Destede 3'lü Kombinasyonlar

nurumm

Kayıtlı Üye
Aylar önce Ayrılık yaşadığım erkek arkadasim dün beni görünce ne hissetmiş diye sordum gelen kartlar;Ters ev,kalp,yüzük
Keşke böyle severken ayrilmasaydikmi dedi acaba brn kendime pek çözemedim ne dersiniz?

isteği varmış sana karşı sanırım olamayacağınızı düşünüyor, görünce de kalbi yeniden atmış...

Tokotoyu.11

Kayıtlı Üye
Geçmişte seninle yuva kurmak istemiş lakin olmamış, hala seni seviyor ve ileride evlilik yapacaksınız. ...

Tokotoyu.11

Kayıtlı Üye
Keşke söylediğiniz gibi olsa teşekkür ederim.Katinayı ne kadar zamandır yorumluyorsunuz yani yenimisiniz desteniz varmi?vs..:))
Destem var..uzun zamandır bakmıyorum, lakin o açılıma benim yorumum bu.ha bu arada evlenme teklifine Hayır derseniz bilmem sonra evlilik olmadı açılımın yorumun gerçekleşmedi deme ???☺

Kelsey8012

Kayıtlı Üye
Destem var..uzun zamandır bakmıyorum, lakin o açılıma benim yorumum bu.ha bu arada evlenme teklifine Hayır derseniz bilmem sonra evlilik olmadı açılımın yorumun gerçekleşmedi deme ???☺
Ama adam zaten evli ve ayrılma sebebimiz bu asla olmaz senle evlenmeyi diyen bir adam bana birde evlilik teklifiyle gelmez çok emin ve net konuştu çünkü neyse hayırlısı inşallah teşekkür ederim

aNAkSaRatE

Banlı Kullanıcı
Sayın @Keira

Merhaba. Bende deste ile yeni tanışanlardanım.
3'lü kombinasyonum şu şekilde ; Ariman (düz) - Yol (ters) - Samyeli (düz)

X kişisinin bana hisleri nedir ? sorusunu sordum.
Yol kartında yorumda kararsız kaldığım için 1 kart daha çektim ''Eprahhat (ters)'' geldi.

Geçmiş dönemde arzunun daha yoğun olduğu fakat ilerleyen dönemde aşkın daha yoğun olacağına yorumladım.
Samyeli ile birbirini tamamladığını düşündüğüm için Eprahhat'ı aşk anlamıyla birlikte düşündüm.
Fakat ters çıkan Yol beni biraz zorladı. Ne hissettiğine karar verme aşaması gibi görebilir miyim ?

nurumm

Kayıtlı Üye
Sana karşı her yönden isteği var derdim ben gerek cinsellik gerek görmek istemesi sanki adama soğuk davranıyorsun ters ebrahhat onu vermiş gibi.senden istedigi ilgiyi mi yakınlığı mı bulamıyor öle bi hissiyatı var. keira görürse yardımcı olacaktır.

aNAkSaRatE

Banlı Kullanıcı

Kelsey8012

Kayıtlı Üye
X bana geri dönüş yapacakmı dedim iletişim yada yüzyüze gelme olarak Çıkan kartlar;Çiçekler,mezar ve yakut netleştirebilmek için kart çektim deve çıktı benim yorumum;Her bekadar bitmiş gözüksede bana tutkusu ve büyük isteği olduğunu anlayacak.Bana karşı hisleri varmı dedim;Dastar,Çapa ve çiçekler geldi,Brnim onu beklediğimi biliyor ve derinlerde birşekilde bugün gitsem o beni bekliyor ve mutlu oluruz diye düşünüyormuş (ama ben bir sevgi aşk kartı beklemiştim)yani hislerini anlayamadım şuan sizce?

Kelsey8012

Kayıtlı Üye
Kızlar merhaba yeni başlayan ilişkim için hayırlı bir sonumuz olurmu nasıl devam ederiz? dedim ;Balık,Deve,attart geldi emin olmak için balığın üzerine kart açtım Güneş geldi yorumum şöyle;X’le kısmetli başlayıp (balık)sanki küsmeyi anlattı bana her bekadan seçim olsada ikimizde seçimimizde birbirinize olan çok istek dolu iyi şans ve güneş gibi parlayan bir ilişki Güneş umut vaat ediyor sanırım hayırlı sona ne dersiniz?

