çok güçlü bir iksir

KarBahçesi

Kayıtlı Üye

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
Ü

Üye silindi 58480

Arkadaşlar çok güçlü bir iksire ihtiyacım var lütfen yardım edermisiniz

Edeyim ;

1 fincan kahve + az bişey acı kakao tozu + harnup pekmezi ya da keçiboynuzu tozu + üzüm çekirdeği tozu

1 haftada pilotsun.

Manna tarifi de vereyim :
Her akşam 3 taze kırılmış cevizi 1 bardak suda beklet sabah su sararacak tam içmelik. Hatta yukarıdaki kahveyi bu suyla yap

1 haftada üllülümümatisin ???

Merdut

Kayıtlı Üye
Ormus manna diye bir şey duymuştum vardı youtube’da yapım videosu.
Bir araştır istersen.

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
Edeyim ;

1 fincan kahve + az bişey acı kakao tozu + harnup pekmezi ya da keçiboynuzu tozu + üzüm çekirdeği tozu

1 haftada pilotsun.

Her akşam 3 taze kırılmış cevizi 1 bardak suda beklet sabah su sararacak tam içmelik. Hatta yukarıdaki kahveyi bu suyla yap

ciddi misiniz

Ü

Üye silindi 58480

Ciddiyim ama değilmiş gibi de yapıp, blöfe blöf, trole trol, doğruya da doğru yazdım. ???

Deneyin görün. Unuttuğunuz şeyler zihninizde çok hızlı geri gelecek hatta öğrenme katsayınız ve kusatici zekanız öyle artacak ki parçaları birleştire birleştire aydınlanmanın tadını alacaksınız.

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
Edeyim ;

1 haftada pilotsun.

kahve ne kahvesi olmalı peki

Mr. Şeytan

Banlı Kullanıcı
Kediler harikadır birlikte yaşamı tekrar keşfe çıkar unutursunuz dünyanın sorunlarını :)
Bir kediyle oynayınca moralin bozuk olsa da düzelir. Yavru kedilerse depresyon hapı gibilerdir şeker görünümünde :)
Herkes için değil bence ya ? kedilerle güzel anlaşıyorum ama o tırnakları yok mu o tırnakları... Kucağıma oturuyorlar kitlenip kalıyorum.
Hele geçenlerde eve dadandı bir sokak kedisi. Yatağıma girdi ve bana bakıyordu. "Gider misin? " anlıyormuş gibi bakış atıp arkasını döndü yattı...

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
Herkes için değil bence ya ? kedilerle güzel anlaşıyorum ama o tırnakları yok mu o tırnakları... Kucağıma oturuyorlar kitlenip kalıyorum.
Hele geçenlerde eve dadandı bir sokak kedisi. Yatağıma girdi ve bana bakıyordu. "Gider misin? " anlıyormuş gibi bakış atıp arkasını döndü yattı...

:D Bilmez miyim yavru kediler ağaç olarak kullanabiliyor bacaklarını, bir tanıdığım o tırnakların tadına bakınca hacamattan vazgeçmiş :)
Ama o çok şirinler, kediler bana kendini sevdirince havalara giriyorum dünyaya kafa tutuyorum. Ego patlaması oluyor :)