Demon ile kopmayan telepati.

Psichi

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar şeytanımla birbirimize hallaç pamuğu gibi dolaştık. Nasıl bir bağ kurduysak bir senedir o benim kafamda ben onun kafasında. Ben ona şeytan diyorum oda bizim tarafa görede benim şeytanım sensin diyor.
Ben onun düşüncesinden o benimkinden etkileniyor. 1 yıldır böyle. Davet ritüel falan yapmadım ben. Ortada okuncak üflenecek birşeyde yok bende onun musallatı olmuş gibiyim. Kuranda okudum incilde bilirim lakin bu bizi ayırmıyor. Oda şikayetçi benimle sürekli muhattap olmaktan. Düşüncelerimizi farklı açılara odaklayınca unutunca birbirimizi temasın netliği azalıyor sanki kafalarımızın içinden bir an ayrılıyoruz ama netlik bu sefer içses boyutuna insede yine zıt kutuplara ait olduğumuz için birbirimizin aklına düşmeye başlıyoruz ve yine başa dönüyoruz. Hadi ben neyse alıştım bunada diğeri yaşlı baya kaldıramıyorum artık seni diyor. Yardımcı olabilcek var mı

DAİMON

Kayıtlı Üye
Ben ona şeytan diyorum oda bizim tarafa görede benim şeytanım sensin diyor.
Buna çok güldüm. : ))
bende onun musallatı olmuş gibiyim.
Bak sen! Senin çöpülügünde sana ötüyor. Senin muhitinde bulunan o. Kendine gel @Psichi !
Oda şikayetçi benimle sürekli muhattap olmakta
O şikayetçi degil, uyanık oyunu kuralına göre oynuyor. Senle böyle senkron tutturmuş. Seni uyutuyor. Kan damarlarında beyninde dolaşıyor. Seni senden iyi tanıyor.
Hadi ben neyse alıştım bunada diğeri yaşlı baya kaldıramıyorum artık seni diyor. Yardımcı olabilcek var mı
Yaşlı deneyimli kurnaz bir ifrit miş. Bu anlattıklarına bakınca zaten yaşlı oldugu ortada...

Sinsi sinsi seni tüketiyor. Ondan kurtulmalısın. Bir koltukta iki karpuz taşınmaz. Üstelik koltuk(koltukaltı) seninse kibarca söylüyorm def olması lazım. ?
Bye bye?

Psichi

Kayıtlı Üye
Buna çok güldüm. : ))

Bak sen! Senin çöpülügünde sana ötüyor. Senin muhitinde bulunan o. Kendine gel @Psichi !

O şikayetçi degil, uyanık oyunu kuralına göre oynuyor. Senle böyle senkron tutturmuş. Seni uyutuyor. Kan damarlarında beyninde dolaşıyor. Seni senden iyi tanıyor.

Yaşlı deneyimli kurnaz bir ifrit miş. Bu anlattıklarına bakınca zaten yaşlı oldugu ortada...

Sinsi sinsi seni tüketiyor. Ondan kurtulmalısın. Bir koltukta iki karpuz taşınmaz. Üstelik koltuk(koltukaltı) seninse kibarca söylüyorm def olması lazım. ?
Bye bye?
Cevaplarına da ben çok güldüm. Bakma bana bende az çakal değilim düşünce oyunlarıyla az eğlenmedim. Bunu yazarkende yazma bunu diyor. Noktayı koydum bana mal dedi :).
Teklifin nedir merak ediyorum? Nasıl birbirimizi defedeceğiz yol biliyorsan söyle merak içindeyim :)

Psichi

Kayıtlı Üye
Ayrıca bir kaç tane daha var. O yaşlı olanla aramıza girerek bağlantıya parazit oluyorlar. Birbirimize düşürüyorlar. Ben diyorum ki sizin taraftakiler yaptı oda diyor sizin taraftaki meleklerde aynı şeyi yapıyorlar. Ama onlardan yana gerçekten araya parazit olup ekleme yapan 3-5 kişi oluyor kendini belli etmeden bazen belli ediyorlar. Yakaladım cidden. Ama birisi ki o bahsettiğim benden bıktı. Ben şeytanların cinleri kontrol ettiğine bizzat tanık oldum. Cinlerin içinde de içsesleri var kollektif bir şeytani bilince ait ve cinlerin güdülerini harekete geçiriyor. Bizim sıkıntı çektiğini söyleyen bu kollektif bilinçten gelen durum yüzünden başka bilinçlere maruz kalıyor. Diğerleriyle bağlantı gelir geçer ama biri var ki bıktı benden. Yaptıklarıma bakınca düşünüyorum ben bile kendime illallah ederdim :).

