depresyon için bilinçaltı ses dosyası new age

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
depresyon için bilinçaltı ses dosyası new age

depresyonda iseniz her sabah kalktığınız da bu mesajı dinleyebilirsiniz
geçe yattıktan sonra uyku sırasında dinleyebilirsiniz.

biraz uyuşukluk yapabilir ama bir trans etkisi olduğu için normaldir.

BURADAN

hazırlayan: Urum

logii

Kayıtlı Üye
Güzel mp3'ler olmuş.. Fakat biraz karmaşık gibi, bir yerden davul çalarken bir yandan elektro çalıo :)

bacio

Kayıtlı Üye
ben indiremiyorum bu müzikleri naısl yapıcam yardım edemrsiniz?

Cowley

Kayıtlı Üye
Bende indiremiyorum indirmeye izin vermiyor..

URUMHAMATAHAYİL

Yönetici
İş
Wellness Antrenör/Psikolog/ Sosyolog
üyelikler aktive edilince iner üyelikleriniz aktice edilmiş indirebilirsiniz

Voy

Kayıtlı Üye
Müzikte ayrı güzel çok hoş gerçekten.Emeğinize sağlık Urumhamatahayil.

cigembay

Kayıtlı Üye
dinlendirici ve sakinleştirici özelliği olur diye düşündüm ve indirdim. emeğinize ve ellerinize sağlık teşekkürler

pokeimam

Kayıtlı Üye
insallah seneye aktivasyon kodu postalanırda bende indiririm..

schutze07

Kayıtlı Üye
Hem zayıflamak için olanları hem depresyon için olanları aynı zamanlarda dinlesem bir problem olurmu acaba?

AphraeL

Kayıtlı Üye
hem zayıflamak için olanları hem depresyon için olanları aynı zamanlarda dinlesem bir problem olurmu acaba?

Ben gün içinde çok çeşitli subliminal mesajlar içeren mp3ler dinliyorum. Şimdiye kadar bir problem yaşamadım. En fazla uykunuz gelir uyuşukluk hissedersiniz diye tahmin ediyorum çok kereler ve çok sık dinlerseniz. Zaten Urum'un da uyardığı gibi araba kullanırken dinlemeyin bunları...

schutze07

Kayıtlı Üye
Ben gün içinde çok çeşitli subliminal mesajlar içeren mp3ler dinliyorum. Şimdiye kadar bir problem yaşamadım. En fazla uykunuz gelir uyuşukluk hissedersiniz diye tahmin ediyorum çok kereler ve çok sık dinlerseniz. Zaten Urum'un da uyardığı gibi araba kullanırken dinlemeyin bunları...

Zaten sürekli yorgunluk uykusuzluk uyuşukluk gibi problemleri yaşıyorum, subliminal mesajlar öyle yapsada anlayamam demek ki. Sağolun cevabınız için.

AphraeL

Kayıtlı Üye
zaten sürekli yorgunluk uykusuzluk uyuşukluk gibi problemleri hep yaşıyorum subliminal mesajlar öyle yapsada anlayamam demekki sağolun cevabınız için.

Rica ederim. Bu durumda ne zamanlar dinlemeniz daha sağlıklı olur konuyu daha iyi bilenler ve Urum yardımcı olacaklardır.. Sağlıkla kalın.. İyi forumlar..

Amethyst

Banlı Kullanıcı
hem zayıflamak için olanları hem depresyon için olanları aynı zamanlarda dinlesem bir problem olurmu acaba?

Bende birkaç subliminal mp3leri dinliyorum ama kendime göre bir düzen yaptım...her gün aynı saate dinlemeye tercih ediyorum...
Kendinize bir program yapmaya deneyin , bu şekilde kendinize yani beyininize , metabolizmanıza , herşeyinize iyi gelen bir ritim tutturabilirsiniz
Sevgiler

Ailuros

Banlı Kullanıcı
Subliminal mp3 lerin en fazla etki ettikleri zamanlar sabah kalktıktan sonra ve akşam yatmadan öncedir.Kendinize bunu baz alarak bir program uygulayabilir.Yada günlük iş yoğunluğunuza göre Amethyst'in de dediği gibi bir planla çalışabilirsiniz.

eczz

Kayıtlı Üye
Ben yeni üye oldum.Aktifleştirme kodunu girdim ama indiremiyorum.