Corina

Corina

Kayıtlı Üye
İş
ögrenci,
Öncelikle bu rüyayı iki veya üç hafta önce gördüm. O günden beri aklımda ama söylemek de istemiyordum kimseye. Fakat şimdi söyleyeyim dedim:D

İlk olarak şu rüyayı gördüm.
Sevdigim kızın evlerinin önündeyim. Bir kalabalık var ve bir adam duvara yaslanmış duruyor. Ben yanına gidiyorum (onu arkadasım sandım ilk önce) "özür dilerim, sizi arkadasım sandım." diyorum. O da, önemli degil diyor tanışmamız gerekmiyor diyor. (kızarak diyor bunu)
Ve ben de neden böyle birşey dedin diyorum. Ondan sonra hic cevap vermiyor konusmuyor.
Daha sonra ben bizim okulun önüne gittim. Orada sevdigim kızı gördüm ve takip etmeye başladım. Magaradan gectiler ve bir yere girdiler. Magaranın icinde oturdular. Daha sonra ben magaranın dışına, yani cıkısına gittim.
Tam onu beklerken bir anda kahverengi bir at üstüme dogru atladı ve ben hemen kaçmaya basladım. Ondan sonra yüksek bir yere cıkarak kurtuldum.

Şimdiden teşekkürler.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Büyük bir fırsat yakalayacaksınız fakat çevrenizde kafanızı karıştıracak çok kişi ve konu var. Yalnız ve sakin kafayla değerlendirmenizde fayda var.

Kız arkadaşınızla ilişkinizde; onun davranışlarından ziyade siz kendinize kızıyorsunuz. Söylediğiniz şey ile tavırlarınız çelişiyor ve karşıda, kafa karıştırıyor olabilir. Ani çıkışlardan kaçının. Olay çıkarmak istediğiniz bir hususta iyi araştırma yapmadan iddialarda bulunmayın. İşin arka yüzü sizin düşündüğünüz gibi olmayabilir.

Çok zor bir işe başlayacak fakat sonunda kazançlı çıkacaksınız.

Başka bir konuda ise korkaklık ve acizlik yapıp sürekli ertelemeye gidiyorsunuz. Bu tekrar karşınıza getirilecek ve canınızı sıkacak bir hale gelebilir.

Büyük bir muradınız olacak. Bir mülk sahibi olacaksınız.

Sevgiler…

Corina

Kayıtlı Üye
İş
ögrenci,
Öncelikle teşekür ederim.
Tamamen beni, anlattınız dogru diyorsunuz.
Şu an bunları okurken herşeyi daha iyi anladım teşekkürler...

Corina

Kayıtlı Üye
İş
ögrenci,
Merhaba

Rüyam:
Okuldan cıkıyorum, her zamanki gibi evin yolunu tutuyorum. Sevdigim kızı görüyorum.
Bana bakıyor ve kızarak diyor ki, "artık peşimi bırak, seni sevmiyorum." Ben de üzünlü bir şekilde yoluma devam ediyorum. Hic görmedigim bir yere cıkıyorum. Orada sevdigim kızı görüyorum ve yanında başka bir erkekle beraber top oynuyor, konuşuyolardı. Ben de gidiyorum, rüya bitiyor. Ne anlam cıkıyor burada? Lütfen yanıt verin cok merak ediyorum.

Şimdiden teşekkürler.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız rehber değil, fakat bilinçaltınızda kendisi hakkında endişe ve şüpheleriniz olmalı. Bunları onunla yüzyüze, açık konuşmalısınız.

Sevgiler...

Corina

Kayıtlı Üye
İş
ögrenci,
Sayın Duman Lekesi,
Bu sabah yine rüya gördüm ama hatırlamıyorum. Net hatırlamıyorum yine sevdigim kız birşeyler diyordu. Rüya hep aklıma geliyor, nasıl hatırlayabilirim? Bir de kızı unutmaya calısıyorum, rüyalarım daha cok sıklaştı. Onu nerdeyse her gece görüyorum. Daha önceden de bırakmak istemiştim, yine rüyalar başlamıstı. Kabuslar diyebilirim, kulagıma onu sesi gelirdi. Lütfen yardımcı olun rüyamı nasıl hatırlayabilirim yada bu sık rüyaların ne anlamı var?