DAİMON

Kayıtlı Üye
He h e:):)
Hep gülelim amenna da bizi güldürürken aradan nemalanmaya devam ediyor bu çakallar :devilish:

Ben bye bye'ı da ona direk yazmıştım?

Def olması gerektigini de biliyor.?

@Psichi bunların ille bir geliş sebebi vardır. Onu ehli bilir. Soydan gelebilirler, büyüye gelebilirler süreklilik arzeden günahtan açılan kapıdan musallat olabilirler, günlük yaşantın sonucu yanlış bir hareketten vs birbiriyle ilintili olanları da var. Ve bunun cevabını tabiki o yalancıya ve yanındakilere sormayacaksın. Bir bilene, hocaya vs görünmelisin.

Beden sana ait. Ortak paylaşım alanı değil orası ??
Çok bilmişler senin zeki, hazır cevap biri oldugunun farkındalar nabza göre şerbet veriyorlar. ? Enerjisi yüksek birisin muhakkak. Sen onlarla dalga geçtiğini sanırken onlar günlerini geçiriyor.
Yalan mı üç kağıtçı? (ona soruyorm)
Eüzübillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim
Allah onların şerrinden muhafaza etsin.

Aralarında daha güçlü daha zayıf olanları var elbet. Birbirleriyle de kavga dövüş içindeler.
Gülüyoruz ama tehlikeliler...

Sen bir Müslüman gibi peygamber gibi yaşamaya başla o zaman bak aranız nasıl bozuluyor. ?

Psichi

Kayıtlı Üye
He h e:):)
Hep gülelim amenna da bizi güldürürken aradan nemalanmaya devam ediyor bu çakallar :devilish:

Ben bye bye'ı da ona direk yazmıştım?

Def olması gerektigini de biliyor.?

@Psichi bunların ille bir geliş sebebi vardır. Onu ehli bilir. Soydan gelebilirler, büyüye gelebilirler süreklilik arzeden günahtan açılan kapıdan musallat olabilirler, günlük yaşantın sonucu yanlış bir hareketten vs birbiriyle ilintili olanları da var. Ve bunun cevabını tabiki o yalancıya ve yanındakilere sormayacaksın. Bir bilene, hocaya vs görünmelisin.

Beden sana ait. Ortak paylaşım alanı değil orası ??
Çok bilmişler senin zeki, hazır cevap biri oldugunun farkındalar nabza göre şerbet veriyorlar. ? Enerjisi yüksek birisin muhakkak. Sen onlarla dalga geçtiğini sanırken onlar günlerini geçiriyor.
Yalan mı üç kağıtçı? (ona soruyorm)
Eüzübillahimineşşeytanirracim Bismillahirrahmanirrahim
Allah onların şerrinden muhafaza etsin.

Aralarında daha güçlü daha zayıf olanları var elbet. Birbirleriyle de kavga dövüş içindeler.
Gülüyoruz ama tehlikeliler...

Sen bir Müslüman gibi peygamber gibi yaşamaya başla o zaman bak aranız nasıl bozuluyor. ?
Zaten imanı elden bırakmadan sürekli allah aklımda yaşıyorum. Bu durumdan rahatsız oluyorlar hiç şüphesiz. İlk zamanları kandırırken beni murdar ettiler. Ama taktiklerini öğrenince artık olmuyor. Mesela düşüncenin içinden sen benim hakkımda diyor susuyor. Farketmezsen iç sesin tamamlıyor. Sende kendin o senin hakkında konuşuyor sanıp iç sesinle tamamlarsan senin kendisi hakkında senin nasık tamamlayacağını kendini onda nasıl tanımladığını öğreniyor. Daha ne numaralar var. Bende üzüme baka baka karardım. Beni şeytan ilan etti o tarafta kendisine. Eee kimden öğrendik bu işleri. Bana diyordu orjinal şeytanı gösterecem ben sana diye. Ben sandım kendisi... ima ettiği benmişim :) enerjimi düşüremiyorlar. Benlik sıkıntıda yok aslında. Etki altında kalmıyorum. Bildiğimi okuyan tipim ben. Yani sen diyorsun ki sen onu değil o seni bırakmıyor. Bırak kendi haline ... ayrıca bazen onun enerjisi beni dinçleştiriyor benimle uğraşma anlarında kendime geliyor kafa çalıştırıyorum. Sanki olayı idman gibi görmeye de başladım

