Demon Daveti

mandalin

Banlı Kullanıcı
düşündüm gelecek olanlara razıyım, bir varlık sahibi olmak için tarifleri bekliyorum

siyam3484

Banlı Kullanıcı
kardeşim sadece Cinn'ler tarafından kandırılıcaksın. şeytan'a inanıyorsan Tanrıya'da inanıyorsundur. Hangi dine mensup olduğunu bilmiyorum ama, cennetin Tanrının Cehennemin Şeytanın elinde olduğu yargısındaysan yanılıyorsun. Cennet cehennem ve dünya sadece Tanrının elindedir, irade verilmesi seni kandırmasın sadece sınavdasın. Şeytan sana hiçbirşey veremez, varlığını arttıramaz, yanlız Allah senin azgınlığını arttırmak için sana daha çok verecektir, sen devam ettikçe daha çoğunu ve sonunda ölüm gelip çattığında onlardan hiçbiri sana yardım etmeyecek burada bırakıp gideceksin, ve şeytan sana sadece Allah'a isyan ederken söylediği gibi cehennem olacaktır, ve cehennemde şeytan da yanacaktır. sana tepside coca cola getirmeyeceğinden emin olabilirsin :))

mandalin

Banlı Kullanıcı
siyam3484 kişisel tartısmaya hiç girmeyeceğim , hangi dine mensup olduğumda önemli değil bilgi arayanındır...bende arıyorum ...bir cehennem ve ya cennet var kabul ediyorsak kimin nerede olacağına biz değil YARADAN karar verir ...varlık ile ne yapacağımı ne biliyorsun? belki kendimi majikal anlamda geliştireceğim belki büyü yapacağım belki ondan bilgi alacağım bu kimseyi ilgilendirmez ben sonucta sonuclarına katlanıyor ve sorgu gunu geldiğinde hesabımı kendim vereceğim gel sen sahittin buna demeyeceğim

kıss1

Banlı Kullanıcı
ELHAMDULİLLAH müslümanım ayrıca artık şu tanrı lafından vazgeçin tanrı yoktur sadece ALLAH vardır tanri eski göktürklerin tengri diye adlandırdıkları kurmaca ilahının günümüze evrimleşerek tanrı diye yerleşmiş şeklidir tanrıdan nefret ediyorum ALLAHı çoooooooooooook seviyorum

BeLiaL

Banlı Kullanıcı
İş
öğrenci
Belki o atalarımız Allah ismi yerine Tengri diyordu sen hangi ilahı kastettiklerini biliyor musun?Ve atalarımız da tek tanrıya inanıyordu.Peki şunu biliyormuydun mısır firavunlarından Akhenaton Hz. Yusuf aracılığı ile bağımsız bir şekilde Allah'a iman ediyor ve ben Allah'a farklı şekilde seslenebilir miyim diyor peygambere evet onun bir sürü adı vardır diyor sende istediğini söyleyebilirsin önemli olan kalptedir diyor.Sen şimdi eski göktürklerin Allah' ı kastetmediklerini nereden biliyorsun zaten tek tanrıya inanıyorlarsa bir tek Allah yok muydu?Sadece isim bilinmiyordu.Zaten Allah olarak kastettiğiniz yaratıcı gerçekten varsa bu dünyadaki fanilerin kullandığı hiç bir dil isim onu anlatmaya yetmeyecek ve sadece temsili ismi olmaya yetecektir...

kıss1

Banlı Kullanıcı
ahkenatonu bende biliyorum ayrıca evet ALLAHın biçok ismi var farklı dillerde farklı telafuz ediliyo mesela almanca got denir ingilizce gott denir yahudiler yahova der belki başka dillerde ALLAHı ifade etme şekli çok çok daa farklıdır ama bunla bir değil ayrıca göktürkler tek ilaha tapıyolardı ama beygamberlere değil meleklere değil yani işte onlardada monotoizim(tek ilahlık)vardı deyip bunu tutupta islama sokamassın islamda ALLAHa başka kurmaca ilahların isimleriyle seslenemessin bu şuna benzer ben ALLAH yerine osiris veya amun diyorum sonuçta bunlarda bi isim bunlarada mana yükleyebilirsin ama olmas dinimizde bu caiz değildir onun için tanri değil ALLAH demek daa iyidir ayrıca anlamıyorum niye tanrı diyosunuzki ALLAH demek okadarmı zor geliyo size şeytan bukadarmı ağır yükleniyo ALLAH deyin en azından sevap kazanmış olursunuz neyse bu konuyuda fazla uzatmaya gerek yok

deadfingers

Kayıtlı Üye
İş
VETERINER
konu başlığıyla tartıştığınız konu çok farklı arkadaşlar.bu tip şeyleri başka bir başlık altında hepberaber tartışalım yahut demon konusuna geri dönelim.kimse kimsenin allahına tanrısına karışmasın.belki çekirgeye bile tapan var aramızda.bu kimseyi bağlayan bir durum değildir.hoşgörülü davranmamız gerekir tepkili değil.

