çok güçlü bir iksir

Psichi

Kayıtlı Üye
Halüsinasyon göstersin yada uyutsun
Dmt molekülü barındıran mimosa hostilis pudica veya teniuflora kökünün kabuğunun tozunu kullanıyorsunuz. Ayahuasca karışımıda yapabilirsiniz veya dilerseniz kristalize dmt de yapabilirsiniz. Kristalize etmek biraz kimya bilgisi ister. Ayahuasca isterseniz bir kaç çeşit karışımı mevcut. İllada halüsünasyon uzun sürsün ruhani deneyim değilde eğlencesine takılayım diyorsanız atlantis ya da dragon çavdar mantarı ya da Lsd alabilirsiniz. İksir miksir uğraşma hazır al bi tane Lsd çık ormana takıl kafana göre :)

Psichi

Kayıtlı Üye
1lt saf su
80gr sodyum hidroksit çözeltisi
40-60 dereceli naphta
100gr mimosa hostilis pudica veya teniuflora root bark powder ( kök kabuğu tozu)
1.5 lt üzeri ısıya dayanıklı cam şişe
Eldiven ve iş gözlüğü...

Hazırlanışı önce saf suyun içerisine 100gr mimosa tozunu dök
Sodyum hidroksit 80 gr ekle ve çalkala
En son naphtayı koy çalkala 5 dk ve sonra ısıt
Soğudukça birbirinden ayrılan su naphta çözeltisndeki üst naphta fazını damıtma pompasıyla al bir kaba koy.
Şişeye tekrar naphta ekle bu çalkalama işlemine kadarki yere kadae yaptıkların hariç çalkalama ısıtma ve ayırma işlemini 2 kez daha yap.
Ayırdığın üst naphta fazlarını koyduğun plaka veya tabağı (cam porselen). Buzluğa at ve beklet 36-72 saat arası.
Bekleme süresi sonrası kabı al ve eğ naphta akınca arkasında altya bıraktığı sarı kristalleri kazı ve ayırıp kurut. Pipo bong gibi aletler ile dumanını solursun. Afiyet olsun

Psichi

Kayıtlı Üye
Ayahuasca karışımlarından güzel bir tanesinin yapımıda :
Ama halüsünasyon demek yerine ruhani tecrübeler desek daha iyi olur buna. Binlerce yıllık şaman içeceğine uyuşturucu misali vermiş olmayalım saygısızlık edip :)

Psichi

Kayıtlı Üye
Çok özür dileyerek ekleme yapıyorum:
Kristalize dmt tarifindeki naphta suprasolve olsun ve her bir lt saf suda yapılan ayrışma için 200er mg oranında kullanılmalı.

Rhea

Kayıtlı Üye
İş
Witch
MUtluluk iksiri verebilirmisin
@dennise

Evet mutluluk+umursamazlık+ağrı sızıyı yok eden+hayatı sevmek için umut veren bir iksir ver bize evde kolayca hazırlanan. Bir de bazı kişilere karşı sinirlerimize hakim olmamıza yardım etsin kurtulamadığımız kişilere karşı, izindeyken bile arayıp rahatsız edenlere delirmemizi engelleyen :D

Ü

Üye silindi 58480

MUtluluk iksiri verebilirmisin
@dennise

Vermez olur muyum ? seve seve
Not alin. Bu iksiri hazirlamak 1 dakka. Yeni baslayanlar icin 3 dakka.
Iksiri kime verdiysem kapsamli mutluluk getirdi. Kisacasi hepsi cocuklarini seviyor. :giggle:

Yapilisi :
3 muzu yan yana koyun
Ustune nutella surun
Onun da ustune 2 kat puding gecin
Ustune kakao ve tarcin sepeleyin ve iksiri dilimlere ayirin.
Erkek arkadasiniza sok etkisi yapabilir ama. Azar azar verin.

11.jpg22.jpg33.jpg

Mr. Şeytan

Banlı Kullanıcı
Iksiri kime verdiysem kapsamli mutluluk getirdi. Kisacasi hepsi cocuklarini seviyor. :giggle:

Yapilisi :
3 muzu yan yana koyun
Ustune nutella surun

Ekli dosyayı görüntüle 640Ekli dosyayı görüntüle 641Ekli dosyayı görüntüle 642

Çok etkili bir yöntem ben pudingsiz yapıyordum. Ancak yan etkilerini de belirtseydiniz keşke :)
İstenmeyen kilolar, diş çürümesi, bağımlılık tehlikesi ve kalp rahatsızlıklarına yol açabiliyor. Günde en fazla 30-35gr (bünyeden bünyeye değişir tabi) tüketmek daha iyi.

Artık ayda 1 adet bitter çikolata yiyorum. Herhangi bir abur cubura karşıyım.

Sayın dennise bir de kilo almak için sağlıklı bir iksir paylaşırsanız çok mutlu olurum :)

XirisX

Kayıtlı Üye

Yapilisi :
3 muzu yan yana koyun
Ustune nutella surun

Ekli dosyayı görüntüle 640Ekli dosyayı görüntüle 641Ekli dosyayı görüntüle 642
@Kont Dracula Yapayım mı sana? ?

Çok leziz görünüyor fakat sağlıksız. Belki arada kaçamak olarak yenebilir. :) @Mr. Şeytan Ben de sizin gibi abur cuburu hayatımdan tamamen çıkarıp yalnızca bitter yiyenlerdenim. :) O da yine aynı şekilde, ayda bir falan. İnsan biraz gayret edip bıraksa, zaten zamanla canı çekmiyor, tadını bile unutuyor. Ve ben de kilo almak için sağlıklı bir tarif istiyorum lütfen. :)