Destede 3'lü Kombinasyonlar

Kelsey8012

Kayıtlı Üye
Deste ile ilgilenen Sevgili Üyeler,
Desteyi yorumlamanızı pekiştirmek için, yorumlara başka açıdan bakmanızı sağlamak için benim de sık kullandığım 3'lü kombinasyonu kullanacağız. Kombinasyona geçmeden önce Deste hakkında birkaç şeyin altına çizmek istiyorum.
1. Deste yalan söylemeyi sevmez, bu yüzden açılan kartları karşı tarafı incitir, üzer diye düşünerek ya da başka şeylerden dolayı kendi isteğinize göre yorumlamayın. Dürüst olun aksi takdirde Deste size bir daha cevap vermez.
2. Aynı soruyu açılan kartları beğenmediniz ya da ortaya çıkan yorumdan hoşlanmadınız diye yeniden sorarak yeni bir açılım yapmayınız. Aksi takdirde yine Deste size cevap vermeyecektir.
3. Deste bir tarot çeşidi değildir ve kıskançtır. Olumlama kartları hariç tüm kart çeşitlerini istemez. Yani eğer başka desteleriniz varsa bir seçim yapacaksınız. Ya Deste'yi seçip diğerlerinden vazgeçeceksiniz ya da onları bırakmayıp Deste'yi bırakacaksınız. Çünkü başka desteleriniz varken Katina'nın Destesi size asla doğruyu söylemeyecektir.

Gelelim 3'lü kombinasyona. Adından anlaşıldığı gibi 3 kart seçilerek bakılır. Önce Deste karıştırılır, sonra cevabı istenen soru sorulur ve 3 kart seçilir. Bazen bu 3 kart şimdiki zamanı ya da geçmişi anlatırken bazende ilk seçilen geçmişi ortadaki şimdiki zamanı ve son kart da geleceği anlatır. Bu zaman kavramı sorulan soruya ve o an ki hissiyatınıza göre değişir. Kartlar sırasıyla yorumlanır ve ilk karttan sonrakiler, kendinden bir önceki kartla birleştirilerek yorumlanır.

Bu konu başlığı altında Deste'ye sahip olanlar, sorularıyla birlikte 3 kart seçerek yaptıkları yorumları yazacaklar. Bunu yaparken sizden dikkat etmenizi istediğim şeyler var:
1. Amaç bakım yapmak değil, yorum kabiliyetinizi güçlendirmektir. O yüzden soruyu ve açılan kartları yazıp yorum yapmayıp bunu bizlerden bekleyen üyenin mesajına cevap yazılmayacak, bana da bakar mısınız şeklinde yazılan mesajlarla birlikte silinecektir.
2. Üyenin yazdığı yorumlamaya diğer üyeler de düşüncelerini yazabilir ancak sizden ricam Deste'ye kimin hakim olup olmadığını buradan görüp bilemeyeceğim için ben veya Mefetseger dışında kimsenin yorumlarını düzeltmelerine dikkat etmeyiniz.
3. Bu konu başlığı altında sadece bu açılımla ilgili sorularınızı sorunuz. Deste hakkında genel sorularınız için başka bir bölümümüz vardır.

Sevgi ve ışıkla...

Kelsey8012

Kayıtlı Üye
Ben keiranın ilk baştaki sözleriiçin yazmak istemiştim Deste başka desteleri sevmez tarot gibi vb...demişsiniz sevgili Keira ama herkes artık YouTube da falan tarot destekli Katina açılımı yapıyor özelliklerde akıl kalp ve gündem olarak ben bunu merak etmiştim bende yapıyorum ve yatırlarımla Katina rezone oluyor.Sevgiler...

Kelsey8012

Kayıtlı Üye
İyigeceler arkadaşlar ben X nasıl birisidir diye sordum fakat kafam karıştı çıkan kartlar:Tilki,Güneş,Dastar üzerine yakut aldım şimdi 1. Senaryom;Kurnaz,egolu (Dastar gelse bile kadın erkek fatketmez sonuçta kişilik sorduğum için diye düşündüm)akıllı aşkı seven bir adam 2.Senaryom ise;Dastara aşık tutkulu mutlu olmak için kurnazlıklar yapan birisi burada bu Dastarburada(3.farklı bir kadın mı sizce? Eğer 2.yorumum doğru ise?