Teşekkürler.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Sevgili Corina,
Sık rüya görmeye başlamadınız, aslen bu konu gün içinde zihninizde daha fazla yer kapladıkça, gece daha sık uyanıyor ve rüyalarınızı hatırlıyorsunuz.

Unutma konusuna gelince, yeni biriyle çıkın. Başkalarının gözünden kendinize bakmayı öğrenin. İçinize dönüp takıntılarınızın neler olduğunu tespit edin. Eleştirilirim endişesini bırakıp açık olun, yeni ilişkinizi eskiyle kıyaslamayın. Yeni hedef ve hobiler edinin, kendinize yatırım yapın. Zamanla bu kişiyi unutup yaşama daha farklı gözle bakacak, siz de şaşıracaksınız.

Sevgilerimle...

Corina

Kayıtlı Üye
İş
ögrenci,
Teşekkürler. Dogru, geceleri durmadan uyanıyorum. Tekrar uyuyorum iki üç saat sonra kalkıyorum, uyku düzensizligi var. Teşekkür ederim, umarım dediginiz gibi olur.

Corina

Kayıtlı Üye
İş
ögrenci,
merhaba

ben rüyamı az önce gördüm rüyamda dügün var bir kalabalık filan ben işte tanıdıkları görüyorum ondan sonra tanımadagım bir adam var ve çikolata veriyor bana dagıt diye ben çikolatayı yiyorum sonra aklıma geliyor diyorum çikolataları evlere dagıtayım dügün bahnesihle sevdigim kızın evine gideyim çikolata dagıtıyım diyorum gitmeden önce üstümü giyiniyorum ve aynaya bakıyorum kendimi görüyorum saclarım filan var onları düzeltiyorum. sonra evden cıkıyorum yolda giderken sevdigim kızın evini bulamıyorum ve kayboluyorum ve bilinçim yerime geliyor tam o anda rüyadan cıkıyorum

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Sevgili Corina, rüyanız psikanaliz gerektirir, rehber değildir.

Corina

Kayıtlı Üye
İş
ögrenci,
Merhaba sevgili Duman Lekesi, ben kücüklügümden beri hep kalabalık bir ortam ve dügünler görüyorum. Daha önce de birçok kez evlendigimi görüyordum. Bunlar ne demek? Şimdi aklıma takıldı, lütfen yorumlar mısınız?

Teşekkürler.

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Sevgili Corina, düğünler ve evlenmeler; gelecekte zenginlik, büyük işler ve yüksek mevkilerde bulunacağınızı, kalabalık ortamlar ise, inisiyatif kullanılmasını gerektiren büyük fırsatlar ve talihi işaret eder.

Corina

Kayıtlı Üye
İş
ögrenci,
merhaba

rüyamda bilgisayar masasının üstünde kafamı koymuş uyuyordum daha sonra kalktım bilgisiyar oynadım daha sonra arkamı döndüm ve bir anda babam cıktı cok korktum dizime dogru yapıştı bırakmadı. gözlerimi kapattım ayetel kürsi okudum cin olabilir diye sonra sus dedi ve rüya bitti ne ye işaret?

şimdiden teşekkürler.

Corina

Kayıtlı Üye
İş
ögrenci,
merhaba

rüyamda okula gidiyorum ve okulda arkadaşlarımla karşılaşıyorum okulda kalabalık bir ortam war ögretmenlerin bazılarış dışarda bazıları icerde bende diyorum arkadaşıma niçin geldin oda gel bi yukarı cıkalım diyor ve yukarı cıkıyoz orda konusuyorlar ögretmenle o içerde ben dışardayım cıkıyolar işleri hal olmuyor ve aşagı inerken bir kızla karışılaşıyorum bu kızı daha önce görmüştüm okuldayken hemen hemen hergün görüyodum tenefüslerde filan işte kıza bakıyom orda kızda bakıyo ama acayip bı bakış:) sonra aşagı iniyoruz okul bahcesine ve okul bahcesinde dedemi görüyorum orada kücük bir kız war dedemin yanında o kızı dedem işetmeye calıştırıyor kıza diyor utanma işe kızım filan diyor ve sonra kız idrarını atıyor sonra bizim din hocası geliyor ve bizimle konusmaya geliyor diyorki kul euzu birabinnas duası hic güzel degil icinde s*k*k geciyor bu dua cok kötü bir dua diyor ve rüya orda bitiyor.

