CİNLER DAVETE NEDEN İCABET ETMEZLER

davet

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar herkese merhaba

Uzun yıllardır bu varlıklarla alakalı çok uzuuuuuun araştırmalar yaptım Ve çok ciddi maddi Manevi fedakarlıklar gösterdim Konuyla alakalı ciddi bir birikimim olduğunu ve ciddi bir teorik bilgiye sahip olduğumu iddia ediyorum.

Geçtiğimiz günlerde farklı zamanlarda birbirinden farklı iki tane davet yaptım bunuda zaten forumda paylaştım

Şimdi Sorum şu olacak size;
Bu varlıklar acaba davete neden icabet etmez
( Demekki yanlış şeyler biliyorsun diye eleştirmeyin ben başka bir durum olduğunu düşünüyorum )
Benim bir takım bununla da alakalı düşüncelerim var lakin aynı şeyi düşündüğümüz arkadaşlar olur ise aynı kafadayız demektir bu konuyla alakalı özel olarak görüşmek ve bu işi gerçekten de sonuçlandırmak inanılmaz derecede istiyorum
LÜTFEN BİLGİ SAHİBİ OLANLARDAN YORUM BEKLİYORUM
şimdiden ilginize alakanıza teşekkür ederim

Meraklıadam

Kayıtlı Üye

Öncelikle Florurlu Gıdalardan Kaçınman Gerek , Buna Diş Macunu Ve Fırçasını Kullanmayı Bırakıp Mispak Kullanarak Başlayabilirsin, Aynı Şekilde Ayahuasca Çayı Hakkında Yeterli Bilgiye Sahip İsen Ayahuasca Çayı İçmeni Öneririm ( İnternette Gördüğünüz Her Ayahuasca Çayı tarifi Doğru & Etkili Değildir Derin Araştırmalar Yaparak Ve Özellikle 1e1 Deneyimleyen Birisinden Yardım Alarak Yaparsanız Çokda Faydalı Olur) Unutmayın Ayahuasca Çayı Öyle Normal Bir Karışım Değildir , İçtiğiniz Zaman Miğdeniz Kasılır Miğdeniz Aşırı Derece Bulanır Gerçek İle Hayali Ayırt Edemezsiniz Ve Bunun Gibi Birçok Hafife Alınmayacak Etkileri Vardır, Ayrıca Düzenli Bir Uyku Çekmeniz DMT ( dimethyltryptamine) Salınımını Daha Düzenli Bir Şekilde İlerletmenize Olanak Sağlıyacaktır Şuanda Aklımda Kalanlar Bukadar Zaten Bilgili Forum Arkadaşlarımızda Ekleme Yapacaklardır Sevgi Ve Işık İle....

davet

Kayıtlı Üye
Öncelikle Florurlu Gıdalardan Kaçınman Gerek , Buna Diş Macunu Ve Fırçasını Kullanmayı Bırakıp Mispak Kullanarak Başlayabilirsin, Aynı Şekilde Ayahuasca Çayı Hakkında Yeterli Bilgiye Sahip İsen Ayahuasca Çayı İçmeni Öneririm ( İnternette Gördüğünüz Her Ayahuasca Çayı tarifi Doğru & Etkili Değildir Derin Araştırmalar Yaparak Ve Özellikle 1e1 Deneyimleyen Birisinden Yardım Alarak Yaparsanız Çokda Faydalı Olur) Unutmayın Ayahuasca Çayı Öyle Normal Bir Karışım Değildir , İçtiğiniz Zaman Miğdeniz Kasılır Miğdeniz Aşırı Derece Bulanır Gerçek İle Hayali Ayırt Edemezsiniz Ve Bunun Gibi Birçok Hafife Alınmayacak Etkileri Vardır, Ayrıca Düzenli Bir Uyku Çekmeniz DMT ( dimethyltryptamine) Salınımını Daha Düzenli Bir Şekilde İlerletmenize Olanak Sağlıyacaktır Şuanda Aklımda Kalanlar Bukadar Zaten Bilgili Forum Arkadaşlarımızda Ekleme Yapacaklardır Sevgi Ve Işık İle....
İnanın çok isterdim tavsiyelerinize uymayı ama
*bu işlerle ilgilenen hiç kimse bilgi vermiyor yada kaçınıyor
*Bu çay madem bu kadar güçlü iş güç sahibi insanlarız nasıl etkilerine katlanacağız
*düzenli uyku ise maalesef yaşadığımız bu hayatta ki streslerimizden dolayıda geceleri uyku da haram :(
ilginize alakanıza çoookk teşekkür ederim :)

davet

Kayıtlı Üye
Bence bana bire bir tecrübe etmiş ve hala da eden bilgi vermekten kaçınmayacak gizemliymiş gibi davranmayacak birde mümkünse kibirli olmayan bi zat-ı Muhterem Lazım :)
AMA NERDEEEEEEE :(