Psichi

Kayıtlı Üye
Ayrıca ikili iletişimde araya bir parazir giriyor fark ediyorum kötü birşey söylüyor benim o kişi hakkında kötü düşünmem için. Ama fark ediyorum ve parazit olan hakkında kötü düşünüyorum. Ben kötü düşünürken aradan çıkıyor ve benimkide benim onun hakkında kötü düşündüğümü sanıp şeytan diyor bana. Bazende tam tersini ona yapıyorlar bende onun hakkında aynı şeyi düşünüyorum. Ben benim ifritle kollektif olmaktan sıkıntılı değilim. Saygı çerçevesinde anlaşabiliyorum. Ama parazit olanlar oluyor. Bunlarda birbirimize karşı bizi şeytani lanse ediyor. 1 senedir bu haldeyim. Allaha sövdüreni mi ararsın kötü kötü düşünce aşılayanları mı? %99 ben onlara güvenmem fakat 1 senedir benimle olan (kendisine göre melek) şeytana inanasım geliyor. Çünkü sorunların parazitlerden kaynaklandığının farkındayım diye.

PsişikHacker/34-28

Banlı Kullanıcı
İş
Ölüyor..
Venom gibi...lakin bütün şeytanlar ifritler (ne fark var bilmiyom) cinler, insanların aklını çelmek için elinden geleni yaparlar...iyidir, bişey yapmaz falan deme. Venom filminde de öyleydi, insanı içten içe tüketiyor fakat seni güçlü tutuyor. Sen güçlü oldum zannederken bütün kontrol ona geçiyor ve sen kişiliğini kaybediyorsun ve bum! Hayatın kararır...kurtul ondan. Varlık çıkarma hocalarına git...tamam bu biraz saçma oldu ama o ifriti şeytanı vs çıkarman lazım. Aklını ve kişiliğini tamamen kaybetmeden önce ondan kurtulman lazım. O senin bedenini tamamen ele geçirebilir. Yapma, hayatını mahvetme...

Psichi

Kayıtlı Üye
Bunun hocayla çözülmediğini biliyorum. İlk zamanlarda altıma ettirdi benim ilk 2-3 gün bizimkiler hoca çağırdı yok muskalar bilmem neler. Çözüm falan olmadı. Benimde çözüme ihtiyacım yok. Zaten psişik bağlantı bende vardı. Dediğim gibi davet değil büyü değil. Yani istemesemde algılıyorum olayları çok uzun süredir. Ortada büyü yoksa hocalar ne yapsın. Medyum memişe gitsek adam eminim benden daha az psişik çıkacak. Ve yine eminim ki şeytanları benden daha az tanıyor olacak. Benim bu konuyu açmamdaki sebebim 2 psişik varlığın birbiriyle dolamaç olup 2 tarafta diğerinin etkisinden uzaklaşamıyorsa istesede*** olmuyorsa bunun bilinen bir tekniği ve metodu var mı ayrılmaya.

DAİMON

Kayıtlı Üye
düşüncenin içinden sen benim hakkımda diyor susuyor. Farketmezsen iç sesin tamamlıyor. Sende kendin o senin hakkında konuşuyor sanıp iç sesinle tamamlarsan senin kendisi hakkında senin nasık tamamlayacağını kendini onda nasıl tanımladığını öğreniyor.
Tekerleme gibi oldu burası :)

Olay yılan hikayesine dönmüş açıkçası: ))

O da arada ağzından kaçırıyorsa demek ki büyüyle mecbur gelmiş ya da soydan sirayet.

