Define yeri hakkında

Farklı16

Kayıtlı Üye
Merhabalar. 4 defa bahçemizde rüya olarak dedine buldugumu gördüm. 2016 ramazan ayında 12 8 geldim ve yattım. Oruclu idim. Uyku uyanıklılık arası bahcenin tepesindeydim 10 mt kadartepeden baktırdılar bi küp altın ve mezar gördüm. Yeşil lazer ışışı gibi bi ışıkla kareye alınmıştı. 15 sn kadar gösterildi ve bugulanarak kayboldu. Hemen uyandım. Yengemde daha once aynı her ıcın bır adam gelmiş kızım onu alın demiş ruyasında. Hemen yengemı aradım bana dediki akşamfa benim kulagıma ses gelfi. Kızım tulumbanın yanında 2 metrede. Onu aljn o size helal demiş ses olarak. Nedir arkadaşlar bu işin aslı .

Farklı16

Kayıtlı Üye
Kazdım. 60 cm kadar kesik küp çıktı. Bayramdı gelen giden derken birdaha nasip olmadı. Cıkan şeyde bu yani alta inemedim birdaha. image.png

Core

Kayıtlı Üye
Bence kazmaya devam edin, ama toprağın altından çıkardığınız nesneleri güvenli şekilde saklayın.
Sizin için iyi veya kötü şeyler de çıkabilir.

Farklı16

Kayıtlı Üye
İlmi olarak açıklama yapabılecek varmı. Yada gecmiş görünüyorsa oradan bilgi alabılecek.?

quanttum

Kayıtlı Üye
Kesik küp bulduysanız devamı vardır kazsanıza. İlmi olarak rahmani bir görüntü olabilir. Hakkınızdır.

Farklı16

Kayıtlı Üye
Yokmu burayı sorduracak birisi bilgi alacagımız birisi ?

marble

Kayıtlı Üye
Kardeşim kaz al işte sana helalmiş

Farklı16

Kayıtlı Üye
Kaz al olmuyor belki 1 karış yanda kalacak. Yokmu bir hoca burada tarif yapacak ben onu merak edıyorum ?

quanttum

Kayıtlı Üye
Kaz al olmuyor belki 1 karış yanda kalacak. Yokmu bir hoca burada tarif yapacak ben onu merak edıyorum ?
Define şüphesi varsa devletten izin almak gerekir arsanın durumuna göre. Kürekle aynı yer kazılmaz zaten geniş bir bölge kazılır hatta iş makinaları kiralanabilir.