BeLiaL

Banlı Kullanıcı
İş
öğrenci
ahkenatonu bende biliyorum ayrıca evet ALLAHın biçok ismi var farklı dillerde farklı telafuz ediliyo mesela almanca got denir ingilizce gott denir yahudiler yahova der belki başka dillerde ALLAHı ifade etme şekli çok çok daa farklıdır ama bunla bir değil ayrıca göktürkler tek ilaha tapıyolardı ama beygamberlere değil meleklere değil yani işte onlardada monotoizim(tek ilahlık)vardı deyip bunu tutupta islama sokamassın islamda ALLAHa başka kurmaca ilahların isimleriyle seslenemessin bu şuna benzer ben ALLAH yerine osiris veya amun diyorum sonuçta bunlarda bi isim bunlarada mana yükleyebilirsin ama olmas dinimizde bu caiz değildir onun için tanri değil ALLAH demek daa iyidir ayrıca anlamıyorum niye tanrı diyosunuzki ALLAH demek okadarmı zor geliyo size şeytan bukadarmı ağır yükleniyo ALLAH deyin en azından sevap kazanmış olursunuz neyse bu konuyuda fazla uzatmaya gerek yok
Arkadaşım o zaman islam gelmiş miydi bi sorsana töbe ya lafa bak meleklere peygamberlere inanmıyorlardı diyor.Bunu tutupta islama sokamassın demişsin o zaman islam yok arkadaşım.Ben sadece atalarımız doğru yoldaydı demek istedim.Bir de demişsin Allah demek zor mu geliyor ben inançsızım Allah demem bir yerde bir tartışma oldumu eğer yaratıcı varsa tanrı varsa gibi konuşurum inanmadığım isimle niye hitap edeyim?Sorarım bir tek senin dinin mi var bu dünyada demişsin tanrı demeyin sen o kişinin neye inandığını bilmeden atlıyorsun lafa Allah de diye anladım müslümansın iyi pozlar vermeye çalışıyorsun ama yeter artık bıktım hayatında bakalım iyi bi müslüman mısın burada caka satmakla olmuyo...

mandalin

Banlı Kullanıcı
evet bir gittim geldim burası teketek programındaki gibi fatih altaylı ile geyik köşesi gibi olmuş kim nasıl seslenirse seslensin bu onu bağlar...diyerek konuyu demon davetine çekiyorum

evet geleceklere razıyım ve tam daveti istiyorum

demonic

Kayıtlı Üye

arkadaşlar bu arkadaş yasaklanmış ancak ben yinede bundan sonra açılacak tartışmalar için söylüyorum.konuyu değiştiriyorum ancak birdaha böyle bir tartışma olmaması için bu konuşmayı yapmayı uygun gördüm.

Peki arkadaşım sen hz.ademin o zamanki ''Allah''a siz Allah diyemi hitap ettiğini sanıyorsun???Allahın birçok ismi var haklısınız ama Allaha Allah demekle rahim demek arasında sevap farkı yoktur...AMELLER NİYETE BAĞLIDIR.İSTEYEN ALLAH DER İSTEYEN TANRI SEN (yada hiçkimse) BUNA KA-RI-ŞA-MAZ.lütfen bunu aklınızın bir köşesine yazın bu arkadaş gibi dini bir tür duygu sömürüsü olarak kullanmayın.tekrardan çok özür diliyorum konuyu saptırdım.şimdi kitapları araştırıyorum en kısa zamanda bir demon çağırma ritüeliyle geleceğim.

whitedemon

Kayıtlı Üye
arkadaşlar bu arkadaş yasaklanmış ancak ben yinede bundan sonra açılacak tartışmalar için söylüyorum.konuyu değiştiriyorum ancak birdaha böyle bir tartışma olmaması için bu konuşmayı yapmayı uygun gördüm.