hopeless35

Kayıtlı Üye
İyigeceler arkadaşlar ben X nasıl birisidir diye sordum fakat kafam karıştı çıkan kartlar:Tilki,Güneş,Dastar üzerine yakut aldım şimdi 1. Senaryom;Kurnaz,egolu (Dastar gelse bile kadın erkek fatketmez sonuçta kişilik sorduğum için diye düşündüm)akıllı aşkı seven bir adam 2.Senaryom ise;Dastara aşık tutkulu mutlu olmak için kurnazlıklar yapan birisi burada bu Dastarburada(3.farklı bir kadın mı sizce? Eğer 2.yorumum doğru ise?
Merhaba kelsey,
Benim yorumum dastar bir kadın ve adam dastara aşık tutki hisseden akıllı kurnaz eğlenceli ve egolu birisi.
Diğer arkadaşların yorumlarını da bekliyorum. Umarım doğru bir yorumdur.

nurumm

Kayıtlı Üye

Sevdiği aşık oldugu kadın hayatında keyfi yerinde gayet hayatı tıkırında ve oldukça da fettan bir adam kısacası kelsey :))

Nilkay

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar,uzun zamandır yoktum.Desteyede uzun zamandır sormuyordum.Dün bir arkadaşım benim için sormuş x kişisi geri dönecek mi ?kartlar
düz ARAL-düz BALIK-düz KIZÇOCUĞU üzerine düz ZARA
Benim yorumum aral eski sevgilimi temsil ediyor geçmişte bana duıyguları varmış fakat bir seçim yapmış hala kafası karışık olsadagrçmişi arkasında bırakarak yeni bir sayfa açmış ama benim temiz masum biri olduğumu düşünyor.Sizin yorumunuz nedir kızlar

Koalabebek

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar aşk hayatinda yakin zamanda biri olacak mi dedigimde ( ters düz kullanmiyorum kartlari hepsi düzdü) eprahhat afyon ve parsadra geldi. Sizce bunun yorumu nedir?

nurumm

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar aşk hayatinda yakin zamanda biri olacak mi dedigimde ( ters düz kullanmiyorum kartlari hepsi düzdü) eprahhat afyon ve parsadra geldi. Sizce bunun yorumu nedir?

Maalesef bu açılım için olumlu birşey söylemek yorum yapmak yanlış olur.Lakin bu tip sorular sormayın falda bence niye derseniz aşkın ne zaman nerde geleceği belli olmaz siz kartlarla enerjiyi sınırlandırıyorsunuz belki daha fazlası daha güzeli olacak.evrene bu enerjiyi yaydığınız için fazla pozitif olumlamalar alamıyorsunuz...Malum meditasyonlar,ritüelller yapılırken bu aralar iyice bu konularda insanlar bilinçlenmişken fal olayı tam tersine döndürüyor...

Koalabebek

Kayıtlı Üye
Maalesef bu açılım için olumlu birşey söylemek yorum yapmak yanlış olur.Lakin bu tip sorular sormayın falda bence niye derseniz aşkın ne zaman nerde geleceği belli olmaz siz kartlarla enerjiyi sınırlandırıyorsunuz belki daha fazlası daha güzeli olacak.evrene bu enerjiyi yaydığınız için fazla pozitif olumlamalar alamıyorsunuz...Malum meditasyonlar,ritüelller yapılırken bu aralar iyice bu konularda insanlar bilinçlenmişken fal olayı tam tersine döndürüyor...
Teşekkür ederim karsidaki merak edince sormustum :)

Enneagram

Banlı Kullanıcı
Ben merakımdan açıp kartların anlamına dün gece bakmıştım.: ) İlgi alanım degil ama çıkarımlarım genelde tutar. Hatta sizi tanısam (kartlara gerek yok aslında) sorunuza şak diye cevap verebilirdim. Sizi yakından tanıyan, tecrübeli ve insan analizi kuvvetli birine sorarsanız size çok daha yardımcı olabilir. Şu an kartlara inandığınız için kartların ortalaması ile çıkardıgım sonuca göre konuşayım bakalım ne kadar isabetli olacak.

Kişilik yapınızdan ötürü yanı kendinizi dışarıya lanse ettiginiz yönünüz dolayısıyla hayatınıza istediğiniz gibi birinin girmesi gecikiyor. Bunun farkındasınız ama nafile. Sizi üzen ve kaygılandıran da bu. Kader ağlarını örüyor.
Kimisi buna kader diyor, kimi kısmetsizlik.
Ben kader diyorum.

Sevgiyle.

