çok güçlü bir iksir

Hasvili

Kayıtlı Üye
Cadiysan iksir hazirlamayi da biliyorsundur. Nasil bir iksir istedigini bile yazmamissin. Cok guclu derken nasil ne amacla kullanilacak bir iksir istiyorsun? Spiderman mi hulk mi olmayi istiyorsun yoksa supurgen icin mi :)

ölümsüz96

Kayıtlı Üye
Cadiysan iksir hazirlamayi da biliyorsundur. Nasil bir iksir istedigini bile yazmamissin. Cok guclu derken nasil ne amacla kullanilacak bir iksir istiyorsun? Spiderman mi hulk mi olmayi istiyorsun yoksa supurgen icin mi :)
Halüsinasyon göstersin yada uyutsun

Berliner

Kayıtlı Üye
Eczaneye git Uyuyamıyorum bana uyku hapı verirmisiniz de, onlar sana çok güçlü bir "iksir" verirler.

insanların iç sesini duyman da cadılık ile felan değil vesvese ile alakalıdır. Musallatlı hastaların hemen hemen hepsinde bu durum yaşanır. Ruhanilerden seninle uğraşan var demek oluyor bu yani.. işinin ehli birinden yardım al da, işler seni daha çok sıkıntıya boğmadan önce çözüm bul. geçmiş olsun (y)

Aisling

Kayıtlı Üye
Merhaba, Ayahuska (ayahuasca) çayına ve üzerlik tohumuna bir bakın derim. Doğanın kendisi basli başlına bir iksir zaten :) Forumda konular var bunun üzerine. Uyku derseniz kesinlikle melisa ve papatya (kokusu biraz ağır ama) Ha bir de ufak bir tasviye vereyim, forumda herkes komedyen, yani konunuzu açarken seçtiğiniz cümleler daha anlaşılır daha özenli olsun derim. Kendinizi pek anlatamamışsınız sanki :) Ben bir konu açsam ve kimseden işe yarayan bir cevap gelmese ve üstüne üstlük alaya alınsam kötü hissederdim kendimi. Kimseye güldürmeyin kendinizi kısaca. Burada da alaya almak için fırsat kollayan çok. Yalnız bazı yorumlara da katılıyorum. Kimsenin ic sesi duyulmaz siz duyduğunuzu düşünüyorsunuzdur. Dizi filmlerden ya da forumdaki konulardan etkilenme olasılığınız yüksek. Cadılık basit bir şey olmasa gerek. Umarım yazdıklarımı yanlış anlamazsınız.