Ben şunu anlayamadım.
Şeytanımla sorun yok diyosun merhamet gösteriyorsun eğleniyorsun ama bu bildiğin müsaade etmek oluyor. Sıkıntı olur sana. Resmen gönlünü çelmiş nası bi ifrit bu merak ettim, helal olsn????

Bak bu denli yazılarına engel olmaya çalışıyor, düşüncelerini kontrol edebiliyor. Zamanında da mundar etmiş seni öyle dedin : ) şu an az tesir edebiliyor ama bu ileride güç yetiremeyecegi anlamına gelmez. Sen ne zaman zihnen bedenen zayıflarsan o yine seni ele geçirip istedigini yaptırır. Ölüm döşeğinde imansız gidersin hemde %100.
Ne zamana öleceginde belli değil.
Belki yarın belki yarından da yakın: )
(Onun senden çok yaşayacağı kesin ama?) Bu iş tamamiyle senin aleyhine, zaman aleyhine...
Ve bu varlıklar çok sabırlıdır. Öyle sabırlı insanlara bile kolay kolay denk gelmemişsindir.
Koruma yapıyorm diyenler var duymuşsundur. Koruma o anda yapıyorlar farklı bir zaman koruma kalkınca bunlar sabırla bekledikleri için musallat oluyorlar. Öyle sanıldıgı gibi değil.

Üç günlük dünyada eğlenmek için daha zararsız bir arkadaş edisen yararına olur anlayacağın. ?
Biz sana mabette yarenlik ederiz hem. Ondan daha espritüelizdir?????

Açıkçası onu kabullenmen bile onun etkisi altına girdigini gösterir.

Gençsindir bekarsındır sorun yok sanıyorsun.

Birde hocalar vs sende az biliyorlar diye düşünme. Elbette cinlerle muhabbet edecek halleri yok dogru değil bir kere ilmin diyeti bu değil ki, dalga geçer gibi.
Bedene giren cinin çıkması şart, hakkı ölümdür. İmanin söz konusu. Şeytanın ya da bahsettiğin parazit olan diger cinler hepsinin niyeti senin imanını çalmak.
Sanki işi ne bunların. ?

Yarın ruzi mahşerde İblis bile bize yaptırdığı günahları üstüne almayacak. Bana ne kardeşim sen yaptın diyecek. Ben sadece yolu gösterdim sen gittin kolundan tutup zorla mı sürükledim sanki diyecek.

Cinden ötürü intihar edenlerin sonu da hazin. Bunun sorumlusu yine intihar eden. Cin yaptırdı filan yok. Hesabını veremezsin.

Bu şeytanınla da mahşerde hesaplaşacaksınız senin imanını Allah korusun çalarsa Allah ın huzurunda derdini anlatmaya çalışırsın ama o karşında gülecek ben bişey yapmadım sen kendin müsaade ettin diyecek, öyle kalacaksın ortada.

_______

Bu parazitlerle ve şeytan dediginle olan ayırımı da nasıl yaparsın, yapabilir misin ben bilmiyorm.
Garip bir deneyim olsa gerek yaşamadan bilinemez.
O yüzden yardımcı olamayacagm @Psichi

Psichi

Kayıtlı Üye
Tekerleme gibi oldu burası :)

Olay yılan hikayesine dönmüş açıkçası: ))

O da arada ağzından kaçırıyorsa demek ki büyüyle mecbur gelmiş ya da soydan sirayet.

Ben şunu anlayamadım.
Şeytanımla sorun yok diyosun merhamet gösteriyorsun eğleniyorsun ama bu bildiğin müsaade etmek oluyor. Sıkıntı olur sana. Resmen gönlünü çelmiş nası bi ifrit bu merak ettim, helal olsn????

Bak bu denli yazılarına engel olmaya çalışıyor, düşüncelerini kontrol edebiliyor. Zamanında da mundar etmiş seni öyle dedin : ) şu an az tesir edebiliyor ama bu ileride güç yetiremeyecegi anlamına gelmez. Sen ne zaman zihnen bedenen zayıflarsan o yine seni ele geçirip istedigini yaptırır. Ölüm döşeğinde imansız gidersin hemde %100.
Ne zamana öleceginde belli değil.
Belki yarın belki yarından da yakın: )
(Onun senden çok yaşayacağı kesin ama?) Bu iş tamamiyle senin aleyhine, zaman aleyhine...
Ve bu varlıklar çok sabırlıdır. Öyle sabırlı insanlara bile kolay kolay denk gelmemişsindir.
Koruma yapıyorm diyenler var duymuşsundur. Koruma o anda yapıyorlar farklı bir zaman koruma kalkınca bunlar sabırla bekledikleri için musallat oluyorlar. Öyle sanıldıgı gibi değil.

