Dibimde Bir Kopek Hirlamasiyla Uyandim

lGeceMavisi

Kayıtlı Üye
Sebebini bilemem ama yakaza halinde köpek özellikle köpek iyi bir sey degildir.
Takib edilmesini tavsiye ederim, odanin heryerine bakmasini yada kendine bir bakmasi lazim bir takim sorunlar varmi diye.
fiziksel olarak zarar veremez dimi uyanamazsam yakaza da kalirsam

La-edri

Kayıtlı Üye
takip derken yani odaya kamera mi koyiyim oyle bisey olsa bile filmlerde oldugu gibi kameraya yakalanir mi ki

Takip derken kamerayi kast etmedim :) Kamera meselesi filimler icin gecerli. Kendinizi takip edin yani psikolojik hallerinizi durduk yerde korkuyormusunuz tedirginlik yada degisimleriniz oluyormu. snirbozukluklari depresif haller vs.Ruyalar devam ediyormu odaya girdiginizde sebebsiz daraliyormusunuz vs... Varlik meselesi kolay kolay kimseye fiziksel sykinti vermez hersey sinirsisteminde ceryan eder filimlerdeki o tuhaf carpilma sahneleri öyle olmuyor ama felc vari seyler olur gercekte ve bu sinirsistemi ile alakalidir.. Bu arada sirt üstü uyumamaya calisin.

lGeceMavisi

Kayıtlı Üye
Takip derken kamerayi kast etmedim :) Kamera meselesi filimler icin gecerli. Kendinizi takip edin yani psikolojik hallerinizi durduk yerde korkuyormusunuz tedirginlik yada degisimleriniz oluyormu. snirbozukluklari depresif haller vs.Ruyalar devam ediyormu odaya girdiginizde sebebsiz daraliyormusunuz vs... Varlik meselesi kolay kolay kimseye fiziksel sykinti vermez hersey sinirsisteminde ceryan eder filimlerdeki o tuhaf carpilma sahneleri öyle olmuyor ama felc vari seyler olur gercekte ve bu sinirsistemi ile alakalidir.. Bu arada sirt üstü uyumamaya calisin.
Eskiden sadece sirt ustu uyurken oluyodu simdi hic farketmiyor ama artik hizli uyanabiliyorum yakazadan baslarda cok kivraniyodum uyanmak icin :)