Demon Rüyası

Mahresi

Kayıtlı Üye
Merhaba.Ben bundan yaklaşık 4 ay öncesine kadar yaklaşık bir 6 ay kadar pagan-satanist olarak kaldım.Şu an ise bu rüya sayesinde bu inanışlardan çıktım.Kendimi pagan-satanist olarak sürekli gelistiriyor hem teorik hem pratik olarak surekli ilerleme gosteriyordum.Satanist arkadaslar bilir inisiye bile olmuştum.Bir gün demon konusunu araştırırken demon cağırmayı düşündüm.Çoğu satanist arkadaşım bir sıkıntı olmadığını söylerken bazı metafizik ile ilgilenen arkadaşlarım dikkatli olmamaı söyledi.Bende güçlü bir şekilde çağırma isteği vardı.Çağıracağım demonu araştırırken o günün rüyasında kanlar keçi başları bir grup Satanist arkadaşımı ve en önemlisi bir demonu gördüm ve benle dalga geçti.Görünüşü çok değişikti en son bağırararak uyandım.Çoğu satanist arkadaşıma sorduğumda geçiştirdi.Bende ondan sonra bu inanıştan çıktım.Bu rüyanın anlamı nedir?Musallat durumu var mıdır?:coffee:

123zlatan1234

Kayıtlı Üye
Demonların musallat olması söz konusu değildir. Keza bir demonun, enerjisi sizin enerjinizden binlerce kat fazla olduğu için sizle iletişime geçmesi, veya musallat olması da söz konusu değildir. Keza böyle bir durum olduğunda, yaşama şansınız %0,1 bile değil. Yani sizle görüşmesi, rüyanıza girmesi tamamen sizin bilinçaltınızın yansıması durumudur.

Pofuduk Kartal

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Un
Demonların musallat olması söz konusu değildir. Keza bir demonun, enerjisi sizin enerjinizden binlerce kat fazla olduğu için sizle iletişime geçmesi, veya musallat olması da söz konusu değildir. Keza böyle bir durum olduğunda, yaşama şansınız %0,1 bile değil. Yani sizle görüşmesi, rüyanıza girmesi tamamen sizin bilinçaltınızın yansıması durumudur.
Bir insanın demonun enerjisini geçme şansı var mıdır?

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Merhaba,

Demonlar, kadim din öncesinde yaşamış olan gerçek tanrılardır. Hatta "cinler'in padişahının" demon asıllı olduğu bilinir. Demonlar, güçlerini direkt kubbe yaratıcısı nın katındab ve evrende ki beyaz karadeliklerden alırlar. Rüyanızda görmüş olduğunuz Demon ise rahatsız edilmekten hoşlanmayan bir türe mensup. Demonlar kötü varlıklar değildir ancak ölümcül olanlarına denk gelmeniz de muhtemeldir.

Bilginize Saygılarımla

Pofuduk Kartal

Kayıtlı Üye
İş
Öğrenci
Merhaba,

Demonlar, kadim din öncesinde yaşamış olan gerçek tanrılardır. Hatta "cinler'in padişahının" demon asıllı olduğu bilinir. Demonlar, güçlerini direkt kubbe yaratıcısı nın katındab ve evrende ki beyaz karadeliklerden alırlar. Rüyanızda görmüş olduğunuz Demon ise rahatsız edilmekten hoşlanmayan bir türe mensup. Demonlar kötü varlıklar değildir ancak ölümcül olanlarına denk gelmeniz de muhtemeldir.

Bilginize Saygılarımla
Gerçek tanrının anlamı nedir?
Tanrı bir kaç tane midir?

Lords Of The Shadows

Kayıtlı Üye
İş
Teacher
Gerçek tanrının anlamı nedir?
Tanrı bir kaç tane midir?

Merhaba,
Tanrı bir tanedir. Normalde tanrı olarak adlandırdığımız varlık "Gök Kubbe" yaratıcısı olarak bilinir. Yaratmış olduğu diğer boyutlarda yaşayan varlıklar, insanlardan çok daha kabiliyetli ve güçlü enerjiye sahip olduklarından, insan ırkını boyundurlukları altına almak istemişlerdir. Mısır firavunlarına, demonlara vb gibi varlıklara "Tanrı" dememizin temel sebebi normal insanların yapamayacakları bir çok şeyi yapabilecek kabiliyet sahip olmalarıdır. "Tanrı" olarak görmemizin asıl sebebi budur.