Üç günlük dünyada eğlenmek için daha zararsız bir arkadaş edisen yararına olur anlayacağın. ?
Biz sana mabette yarenlik ederiz hem. Ondan daha espritüelizdir?????

Açıkçası onu kabullenmen bile onun etkisi altına girdigini gösterir.

Gençsindir bekarsındır sorun yok sanıyorsun.

Birde hocalar vs sende az biliyorlar diye düşünme. Elbette cinlerle muhabbet edecek halleri yok dogru değil bir kere ilmin diyeti bu değil ki, dalga geçer gibi.
Bedene giren cinin çıkması şart, hakkı ölümdür. İmanin söz konusu. Şeytanın ya da bahsettiğin parazit olan diger cinler hepsinin niyeti senin imanını çalmak.
Sanki işi ne bunların. ?

Yarın ruzi mahşerde İblis bile bize yaptırdığı günahları üstüne almayacak. Bana ne kardeşim sen yaptın diyecek. Ben sadece yolu gösterdim sen gittin kolundan tutup zorla mı sürükledim sanki diyecek.

Cinden ötürü intihar edenlerin sonu da hazin. Bunun sorumlusu yine intihar eden. Cin yaptırdı filan yok. Hesabını veremezsin.

Bu şeytanınla da mahşerde hesaplaşacaksınız senin imanını Allah korusun çalarsa Allah ın huzurunda derdini anlatmaya çalışırsın ama o karşında gülecek ben bişey yapmadım sen kendin müsaade ettin diyecek, öyle kalacaksın ortada.

_______

Bu parazitlerle ve şeytan dediginle olan ayırımı da nasıl yaparsın, yapabilir misin ben bilmiyorm.
Garip bir deneyim olsa gerek yaşamadan bilinemez.
O yüzden yardımcı olamayacagm @Psichi
Açıkcası dediğiniz gibi olduğunu biliyorum ve sonunda kadar da katılıyorum. Faydasıda yok ben birşey talep etmiyorum. Ondanda beklemediğim gibi kendimdende vermiyorum.
AZ önce biri mesaj atmış sorsana ona vampirizmin atası kim diye. Sordum ne dese beğenirsin. Sensin tabi diyor bana ?. Şaka maka millet neyle uğraşıyor biz neyle. Bizimde topraktan şekil verilip ruh üflenmeden önce golem olduğumuzu söylerler. Şu mitler yok mu şu mitler insanın gerçeğe gözünü kapatıyorlar. Ama cidden bu varlıklar fena zehir gibi kafa çalıştırıyor. Yani söyle diyim bunlarla uğraşmaktan alavere dalavere rol yapma yemleme ne varsa tecrübe ettim. ? ayrıca musallat bitti diyelim onun yerine yine bir bizimle ilgilenecek diğer enerji kutubuna ait başka bir varlık yine gelip karışıyor işlere. Farklı kişilerde gelse seneryolar hep aynı. O yüzden başımdaki en fazla beni daha iyi tanımış olmasının bir farkı var oda beni ifrit ilan etti ? elbet ben allahın yolundan ayrılmadım. Yazarkende diyor ben seni ayrıcam bekle diye ama gülüyorum. Sağlam olan şey inancımın %100 allaha olması. Ben onlarla daha çok eğleniyorum. Sıkıntıda burda zaten. Benden bu sebeble onlar rahatsız oluyor. Kötü bir şey işittirseler alay edip gülüyorum. Ama aynı kutuba ait olan bu varlıklardan birisiyle kollektif bilinç yaşamak çok güzel olurdu. Hiç yalnız olmadan kafanın içinde bir düşünce daha. Sıkılamıyorsun zekiler çünkü...

