Ders Çalışmak ve Tembellik

DeryaG358

Kayıtlı Üye
Oncelikle yazım hatam olursa mazur görün bazı tuşlar zor basıyor
Benim için tembellikten kurtulmam sağlıklı bir şekilde derse çalışmam için mp3 hazırlar mısınız ?

Ü

Üye silindi 62166

I doserlar var beyine frekans yollayan mp3ler arama butonundan arayarak bulabilirsin...

Ramez

Kayıtlı Üye
yukardaki arkadaş idoser'i önermiş, onun ve senin kendi insiyatifine kalmış ama önermiyorum bunu nedenini uzun uzadıya anlatmayacam ama araştırırsanız görürsünüz zaten :) insan beyni her pisliği yutar mide gibide geriye çıkaramaz bundan dolayı bilgi kirliliğine düşme senin için en iyi danışanı bul yakının olabilir. bunların dışında insan görmeden yaşamadan anlayamıyor bazı şeyleri bende sizin gibiydim :) okul ve geleceğiniz hakkında kişisel gelişim kitapları okumanızı öneririm, iyi akşamlar

ziavkurvick

Kayıtlı Üye
İş
Ahiret için
Böyle etkisi kanıtlanmamış ve ileride ne duruma sokacağı belli olmayan şeylerden uzak durun işlerliği kesin %100 kesin ve net bir yöntem var oda sain paylaşacağim yöntem.... O dinleceğiniz mp3 'ün dakikası kadar zaman ayırsanız yeter

Abartılı vaadlerden uzak gerçek bir yöntem buyur kullan biiznillah hersey yolunangirer benimde faydasını bizzat test ettiğim bir yöntem senin nefsine uygun olarak uygun gordugum en basit yontem ustelik sağlığın icinde iyi 3 ü bir arada etki sevap işlev sağlık daha ne olsun:) sayfa numaralarına dikkat et yanlışlık veya sırası kaymış olabilir Ekli dosyayı görüntüle 145
Ekli dosyayı görüntüle 146Ekli dosyayı görüntüle 147Ekli dosyayı görüntüle 148Ekli dosyayı görüntüle 149Ekli dosyayı görüntüle 150

Kesinlikle senin ihtiyacın olan tek şey bu uygula ve farkına var etkiyi hisset...

Talahu

Kayıtlı Üye
1) Tembellik Karşıtı Frekans

2) Zihin Geliştirici Frekans

Ramez

Kayıtlı Üye
Böyle etkisi kanıtlanmamış ve ileride ne duruma sokacağı belli olmayan şeylerden uzak durun işlerliği kesin %100 kesin ve net bir yöntem var oda sain paylaşacağim yöntem.... O dinleceğiniz mp3 'ün dakikası kadar zaman ayırsanız yeter

Kesinlikle senin ihtiyacın olan tek şey bu uygula ve farkına var etkiyi hisset...

her insanın beyni bilgiyi aynı şekilde işlemez bu ders çalışma hakkında biçok makale olduğuna eminiz? kişi kendi yolunu kendisi çizmelidir okuyarak teorik bilgi öğrenir insan bunu geliştirebilir kendisine uyarlaya bilir? özetle benim anlayış yönteminle onun ki farklıdır her zaman. boşuna bu yöntem o yöntem diye duyar kasmayın. varsa bildiğiniz konu açık direk böyle yapınca gizemli olmuyorsunuz asla :) başarılar