Devir Aldigim Dükkandaki Bereketsizliğe Çözüm

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Merhaba
9 ay oldu temizlik ve kozmetik urunleri satilan bir dukkan devir aldim, devir aldigim dukkan 15 yildir temizlik urunleri satan bir dukkan 15 yildir hic degismedi benden onceki 2 sahibi ise cok iyi is yaptiklarini soylediler diger esnaf ve musteriler de ayni seyi soyluyor fakat ben devir aldigimdan beri isler istedigim gibi gitmiyor elimden geleni yapmama ragmen bir seyler ters giyor sanki anlamiyorum ne yapabilirim bereketimi arttiracak musteri cekecek iyi kazanabilecegim ne yapabilirim ?

gökay1

Kayıtlı Üye
Dükkanın içini kontrol edin belki domuz yağı sürülmüş olabilir eğer büyüden şüpheleniyorsanız. Çok kullanılan bir büyüdür.

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Dükkanın içini kontrol edin belki domuz yağı sürülmüş olabilir eğer büyüden şüpheleniyorsanız. Çok kullanılan bir büyüdür.
Eger oyle ise bunu nasil anlayacagim ? Daha cok enerji ile ilgili bi sikinti var gibi geliyor yani nazar diyelim biz ona

gökay1

Kayıtlı Üye
Genelde sebepsiz yere bereketsizlik, kötü enerji gibi olaylarında altında nazar büyü vs. gibi enerjiler vardır. Forumda korunma ve arınma ile ilgili bircok yazı mevcut.

K_kop

Kayıtlı Üye
Kaya tuzu,sirke,adacayi bunlarla Karışımı li suyla dukkani silebilirsiniz adacayi ve uzerlik yakabilursiniz ama bolca havalandirin dualar okuyun nazarsa negatifde gider buyuyse azalir

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
Dönem ile ilgili olabilir. Bazı işler bazı dönmelerde düşme olabilir. Bazı dükkanların enerjisi sahibinin enerjisine aşılır. Örneğin hergün bir dua ile aynı şekilde giriyor olabilir gibi. Ürünlerin dizilimi temizliği, Güler yüz gibi klasik satış yöntemlerinizin üstünden geçin. Eksik yaptınız yanlış yaptınız bir şey var mı özeleştiride bulunun. Pozitif düşünün. Dükkanınızı inançlarınıza göre dua ile açın. Ya da sadece gülerek açın.

Sizin dışınız da bir başkası eş dost güvendiniz biri bir kaç gün açsın o dursun. Siz hiç gitmeyin. Değişim var mı diye bakın.

Aktardan 7 dükkan süprüntüsü diye bir karışım var ondan alın. Dükkanı yedi gün onunla tütsüleyin. İçimizden geldiğini gibi dua ederek. Dükkanı açın. Ama hizmete açmadan kapılar kapalı iken tütüseleme yapın. Sonra normal kapıları açın. 7 gün boyunca hergün aynı saate yapın. Saati siz belirleyin.

Dankyy

Kayıtlı Üye
İş
Meskalatör,enpeksiyon
100 salavat sabah1 akşam1 vakia suresini oku inşallah işlerin düzelir

Anael Zan

Kayıtlı Üye
Dukkanimi sabah 7 8 gibi babam acar dua ederek bende pozitif bir enerji ile gelirim bir yakinim bana 7 dukkan surpuntusunu soyledi yaptim ve gercekten o guzel enerjiyi hissettim ama 1 kere yaptim sevgili urum dedigin gibi 7 gun boyunca yapacagim onu ayrica sirkeli su ile temizligimi evimdede yaparim dukkanimdada, dukkandaki raflari hergun silmek imkansiz bu yuzden lavanta yagi sirke su ve biraz da oda spreyi ile karistirdim ve bu karisimi her yere sikiyorum,
Devir aldigim insnlardn bir cok kisi sikayetxiydi ozellikle duzensiz ve pis dukkandan ben ilk hafta her seyi degistirdim her gelen cok begendi guler yuzumu asla eksik etmiyorum musterilerimden, 7 dukkan surpuntusunun etkisini hisettim evimdede yaktim cok tesekkur ederim hepinize ???

davet

Kayıtlı Üye
Merak ettim peki dükkanınızda işleriniz açıldı istediğiniz seviye geldimi peki

xax2

Kayıtlı Üye
inşirah suresi ve hayyu ya kayyum gün içinde dükkanda akşama kadar okuyun allahın izniyle nasibinizde varsa işleriniz düzelicektir

Isobelzxc

Kayıtlı Üye
Dükkânı duali acmadiysaniz, dükkân da dua okutup birkaç kişiye de sadaka verebilirsiniz. Bereketiniz olduğuna inanın. Sonuçta Allah dilemedikçe kimse kimsenin nasibini kesemez.