Demon Daveti

umut3431

Banlı Kullanıcı
Benden kolumu şuramı kesmemi istemicek öldürmücek ve yaşam suresi varmış galiba bunu istiyorum ben burda 10 20 sene ıcın ebedi cehennemi istemem 60 70 yaşına kadar yaşamak isterim sanırım baphemot yaşam suresi okuyormuş direk ruhumu satıcam bunun karşılında uzun yaşam para şarkı şöhret istiyorum dünya starlarından olmak tipim zaten müsait allah vermiyor binlerce kez istedim böyle yaşayamıyorum ben

Sasdad

Kayıtlı Üye
Bak arkadaşım ben sana bir teknik vereceğim ancak bu teknik mum ve pentagramdan çok daha korkunç.Eğer sen gelişmek ve büyümek istiyorsan arkadaşım önündeki en büyük engel KORKU faktörü olacaktır.
İlk olarak şunu belirtmeliyim ki bir arkadaşımın sözü benim her çalışmaya davet edeceğim kişi söylediğim bir sözdür.
DEMONLARDAN DERS ALMAK (yada yardım vb.) BUZ PİSTİNDE KILIÇ DANSI YAPMAYA BENZER.HIZLI İLERLERSİNİZ AMA DİKKATSİZLİĞİN SONUCU ÇOK KÖTÜ OLABİLİR.
Ve her çağırma formülünde mutlaka ve mutlaka KARANLIK bir ortamda olacak(cin ile demon farklı şeyler itiraz etmeyin)yani arkadaşım ben sana tüm bildiğim formülleride versem korkunu yenmediğin sürece çağırma başarısız olur.Sen karşıdakinden daha güçsüz olabilirsin pekala ama şunu unutma seninde GÜÇLÜ BİR RABBİN VAR.korktuğun zaman karşındakinin ALLAHIN karşısında belki bir mikrop bile olamayacağını bilmen gerekir.eğer bu yolla başlarsan emin ol korkun en aza inecektir.ben sana hiç korkun olmayacakta demiyorum ben bile azda olsa korkuyorum.sonuçta farklı varlıklarız.ancak korkununda bir sınırı olmalıdır.sen bence biraz daha düşün ve eğer çağırmaya hazırım dersen bana mesaj at bende sana bildiğim formülleri söyleyeyim.

Siz müslüman değilsiniz boşuna insanları yanlış yönlendirmeyin harama helal diyorsunuz resmen Demon davet etmek yani iblis ve onla anlaşma yapmak insanı kafir yapar hemde hiç şüphesiz ... üstelik cin soyundandır iblisler

extramofil

Kayıtlı Üye
Siz müslüman değilsiniz boşuna insanları yanlış yönlendirmeyin harama helal diyorsunuz resmen Demon davet etmek yani iblis ve onla anlaşma yapmak insanı kafir yapar hemde hiç şüphesiz ... üstelik cin soyundandır iblisler
Haklısın, İslam'da cinlerle irtibat dahi günahtır ve dediğin gibi dinden çıkarır.
Fakat yanlış hatırlamıyorsam aynı zamanda Kur'an da "şeytanlar" "iblisler" diye bahsedilir cinler. Belki cinlerin kötüleri iblis olarak anlatılabilir fakat cinler ve iblisler'in iki ayrı ırk olduğunu belirten teorini kaynaklarıyla beraber açıklayabilir misin? Tamamen yeni birşey öğrenme,öğretme amacıyla soruyorum.

sizofrenlersizi

Kayıtlı Üye
Soy aynı soy cin soyu nasıl insanoğluysak onlarda CANN oğlu ayrıca şeytanda cinlerdendi bir melek değildi asla .. Burada bahsedilen demonmuş falanmiş aslında hepsi aynı kapıya çıkıyor. Zaten böyle bir şey olsa onune gelen mutlu mesüt zengin yaşardı değil mi ? Hadi önüne gelen diye genelleştirmeyelim en azından demon muhabbetini başaranlar diyelim. Cinlerin sizin alay etmesinden başka bir şey değil ..

ahmet045

Kayıtlı Üye
Açıkçası bence gerekli olan ilk şey özgüven ve soğukkanlılık.

kerabra

Kayıtlı Üye
şerefsize
ELHAMDULİLLAH müslümanım ayrıca artık şu tanrı lafından vazgeçin tanrı yoktur sadece ALLAH vardır tanri eski göktürklerin tengri diye adlandırdıkları kurmaca ilahının günümüze evrimleşerek tanrı diye yerleşmiş şeklidir tanrıdan nefret ediyorum ALLAHı çoooooooooooook seviyorum
şerefsiz sen kimsinde kök tengri ile böyle konuşuyorsun forumda küfür serbet olmasa senin gibi şerefsizlere haddini bildirirdim ama senin gibi cahil yobaz birisi ile sohbete girmek istemiyorum ulan daha allahın ne olduğunu bilmiyorsun burada tek gerçek allahtırrr allah birdirrr tengri saçmalıktır diyorsun şerefsiz allah muhammed gelmeden önce araplar arasındaki en güçlü en önemli olan putun ismiydi sonra muhammed geldi zaten kendisi arap değildir araplar okuma yazma bilmez o dönemde muhammed arap olmadığı için kendisi bu salakları kontrol altına almak için çok basit yazılar yani ayetler altında allah birdir o tek ilahtır diyerek ortaya çıkmış araplarda zaten putlara tapan gerizekalılar olduğu için daha makul gelmiştir taraflara ayrılmışlardır müşrikler kaybetmişlerdir bla bla bla kök tengri ile alakalı en ufak şey bilmiyorsun burada konuştuklarına bak senin gibi insanları dünyadan silmek lazım