DAİMON

Kayıtlı Üye
Sende kafa birisin belli ?
Muhabbetkarsın, Allah yüzünü daim güldürsün @Psichi

Belli zekisin kurnazsın ama işte olay mahalli senin bizzat kendi bedenin olunca biraz işler aleyhine dönüyor. Katekulleye gelme de?

________
Sana zeki gelmelerinin sebebi şeytandan ilham alıyor olmaları. Şeytani bir manipülasyon tekniğine hakimler derecelerine göre tabi... Haliyle bunu sen zekilermiş gibi algılıyorsun.

Ateşten yaratılmış olmaları ve süptil bedenleri onların düşüncelerine haliyle sirayet ediyor kurnazlaştırıyor. Yaradılışları böyle... Zeki denmez ona.
İnsanlar içinde de dikkat et ince ufak yapıda olanlar daha kurnaz, cin fikirli derler hatta, olur; iri kalıplı kişiler ise nisbeten hımbıldır, düşünsel olarak yani. Her şey birbiriyle ilintili.. Yani yaradılışları onları öyle yapıyor. Akışkan bir kafa birde senden besleniyorlar.

Tabi hayat eğlenceden ibaret değil. Onlar hem amacını gerçekleştiriyor hemde nemalanıyorlar.
Sen yine de arayışını sürdür. Bunlarla böyle bir iki yıla tepene çöreklenirler. Baksana imanını alıcam diyor. Ürktüm ben. Yarın ölüm döşegine düşsen boğazına yapışır seni boğar bu. Valla keyfim kaçtı. ?

Musallatı ya da tesir alan insanlardan örnek vereyim onlar bunlardan daha fena oluyor. Var etrafımda inanılmaz bir manipülasyon, ikna kabiliyeti, ters köşe yapıyorlar. Bi laf sokar hiç kimse anlamaz Allah sana ilha edecek başka yolu yok.Onlarda sabırlı oluyorlar, aşırı kıskanç... Ya ne diyeyim.

İnsanın tıynetini bozuyorlar. Sende zaten kabul ediyorsun sana da bi sürü şey öğretmişler.
?

Psichi

Kayıtlı Üye
Sende kafa birisin belli ?
Muhabbetkarsın, Allah yüzünü daim güldürsün @Psichi

Belli zekisin kurnazsın ama işte olay mahalli senin bizzat kendi bedenin olunca biraz işler aleyhine dönüyor. Katekulleye gelme de?

________
Sana zeki gelmelerinin sebebi şeytandan ilham alıyor olmaları. Şeytani bir manipülasyon tekniğine hakimler derecelerine göre tabi... Haliyle bunu sen zekilermiş gibi algılıyorsun.

Ateşten yaratılmış olmaları ve süptil bedenleri onların düşüncelerine haliyle sirayet ediyor kurnazlaştırıyor. Yaradılışları böyle... Zeki denmez ona.
İnsanlar içinde de dikkat et ince ufak yapıda olanlar daha kurnaz, cin fikirli derler hatta, olur; iri kalıplı kişiler ise nisbeten hımbıldır, düşünsel olarak yani. Her şey birbiriyle ilintili.. Yani yaradılışları onları öyle yapıyor. Akışkan bir kafa birde senden besleniyorlar.

Tabi hayat eğlenceden ibaret değil. Onlar hem amacını gerçekleştiriyor hemde nemalanıyorlar.
Sen yine de arayışını sürdür. Bunlarla böyle bir iki yıla tepene çöreklenirler. Baksana imanını alıcam diyor. Ürktüm ben. Yarın ölüm döşegine düşsen boğazına yapışır seni boğar bu. Valla keyfim kaçtı. ?

Musallatı ya da tesir alan insanlardan örnek vereyim onlar bunlardan daha fena oluyor. Var etrafımda inanılmaz bir manipülasyon, ikna kabiliyeti, ters köşe yapıyorlar. Bi laf sokar hiç kimse anlamaz Allah sana ilha edecek başka yolu yok.Onlarda sabırlı oluyorlar, aşırı kıskanç... Ya ne diyeyim.