şimdiden teşekkürler :)

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Yakında yeni bir şeye atılım yapacaksınız. Bu konuda, ailenizden gelen doğru nasihatleri görmezden gelip, dışarıda otorite sayılan kişilerin yanlı yanlış görüşleriyle hareket etmemeye dikkat edin.

Yaşamınızda bir dönem kapanıp, bir üst aşamaya geçeceksiniz. Bu sizin için iyi düşünüp, dikkatli karar vermeniz gereken bir fırsat sunabilir. Fakat aynı zamanda, daha önce almadığınız türden bir sorumluluk da getirebilir.

Alacağınız bir nasihate uymak istemeyebilirsiniz ancak bunu gözönünde bulundurmanız hayrınıza olacaktır.

Nas suresi :

İbn-i Şirin diyor ki: Bu Sureyi rüyasında kısmen veya tamamen okuyan yahut okunduğunu göreni, Allah nazardan, şer ve zarardan muhafaza eder.
Kirmani demiştir ki: O halkın, halk onun şerrinden korunur.
Cafer-i Sadık şöyle diyor: Allah-ü Teala onu halkın ve şeytanın şerrinden kurtarır.
Abdulgani'ye göre işleri yolunda gider, düşmanına galip gelir. Sihir ve onun zararından, şeytanın şer ve vesvesesinden uzak olur.
İbn-i Kesir ve Nafi ise şöyle söylüyorlar: Vesveseye düşer ama, bundan kurtulur. Ailesi de Hüda'nın koruması altında olur.

Din hocasının sureyi kötülemesini de, artık sizin yorumunuza bırakıyorum:). Çevrenizde insanların dış görünüşlerine pek aldanmayın derim.

Sevgiler

Corina

Kayıtlı Üye
İş
ögrenci,
merhaba

Rüyamı bu gece gördüm Rüyamı tam hatırlamıyorum ama hatırdıladıklarımı yazıcam biz dayımlara gidiyoz sadece aslında ben gidiyom sonra ben bakkala gidiyorum ve ordan bişey alıyoz galiba sonra bir anda dayımın oglu geliyo mustafa diyo eve gidcez gel bende tamam abi gidelim. parkta duruyoruz ve dayımın oglunu yanında bir kız war konusuyolar bende arkadayım cok samimiler filan bende diyorum rahatsız etmeyeyim eve gideyim sonra yola tutarken yine o bakkala gidiyom ve diyolar sen kaybolmmusun bende yok diyorum ben biliyorum diyorum ve rüya öle bitiyor.

Saygılar

Corina

Kayıtlı Üye
İş
ögrenci,
Merhaba

Bu rüyayı dün gördüm

Rüyamda bir evdeyiz koltukta oturuyorum ve bir tane kız var diger koltukta bu kız kim filan diyorum selam veriyim diyorum o bana selam verip konusmaya baslıyor baya bi sohbet yapıyoruz ama tam net olarak hatırlamıyorum ne konustugumuzu sonra 5-6 belki daha fazla bir kadın geliyor ama bunlar büyük ve sonra ben cekiniyorum kıza diyorum ben gidiyorum rüya bitiyor.

Saygılar

Duman Lekesi

Kayıtlı Üye
Rüyanız hayır olsun…

Uzaktan beklemediğiniz bir haber ve elinize bir miktar para geçecek. Rütbe ve mevki elde edeceğiniz bir şans yakalayacaksınız ancak dikkat edin, bu başarıya ortak çıkabilecek biri olabilir. İtirazınızı etrafa belli etmeden yapın yoksa suçlanabilir veya size iftira atmak isteyebilirler.

Sevgiler