Peki arkadaşım sen hz.ademin o zamanki ''Allah''a siz Allah diyemi hitap ettiğini sanıyorsun???Allahın birçok ismi var haklısınız ama Allaha Allah demekle rahim demek arasında sevap farkı yoktur...AMELLER NİYETE BAĞLIDIR.İSTEYEN ALLAH DER İSTEYEN TANRI SEN (yada hiçkimse) BUNA KA-RI-ŞA-MAZ.lütfen bunu aklınızın bir köşesine yazın bu arkadaş gibi dini bir tür duygu sömürüsü olarak kullanmayın.tekrardan çok özür diliyorum konuyu saptırdım.şimdi kitapları araştırıyorum en kısa zamanda bir demon çağırma ritüeliyle geleceğim.
Evet haklısınız bencede isteyen istediği gibi seslenmeli ancak Hz.Adem'in arapça bildiğini duydum ben.

demonic

Kayıtlı Üye
hz.adem arapça biliyordu ancak Allaha hangi adıyla sesleniyordu orası kesin değil ancak bazı kişiler illada ALLLAH denilcek diye duygu sömürüsü yapıyor ve konuyu dağıtıyor.

mandalin

Banlı Kullanıcı
sabırla demonicin davet tarifini bekliyorum

demonic

Kayıtlı Üye
sabırla demonicin davet tarifini bekliyorum

İlk olarak size şunu demeliyim ki insanın evrensel bir zekası vardır...yani bu formüller bir nevi beyninizi gelecek varlığa odaklamak gibidir.bu konuda uzmanlaşmış kişiler davetsiz bile yolda yürürken parkta gezerken vb.yanına demon çağırabilmektedirler.benim size vereceğim davet yöntemi bir ayna ve bir mumla yapılıyor.eğer isterseniz bir siğilde yapabilirsiniz kendinizi motive etmek için.

Mumu yakın ve KARANLIK bir ortamda bir ayna (boy aynası olması en iyisi hem karşıdaki varlığı tam görürsünüz hemde küçük aynadaki gibi nerde bunun ayağı nerde bunun eli diye uğraşmassınız.)alın ve karşısına geçin.dediğim gibi güzel kokulu bir tütsü yakabilir ve demonun siğilini yazıp yanınıza biryere koyabilirsiniz bu size kalmış.şimdi aynadaki ''size'' dikkatlice bakın.Bir süre sonra ayna buhulanmaya başlayacak ve daha konsantre olduğunuzda göz akı (karşıdakinin) siyah olacaktır ve ten rengi değişecektir. Ve en sonunda konuşmaya başlayacaktır.
Not:eğer ayna buhulandığından sonra gözlerin kararmasına geçemiyorsanız yada ayna buhulanmıyorsa hata sizde değildir.o an demon gelmek istememiş olabilir veya enerjiniz uyumlu olmayabilir.
Not:eğer konuşma evresine geçemiyorsanız ama karşıdakininde başka birisi olduğundan eminseniz demon gelmemiş ve bir lejyonunu yollamış olabilir.(Her lejyon türkçe bilmez bazıları sadece melekdili konuşur)
ALTIN KURAL:Sabır Sabır Sabır...

whitedemon

Kayıtlı Üye
Melek dili konuşmalarının sebebi cinlerin günahkar melek olmalarımıdır?Çok saçma oldu ama neyse :D

demonic

Kayıtlı Üye
Melek dili konuşmalarının sebebi cinlerin günahkar melek olmalarımıdır?Çok saçma oldu ama neyse :D

hayır iblis bir zamanlar cennete alındığı zaman melek dilini öğrenmiş ve öğretmiştir diye biliyorum ben ama tabi tam olarak bilinmiyor.

umut3431

Banlı Kullanıcı
Bana yardımcı olacak varmı ben ruhumu şeytana satmak istiyorum. Para,şöhret,şarkı karşılığı dünya starı olabilmek için her boku yaparım. illumunatiye girerim herşeyi göze alırım bu hayattta tek annem var baska kimse yok zaten hayatım bok olmus hangi demonu çağırmalıyım koruma çemberi yapmalıyım neler yapmalıyım yardımcı olun daha önce cin veya başka birşey hiç görmedim o yüzden düzgün gözüken bir demon varmı veya baska sekılde gozukmesı ıcın ozel seyler varmı varsa yardımcı olun ya gerçekten bu işte kararlıyım ne yapacamı tam bilmiyorum her yeri araştırıyorum. gözümü para ve şöhret bürüdü allah vermio saten bıktım dua etmekten