Cinlerin Planı Nedir

kıvep

Banlı Kullanıcı
İnsanların illuminatisi varsa, cinlerinde kendi içinde illuminati benzerii örgütleri vardır.
Bebek düşürmem gibi ufak amacları yoktur, geniş çaplı büyük amaçları vardır, düşünmek bile istemem :(

fako

Kayıtlı Üye
Ben hiç çağırmadım yada bir uygulama yapmadım baya uzun bir süredir en son yaptığımdada basarısız olmuştum yinede bana musallat olma gibi bir ihtimalleri yok değilmi ?

enesrko

Banlı Kullanıcı
Hayatım 2007 nin kasım asında değişmişti. Hayat bi anda farklılaşmaya başlamıştı. Acaba bu cinlerin bi oyunu mu ? :S

hasan06

Kayıtlı Üye
sevgili dostlar
hadim sahibi arkadaşlar hadilerle sorunu olan arkadaşlar cinlerin bir planı var ama çözemedim sanırım dünyanın çakrası yada 11 11 2007 tarihinden sonra insanlar için başlayan negatif akımdan yararlanıyorlar

dikkat edin kovma ve korunmalarınızı yapın çağırma yapmayın davet yapmayın büyü yapmayın vs vs vs

ve ne yapabiliriz çözüm bulmamız lazım ilgli ve bilgili arkadaşlar bana özelden ulaşsın lütfen
sizede bağlı cinler var mı sizde mi sorun yaşıyorsunuz ?

KarBahçesi

Kayıtlı Üye
bu negatif akım ne zaman sona eriyor bir bilgisi olan var mı nasıl bir şey bu

EkSen

Kayıtlı Üye
  • En'am Suresi, 112. ayet: Böylece her peygambere, insan ve cin şeytanlarından bir düşman kıldık. Onlardan bazısı bazısını aldatmak için yaldızlı sözler fısıldarlar. Rabbin dileseydi bunu yapmazlardı. Öyleyse onları yalan olarak düzmekte olduklarıyla baş başa bırak.
Sadece bir ayet paylaştım ama şeytanın planlarıyla ilgili çok ayet bulabilirsiniz Kuran'da.
Tek bir amacı vardır ; Haklılığını ispatlamak ama alt metinde bence bizim yüzümüzden ALLAH'ın rahmetinden uzaklaşmanın kinini çıkartmaya çalışıyor.
Ne mi yapmalıyız? İçimizde ki parçayı aramalıyız. Her insanda Yaradandan bir parça olduğuna inanırım. Onu bulabilmenin amacını her daim taze tutmalıyız benliğimizde. Bunun da yolu bence sevgi, saygı ve anlayıştan geçiyor çokça.