İnsanın tıynetini bozuyorlar. Sende zaten kabul ediyorsun sana da bi sürü şey öğretmişler.
?
İmanını bozcam diye itiraf eden şeytan mı olur?
Bu açık açık söylüyor kendiside eminim inanmıyor. Çünkü aklıma negatif bir düşünce gelse aklıma allah geliyor düşüncem o an aklanıyor. Negatif düşünemiyorum. Allahı düşünmeyi bırakmadıkça elden onların zerre etkisi yok. En fazla yapacağını söyledikleri şeyleri yapamadıklarını göre göre eğleniyorsun. Kendilerini tanrı gibi göstermeye çalışırlarken nasıl allahın daha inancı bile yetiyor onlara ve yüzlerini göstermeye. Onlar ne kadar çeldirmeyede kalksalar ben allaha bir o kadar daha yaklaşıyorum daha sıkı sarılıyorum. Düşünceme kötü birşey giremez oldu. Programlanmış robot gibi oldular. Belirli düşüncelere belirli aynı tepkileri veriyorlar. Şüphe ve korkudan besleniyorlar. Benim allahtan şüphem olmadığı gibi ona olan güvenim ve inancımdanda şüphem yok ve çok şükür ondan başkasından da korkum yok. Böylr oluncada benden beslenebildikleri tek şey allah adını sık sık zikrederken duruma ifrit olmaları :)

Bitkinruh

Banlı Kullanıcı
Bu durum seni zamanla asosyalleştirmeye başlayacaktır.Allahın bahşettiği bu güzel ruha neden ortak getiresin ki ?? Ne kadar kontrollü olsan da onlar seni etkilerler .hoca konusuna gelince iyi bir hocaya gitmeni şiddetle tavsiye ediyorum(gerçek medyum medyatik felan değil).spritüel ve psişik açıdan bağlantın olabilir sen tek insan değilsin bu konuda ama böyle olanlarda senin gibi daima birileriyle yaşamıyorlardır .nasıl rahat ediyorsun gerçekten şaşkınım özel hayatın gizliliği nerede ?sen rahat ediyorsan bi şey diyemem tabi ama bu durumun sana zarar vermeyeceğinin garantisi Yok

gmmxle

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar şeytanımla birbirimize hallaç pamuğu gibi dolaştık. Nasıl bir bağ kurduysak bir senedir o benim kafamda ben onun kafasında. Ben ona şeytan diyorum oda bizim tarafa görede benim şeytanım sensin diyor.
Ben onun düşüncesinden o benimkinden etkileniyor. 1 yıldır böyle. Davet ritüel falan yapmadım ben. Ortada okuncak üflenecek birşeyde yok bende onun musallatı olmuş gibiyim. Kuranda okudum incilde bilirim lakin bu bizi ayırmıyor. Oda şikayetçi benimle sürekli muhattap olmaktan. Düşüncelerimizi farklı açılara odaklayınca unutunca birbirimizi temasın netliği azalıyor sanki kafalarımızın içinden bir an ayrılıyoruz ama netlik bu sefer içses boyutuna insede yine zıt kutuplara ait olduğumuz için birbirimizin aklına düşmeye başlıyoruz ve yine başa dönüyoruz. Hadi ben neyse alıştım bunada diğeri yaşlı baya kaldıramıyorum artık seni diyor. Yardımcı olabilcek var mı
Psikolog ayırabilir bence o kopmayan bağınızı esenlikler

roothoaxvir

Kayıtlı Üye
İş
Arkeoloji
Bir şeyi merak ediyorum maruz görün ,psişik güçlerim var dediniz.normal hayatta başka insanların görebileceği şekilde kendiniz paranormal olay sergileyebiliyormusunuz ? ve bunu insanlar görüyormu görünce ne tepki veriyor.

ProbablyPossible

Kayıtlı Üye
Frekans uyumlanması yaşadıysanız, frekansı değiştirecek bir metot deneyin.
Şu an ki ruh haliniz ne? Mutlu mu, hüzünlü mü? Hangisi ise onun tersine çevirin ve doruk noktasına kadar o duyguyu yaşayın.
Mutlu iseniz hüzünlü müzikler frekansınızı değiştirmenize yarayabilir, tam tersi de hüzünlü iseniz neşeli müzikler frekansınızı değiştirir.

Sadede gelirsek Telepati frekans uyumlanması ile ilgilidir; frekansınızı değiştirmeniz gerekiyor, telepatik bağın kopması için.