Destede 3'lü Kombinasyonlar

nurumm

Kayıtlı Üye
Teşekkür ederim :)bu konuda bi ara canım istediğinde (ki istermi bilemiyorum siz öle söyleyince bi an merak uyanmıştı) sorar açarım birşeyler.

nurumm

Kayıtlı Üye
Erkek neden uzak duruyor diye sorduğumda;
gamhat,ters köpek,afyon

erkeğin aldatması güven sorununa yol açtığı için bazı şeylerin daha kötüye gitmemesi için şu anda soğukkanlı duruyor ve kabuğuna çekilmiş zamanı biraz akışına bırakmanın daha iyi geleceğini düşünüyor.

bir ikinci yorumum da :

Evli bir erkeğin başka birisiyle beraber olması evli çiftler arasında kavga ve huzursuzluğa yol açtığı için oldukça üzülse de diğer kadını tam bağları koparmamak ve işlerin de daha kötüye gitmemesi için şu anda sessiliğini koruduğunu ve zamanla herşeyin düzeleceğini düşündüğünden dolayı biraz zamana bırakmış.

bu ikilemde kaldım açıkçası yardımlarınızı beklerim...

hopeless35

Kayıtlı Üye
Erkek neden uzak duruyor diye sorduğumda;
gamhat,ters köpek,afyon

erkeğin aldatması güven sorununa yol açtığı için bazı şeylerin daha kötüye gitmemesi için şu anda soğukkanlı duruyor ve kabuğuna çekilmiş zamanı biraz akışına bırakmanın daha iyi geleceğini düşünüyor.

bir ikinci yorumum da :

Evli bir erkeğin başka birisiyle beraber olması evli çiftler arasında kavga ve huzursuzluğa yol açtığı için oldukça üzülse de diğer kadını tam bağları koparmamak ve işlerin de daha kötüye gitmemesi için şu anda sessiliğini koruduğunu ve zamanla herşeyin düzeleceğini düşündüğünden dolayı biraz zamana bırakmış.

bu ikilemde kaldım açıkçası yardımlarınızı beklerim...

Merhaba nurumm,

benim yorumum erkeğin uzak durmasının sebebi, evinde sorunlar, anlaşmazlıklar ve güvensizlik olması. kendi evinde yaşadığı durum onu geride tutuyor. yakınlaşmak için zamana bırakıp durumun düzelmesini bekliyor.

nurumm

Kayıtlı Üye
Merhaba hopeless35 evde sorunlar var diyorsun yani ? tamam teşekkür ederim. Ev dışı kavga gürültü sorun olması söz konusu desek ona istinaden bişey görünmüyor değil mi :))

Keira

Moderator
Ben canı istemiyor diye yorum yapardım. Karşı tarafa güvenmiyor ve geçmişte yaşananların tekrar etmemesini ve şimdiki düzeninin bozulmasını istemiyor. Tamamen çıkarına göre davranıyor özetle.

nurumm

Kayıtlı Üye
Sevgili Keira, enteresan yani içimden isteyen illaki yolunu bulur diyorum ama açılımı bu şekilde yoramadım tuhaf geldi gerçekten güvensizlik ihanet veriyor deste ama gerçekten şu cevaba çok şaşkınım.bu açılıma istinaden kadın nasıl bir tutum izlesin diye sorsak 3 kart açsak olur mu peki ?

hopeless35

Kayıtlı Üye
Sevgili Keira, enteresan yani içimden isteyen illaki yolunu bulur diyorum ama açılımı bu şekilde yoramadım tuhaf geldi gerçekten güvensizlik ihanet veriyor deste ama gerçekten şu cevaba çok şaşkınım.bu açılıma istinaden kadın nasıl bir tutum izlesin diye sorsak 3 kart açsak olur mu peki ?

bana sormadın ama bence çek 3 kart :))

Keira

Moderator
Çekebilirsin. Konu hakkında daha çok bilgi sahibi olabilsek belki daha ayrıntılı görebiliriz durumu. Şu an soru üstünden yorum yapabiliyoruz sadece. Ayrıca cevaba niye bu kadar şaşırdın? Adam şu anki mevcut durumu bozulsun istemiyor, o yüzden görüşmek istemiyor.

hopeless35

Kayıtlı Üye
Merhaba, bir soruya 3 kart çektim.
soru: beni seviyor mu?
gelen kartlar : samyeli - tattaret - abanoz

yorumum: çıkarları için benimle görüştü ama suçluluk duyuyor.