Koalabebek

Kayıtlı Üye
Ben merakımdan açıp kartların anlamına dün gece bakmıştım.: ) İlgi alanım degil ama çıkarımlarım genelde tutar. Hatta sizi tanısam (kartlara gerek yok aslında) sorunuza şak diye cevap verebilirdim. Sizi yakından tanıyan, tecrübeli ve insan analizi kuvvetli birine sorarsanız size çok daha yardımcı olabilir. Şu an kartlara inandığınız için kartların ortalaması ile çıkardıgım sonuca göre konuşayım bakalım ne kadar isabetli olacak.

Kişilik yapınızdan ötürü yanı kendinizi dışarıya lanse ettiginiz yönünüz dolayısıyla hayatınıza istediğiniz gibi birinin girmesi gecikiyor. Bunun farkındasınız ama nafile. Sizi üzen ve kaygılandıran da bu. Kader ağlarını örüyor.
Kimisi buna kader diyor, kimi kısmetsizlik.
Ben kader diyorum.

Sevgiyle.
Teşekkür ederim ?

nurumm

Kayıtlı Üye
merhabalar arkadaşlar :)) bayadır burda kimsenin sesi çıkmıyor facebook'ta yeterince hareket getirdiğimize göre özümüze dönelim :)

erkek bir gün ilişkisindeki kadından vazgeçer mi ? diye bi soru yönelttim.
mezar (üstüne selçuksassa ) tattaret, ay
o kadar da karıştırmıştım desteyi ama hepsini düz verdi ne hikmetse :))

ben yorumladım kendimce de acaba hislerle yoğunlaştığımdan mı böle bi cevap buluyorum deste de dedim bilemedim...

evet bu ilişki birgün bitebilir birgün vazgeçebilir sonucu olmayan karşılıklı isteklerin olduğu ilişkiden öte giden bi durumu söz konusu değil bittiğinde dene kadar karşılıklı bişeyler üzerine kurulu bi durum söz konusu olsa da, oldukça üzüntü getireceği aşikar....

başka sizce ne şekilde yorumlanabilir ?

Kelsey8012

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar çoktandır bu siteyi unutmuşum dedim bir ziyaret edeyim:)Şimdi arkadaşlar bir açılım yaptım kafam karıştı;Dedimki X ve ikimiz hakkında neyi bilmem gerek dedim gelen kartlar: Selena,Kalp,Samyeli ve köpek Yorumum şöyle idi ama emin olmadım yardımına ihtiyacım var?Selena bu ilişkide geçmişteki yapılan hata vs şeylerden kopulması gerektiğini anlatarak bak diyor burada sadakatli olunması gereken bir kalp var buluşma var o zaman konuş diyor bunları sanki çünkü aşk var burada onu bırakma diyor ? 2.sorum ise;Bana karşı amacı ne dediğimde ise yine bir Samyeli,Çapa ve bahçeler geldi Birbirine çapalanmaktan,(Sabitlenmekten) kopmadan ve her buluşmada güçlenen bir ilişkiden mi bahsediyor acaba?

sealight

Kayıtlı Üye
Ya ben kafamın çok karışık olduğu birkaç soru soracağım belki burada sorulmuştur ama 40 sayfayı teker teker okuyamadım o yüzden mazur görün;

1- aşk için açılım yaptığımda çıkan karakter kartlarının sadece aşk anlamını mı okumalıyım? ( düz ya da ters çıksa bile)

2- ters bir kartı desteye koyduğumda o hep orada ters kalmış oluyor yani o kart hep ters mi çıkacak ben bu ters düz olayını çözemiyorum desteye kartları düzeltip mi koymalıyız her kart düz olursa ters kart hiç olmayacak yani kafam karışık

3- birinin geçmiş şuan ve gelecek aşk hayatı için nasıl bir açılım yapılmalı? Sorular sorarak 3er kart mı çekilmeli nasıl açılım yapılmalı? Ben Kelt haç ya da başka klasik metodları tatmin edici bulmuyorum..

teşekkkür ederim şimdiden

nurumm

Kayıtlı Üye
SEALİGHT merhabalar,

1- aşk için yaptığın açılımlarda evet aşk anlamına ağırlık vererek yorumlayabilirsin aşk anlamı yorumun bütünlüğünü sağlamaz ise kartın düz geldi ise düz yorumunu yada ters geldiyse ters yorumunu ele alarak yapabilirsin. ( misal aşk açılımnda aral ters çıktı aşk anlamıyla şu an ki ilişkinin alakası yok ters de ne diyor tembellik hüküm sürüyor.aranız açık veya görüşmüyorsunuz açık olmasa bile, aral tersde, aramızda sessizlik durgunluk hakim diye yorarsın bu örneğin biri anlaman için söyledim ) mutlaka kartın bi anlamı açılımı doğrular...