nurumm

Kayıtlı Üye
Kızlar merhaba yeni başlayan ilişkim için hayırlı bir sonumuz olurmu nasıl devam ederiz? dedim ;Balık,Deve,attart geldi emin olmak için balığın üzerine kart açtım Güneş geldi yorumum şöyle;X’le kısmetli başlayıp (balık)sanki küsmeyi anlattı bana her bekadan seçim olsada ikimizde seçimimizde birbirinize olan çok istek dolu iyi şans ve güneş gibi parlayan bir ilişki Güneş umut vaat ediyor sanırım hayırlı sona ne dersiniz?
Kelsey8012 merhaba canım balık kararlılık gibi bi durum verse de ben zamanla bazı kartları başka anlamlarada oturtuyorum balık düz geldiği için istekli olduğunuzu verirken peşi sıra gelen deve bunu açıklamış oluyor şans güzellik iyilik sizden yana :) güzel günler geliyor diyor güneş :))

Kelsey8012

Kayıtlı Üye
Kelsey8012 merhaba canım balık kararlılık gibi bi durum verse de ben zamanla bazı kartları başka anlamlarada oturtuyorum balık düz geldiği için istekli olduğunuzu verirken peşi sıra gelen deve bunu açıklamış oluyor şans güzellik iyilik sizden yana :) güzel günler geliyor diyor güneş :))
Nurumcum Güneş burada attart var birde( iyi şans ya)evlilikle sonuçlanması gibi bir yorumda yapabilmek mümkünmü sence arkadaşım?teşekkür ederim yorumun içinde?

nurumm

Kayıtlı Üye
Sorunun içinde evliliğe dair birşey sormadağın için ona istinaden bi yorum yapmak pek doğru olmayacağını düşünüyorum.daha sonra evlilik için de soru sor en mantıklı ve doğrusu bu olur bence....hayırlısı olsun senin için :))

Kelsey8012

Kayıtlı Üye
Sorunun içinde evliliğe dair birşey sormadağın için ona istinaden bi yorum yapmak pek doğru olmayacağını düşünüyorum.daha sonra evlilik için de soru sor en mantıklı ve doğrusu bu olur bence....hayırlısı olsun senin için :))
Peki nasıl devam edeceğiz?dediğimde attart urmia ve çapa geldi yorum öğrenmeye baya bi yol almam gerek sanırım kızlar iyi şans ve tutkulu ama boynu bükük olan benmiyim anlayamadım fakat çapa sanırım kopamamazlık gibi devam edecek aramız siz ne dersiniz?

Kelsey8012

Kayıtlı Üye
Merhabalar arkadaşlar neden hiçkimse yok soru soranda olmamış:( Ben X’le evlilik varmı dedim kartlarım;Dastar,Attart,balık üzerinedir anahtarı verdi yorumum şöyle:Dastar varmış geride kalacak attart iyi şansa dönecek seçim anahtarla bana verilecek doğrumu yoksa Dastar hep olacak anlamındamı?Keira nerdesin?Kızlar bir yardımcı olun yahuu:))

nurumm

Kayıtlı Üye
Merhabalar arkadaşlar neden hiçkimse yok soru soranda olmamış:( Ben X’le evlilik varmı dedim kartlarım;Dastar,Attart,balık üzerinedir anahtarı verdi yorumum şöyle:Dastar varmış geride kalacak attart iyi şansa dönecek seçim anahtarla bana verilecek doğrumu yoksa Dastar hep olacak anlamındamı?Keira nerdesin?Kızlar bir yardımcı olun yahuu:))
Kelsey merhaba :) yahu çözün anlayın destenin dilinden evlilik çıkmış mı şu kartlarda dastarda kararlıyım demiş deste sana ;)

Kelsey8012

Kayıtlı Üye
Kelsey merhaba :) yahu çözün anlayın destenin dilinden evlilik çıkmış mı şu kartlarda dastarda kararlıyım demiş deste sana ;)
İyide Dastar geçmişinde bırakıp attart iyi şans balıkta seçim yapınca bana dönmeyecekmi şans burada evlilik vermemiş belki evt ama anahtarda geldi

nurumm

Kayıtlı Üye
Balık düz gelmiş dastar var ve sen geçmişe yormuşun dastarı tmm okey güzel geçmişindeki biri lakin balık onun yanında düz gelmiş kararlılığı vermiş seçimi vermemiş balık burda bence :) diğer arkadaşlarda söylesin fikrini tabi...

Kelsey8012

Kayıtlı Üye
Balık düz gelmiş dastar var ve sen geçmişe yormuşun dastarı tmm okey güzel geçmişindeki biri lakin balık onun yanında düz gelmiş kararlılığı vermiş seçimi vermemiş balık burda bence :) diğer arkadaşlarda söylesin fikrini tabi...
Yani dastarla hayatına devam etmeye kararlımı diyorsun?