kaybolmuştu. Hani masanın üstünde bulursun, yastığın yatağın altında bulursun anlarım. Hiç birimizin koymadığına emin olduğumuz bir yerdeydi. Kocaman bir oyuncak ayımız vardı. Annem odaya tüy dökülüyor tozutuyor diye balkona sandığın üzerine koymuştu. Hala da o orada durur. Bizimkiler yana döne arıyorlardı telefonu ve ben bir yere bakmadan sandalyede oturdum. Sonra daldım yani gözüm kaldı. Sonra birden "anneme balkondaki ayıcığın altında" dedim ve annem bi kaç saniye yüzüme baktı sanırım ciddi miyim diye. Daha sonra gitti balkona doğru ve ben de arkasından gittim. Kaldırıp baktılar ve gerçekten de oradaydı. O zamanlar tepki vermedim tabii. Bilmiyorum çünkü bir şey. O telefonu oraya ben koymadım bundan eminim, başkası sakladıysa veya koyduysa zaten bilemem. Küçüklükten beri hep rüyalarımda korkuturlar, gözüm açık uyuduğum olurmuş annem hep söyler. Hep garip garip şeyler yaşadım böyle. Şimdi araştırınca farkına varıyorum. Merak ediyorum, orada olduğunu nereden bildim, birden bire bu düşünce nasıl geldi ya da onu söyleyen ben değildim de ben vasıtasıyla söyleyen başka bir varlık mıydı?