yardımlarınızı bekliyorum

nurumm

Kayıtlı Üye
Hopeless35 neden geçmiş zaman olarak yorumladın ki ? Tattaret’in kişilik kartı olarak da gelmiş olabilir sadece çıkar amaçlı gelmiyor.arkasından gelen abonoz durumun ahengini biraz bozmuş gibi geldi.sevgi göremedim evet ama üzüntü de sevdiğin insana oluşur sevmediğin umurunda olmaz ki...

hopeless35

Kayıtlı Üye
Hopeless35 neden geçmiş zaman olarak yorumladın ki ? Tattaret’in kişilik kartı olarak da gelmiş olabilir sadece çıkar amaçlı gelmiyor.arkasından gelen abonoz durumun ahengini biraz bozmuş gibi geldi.sevgi göremedim evet ama üzüntü de sevdiğin insana oluşur sevmediğin umurunda olmaz ki...
Aslında bende tam yorumdan emin olmadığım için yazdim nurumm akşam bir daha çekeyim olmazsa farklı bir soru ile

Keira

Moderator
İlk etapta etkilenmiş ancak sonra birbirinizin ve karşılıklı beklentilerinizin birbirinden farklı olduğunu görmüş duyguları körelmiş. Abano burada suçluluktan çok hayal kırıklığını temsil ediyor.

nurumm

Kayıtlı Üye
kadın ilişkisinde nasıl bir tutum sergilesin sorusuna :
nil,zara,isfahan ( üstüne selena ve dağ ) hepsi düz
geçmişte yaşanılan olumsuzlukları bir kenara bırakıp mutlu olduğun şekilde devam edersen,güzel yolunda gidecek bir ilişki ve karşılığında da sevgiyi göreceksin diye yorumladım.
yorumlarınızı beklerim...

hopeless35

Kayıtlı Üye
kadın ilişkisinde nasıl bir tutum sergilesin sorusuna :
nil,zara,isfahan ( üstüne selena ve dağ ) hepsi düz
geçmişte yaşanılan olumsuzlukları bir kenara bırakıp mutlu olduğun şekilde devam edersen,güzel yolunda gidecek bir ilişki ve karşılığında da sevgiyi göreceksin diye yorumladım.
yorumlarınızı beklerim...

Merhaba nurumm,
bende aşkı için vermiş olduğu mücadeleyi bırakmamalı diye yorumladım.

hopeless35

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar,
Arkadaşım için sordum.
Soru: beni seviyor mu
Gelen kartlar : yılan + kale +ariman
Yorumum : seni incitmis bunun farkında seni seviyor fakat bir kadının etkisinde şu an.
Kendim için sordum :)
Beni özlüyor mu
Gelen kartlar : haç + yıldızlar + çapa
İçinde acı olsa bile beni özlüyor yıldızlar ve çapa bana bunu hissettirdi

Yorumlarım hakkindaki görüşlerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler

nurumm

Kayıtlı Üye
hopeless35 merhaba, beni özlüyormu sorusuna; birşeylerden dolayı pişmanlığı olsada seni kaderinde var olarak görüyor eninde sonunda bi yerde birleşeğinizi düşünüyor diye yorumladım ben :)
beni seviyor mu ; istemeden incitmiş evet lakin bir kadın etkisinden çok, ben nedense sadece cinsellik olarak bir bağ kurduğunu çıkardım.ve görüşmelerinin de şu an için devam edeceği yönünde sinyalleri var gibi gibi :)

hopeless35

Kayıtlı Üye
hopeless35 merhaba, beni özlüyormu sorusuna; birşeylerden dolayı pişmanlığı olsada seni kaderinde var olarak görüyor eninde sonunda bi yerde birleşeğinizi düşünüyor diye yorumladım ben :)
beni seviyor mu ; istemeden incitmiş evet lakin bir kadın etkisinden çok, ben nedense sadece cinsellik olarak bir bağ kurduğunu çıkardım.ve görüşmelerinin de şu an için devam edeceği yönünde sinyalleri var gibi gibi :)

Nurumm çok sağol bende arkadaşa bir kadın etkisinde demiştim beni kesecekti senin yorumu okuyunca ?? fala inanma falsiz kalma dedim bende ?

nurumm

Kayıtlı Üye
Başkası için yaptığım bir açılım; Erkekten Kadına:
Beni özlüyor mu ? Yakut,alyans,dastar ( dastar üstüne adhemdeva ) hepsi düz geldi :)
Daha çok içten içe dışa vurmadan seviyor,özlüyor lakin evli karısına bağlılığı olan bir adam diye yorumladım ama dastar baya kafamı da karıştırdı ...

şöyle bişeye de yordum,kadının davranışları sonucu sevgisi oluşan ve ona bağlanan özleyen bir adam...

yorumlarınızı ve fikirlerinizi beklerim :)