2-desteyi sürekli her açılım yapacağında ters düz diye karışım yaparsan ters kart düze düz kart terse dönercektir.yada önceki enerjiden kalıntı istemiyorum dersen kartların hepsini düzleyip ters düz diye yeniden karışım yapabilisin ayrıca açarken kartın yönünü tersine açarsan arada yaptığım bişey ters gelen kart düz verir düz gelen kartı ters verir ne kadar net cevaplar verdiğini destenin orda anlarsın.

3-3'er li kart açmak yorumlamak açısından daha kolay oldugu için net anlarsın çoklu açılım da yapabilirsin tabi ama zaten bi kartın tarot gibi tek anlamı yok bir karta on tane bile anlam yüklediği için katina birbirne bağlamakta kartları zorlarsın buda seni yorar enerji olarak da tüketir ve destenin sana ne demek istedigini anlamadığın için aaaa bu kart olumlu evet güzel olacak dersin arkasından destenin verdiği çıkmadı gibi bi durumla karşılaşırsın.tek tek sor 3 lü açılım yap tek açılım yapıp 10-12 li anlayacağım diye bi çabaya girmemeni tavsiye ederim bi zaman sonra kartları bağlayınca 5 li ve anlmadıgın yerde yada kartların tamamlamadığı yerde üstüne kart çekmek isteyeceksin bunun farkına varırsın...

sealight

Kayıtlı Üye
SEALİGHT merhabalar,

1- aşk için yaptığın açılımlarda evet aşk anlamına ağırlık vererek yorumlayabilirsin aşk anlamı yorumun bütünlüğünü sağlamaz ise kartın düz geldi ise düz yorumunu yada ters geldiyse ters yorumunu ele alarak yapabilirsin. ( misal aşk açılımnda aral ters çıktı aşk anlamıyla şu an ki ilişkinin alakası yok ters de ne diyor tembellik hüküm sürüyor.aranız açık veya görüşmüyorsunuz açık olmasa bile, aral tersde, aramızda sessizlik durgunluk hakim diye yorarsın bu örneğin biri anlaman için söyledim ) mutlaka kartın bi anlamı açılımı doğrular...

2-desteyi sürekli her açılım yapacağında ters düz diye karışım yaparsan ters kart düze düz kart terse dönercektir.yada önceki enerjiden kalıntı istemiyorum dersen kartların hepsini düzleyip ters düz diye yeniden karışım yapabilisin ayrıca açarken kartın yönünü tersine açarsan arada yaptığım bişey ters gelen kart düz verir düz gelen kartı ters verir ne kadar net cevaplar verdiğini destenin orda anlarsın.

3-3'er li kart açmak yorumlamak açısından daha kolay oldugu için net anlarsın çoklu açılım da yapabilirsin tabi ama zaten bi kartın tarot gibi tek anlamı yok bir karta on tane bile anlam yüklediği için katina birbirne bağlamakta kartları zorlarsın buda seni yorar enerji olarak da tüketir ve destenin sana ne demek istedigini anlamadığın için aaaa bu kart olumlu evet güzel olacak dersin arkasından destenin verdiği çıkmadı gibi bi durumla karşılaşırsın.tek tek sor 3 lü açılım yap tek açılım yapıp 10-12 li anlayacağım diye bi çabaya girmemeni tavsiye ederim bi zaman sonra kartları bağlayınca 5 li ve anlmadıgın yerde yada kartların tamamlamadığı yerde üstüne kart çekmek isteyeceksin bunun farkına varırsın...
çok teşekkür ederim beni aydınlattığın için

Koalabebek

Kayıtlı Üye
Ben keiranın ilk baştaki sözleriiçin yazmak istemiştim Deste başka desteleri sevmez tarot gibi vb...demişsiniz sevgili Keira ama herkes artık YouTube da falan tarot destekli Katina açılımı yapıyor özelliklerde akıl kalp ve gündem olarak ben bunu merak etmiştim bende yapıyorum ve yatırlarımla Katina rezone oluyor.Sevgiler...
Ben de bunu cok merak ediyorum