Bilginize Saygılarımla

Mahresi

Kayıtlı Üye
Merhaba.Din değiştirdikten sonra tamamen maji büyü olaylarını bıraktıktan sonra bir tane daha böyle rüya gördum.O da geçendi.Açıkçası şaşırmıştım.Çünkü böyle rüyaları en son 5 ay oncesi gormustum.Bu rüyada ölmüş olan büyükdedemi gördüm ve bana çok sevecanlı yaklaşırken bir anda yine o gördugum varlığa benzer bir varliga donustu.Ama rüyamda icimden dua etmem sebebiyle bir anda yok oldular.Bir dostum rüya için bilinçaltından kaynaklı demiş lakin bildiğiniz benimle alay ediyor ve onunla uğraşmamamı söylüyordu

D

DAİMON

Satanist demek şeytana tapmaktır. Şeytana demon da diyorlar biz müslümanlar şeytan ve iblis kelimelerini kullanıyoruz. Şeytan bir tane olabilir ama ona inanan onun peşinden giden cinler ve insanlar milyonlarca... Gördüğünüz rüyalar hakkında yorumum onlara tapınca öyle zannediyorum ki kendi taifelerinden cinleri sana musallat ederek geceleri rüya görmenizi sağlıyorlar. Rahat bırakmaları zaten beklenemez. Böylece iyice ele geçiren kadar itaati sağlayana kadar onlara tapmaya niyet eden kimseleri (ki niyet çok önemlidir. Şeytana uymaya niyet ettim demek ona tapacagını söylemek ahidtleşmek biat etmek yeterli. Onlar her yerdeler) kontrol altına alıyorlar.
Mübarek üç aylar dayız 20 gün sonra ramazan ayı inşallah. Beş vakit namazı ihlasla kılın kimse kılına bile zarar veremez ?

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
şeytanlardan ihlaslı olarak korunabilirsiniz helal haram günah sevap iyilik gibi konulara çok dikkat edin bence şeytandan güzel bilgi kaçırmış olursunuz eğer insiye olduysanız :)

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
eksik yazmışım ama psişik korunmayı da ihmal etmeyin çünkü sizi köşeye sıkıştırmak isteyebilirler çok dikkatli olun sakın musallat kapmayın bir günah işleyip auranızı zayıflatırsanız çok zor sağlıklı olmaya da önem verin aura için 7 ayetel kürsi korunmasını da yapabilirsiniz aynı zamanda ayetel kürsi gibi dualarda duaların kendisinden çok taşıyıcılarından korkarlar ve ne kadar içten okursanız o kadar kuvvetli karşılık verirler ilerlemek isterseniz imam gazali öneririm size temiz olun temiz olmayı sevenlerden olun sizi devirmek için çok uğraşanlar olacağını düşünüyorum bu süreçte

uykulukçuoku

Kayıtlı Üye
Satanist demek şeytana tapmaktır. Şeytana demon da diyorlar biz müslümanlar şeytan ve iblis kelimelerini kullanıyoruz. Şeytan bir tane olabilir ama ona inanan onun peşinden giden cinler ve insanlar milyonlarca... Gördüğünüz rüyalar hakkında yorumum onlara tapınca öyle zannediyorum ki kendi taifelerinden cinleri sana musallat ederek geceleri rüya görmenizi sağlıyorlar. Rahat bırakmaları zaten beklenemez. Böylece iyice ele geçiren kadar itaati sağlayana kadar onlara tapmaya niyet eden kimseleri (ki niyet çok önemlidir. Şeytana uymaya niyet ettim demek ona tapacagını söylemek ahidtleşmek biat etmek yeterli. Onlar her yerdeler) kontrol altına alıyorlar.
Mübarek üç aylar dayız 20 gün sonra ramazan ayı inşallah. Beş vakit namazı ihlasla kılın kimse kılına bile zarar veremez ?
ki zaten şeytanların lideri olan başlıca şeytana İblis deniyor.Bu arada kabalada gücü simgeleyen sayı: 72 ki Hazreti Süleyman (A.S) peygamberin kendi talimatları altında çalıştırdığı büyük(kallavi) şeytanların sayısı da 72