Meraklıadam

Kayıtlı Üye
İnanın çok isterdim tavsiyelerinize uymayı ama
*bu işlerle ilgilenen hiç kimse bilgi vermiyor yada kaçınıyor
*Bu çay madem bu kadar güçlü iş güç sahibi insanlarız nasıl etkilerine katlanacağız
*düzenli uyku ise maalesef yaşadığımız bu hayatta ki streslerimizden dolayıda geceleri uyku da haram :(
ilginize alakanıza çoookk teşekkür ederim :)

Sende Var 1 Lira , Bende Var 1 Lira Değiştirdik Onları , Fakat Hâla Sende 1 Lira Hâla Bende 1 Lira Var ,

Sende 1 Bilgi Var , Bende 1 Bilgi Var , Değiştirdik Onları ; Sende Var 2 Bilgi , Bende Var 2 Bilgi.

Her Zaman Hayat Felsefem Bu Olmuştur.

İyi Forumlar Sevgi Ve Işık İle Kalın.....

Meraklıadam

Kayıtlı Üye
Bence bana bire bir tecrübe etmiş ve hala da eden bilgi vermekten kaçınmayacak gizemliymiş gibi davranmayacak birde mümkünse kibirli olmayan bi zat-ı Muhterem Lazım :)
AMA NERDEEEEEEE :(

İnsanlar Sorumluluk Almak İstemediği İçin Pekçok Konuda Bilgi Vermekten Kaçınıyor, Bakın Size Sn. Urum’dan Bir Yorum Paylaşacağım.

Meraklıadam

Kayıtlı Üye
**Sn Urum’un Yorumundan Alıntıdır**

Büyük bir hata yapıyorsunuz. hele hele birde kafası nasıl durumları hiç hoş değil. ruh molekülü çalışmaları öyle kafanıza göre hadi kaynattım hadi bir şeyler deneyeyim diye yapacağınız bir şey değil.

Dmt aldığınızda mideniz bulanacak, yoğun mide ağrıları çekeceksiniz. Beden kontrolünüzü kaybedeceksiniz düşünce algılarınızı toplayamayacaksınız. Gerçek ve gerçek olmayanı ayırt edemeyeceksiniz. Hareket edebilir ve nerede ne şekilde hareket edeceğinizin farkında olmadınız için camdan bile atlayabilirsiniz. Kalp atışlarınız anormal bir seviyeye gelecek. Nefes alışlarınızı kontrol edemeyeceksiniz.

dmt içeren maddeler tek başına alındığında işe yaramaz. dmt içeren iki ayrı bitkiyi birleştirmek dmt oranını yükseltmez. dmtnin bedende çözülmesini karıştırılması gereken başka bitkiler vardır. İnternetten öğrendiğiniz her bilgi ile yola çıkılmaz. şamanik ayinlerde kullanılan tarifler gizlidir. Şaman ruhundan başka bir şaman ruhuna aktarılır.

Ayini bir şaman yönetir. Bu ayinde amaç bir kaç şey içmek değildir. İçip içmemekte önemli değildir zaten. Hiç bir deneyim de ulu orta anlatılmaz. şaman ayini dışında alınan dmt fiziksel sorunlar çıkarmanın dışında, beyni etkileyecek seviyeye gelirse zaten bilinçaltı senaryoları ortaya çıkar. Bilinçaltı çok derin okyanus gibidir. Uzman ellerin dışında çöplükten farkı yoktur. Yaşanıldığı sanılan her deneyim sadece sandırır.

Hele hele diğer boyutlara yolculuk, astral Seyahat yapma, ruhani varlıklarla iletişim gibi anlatılan etkiler şaman ruhu taşıyan kişiler içindir. bir içecek içtiniz diye size evrenin kapılarının öylece açılayacağını sanıyorsanız ciddi bir yanılgı içindesiniz. Genetik mirası olan, sürekli insan ya da insan olmayanlardan eğimler alan tüm yaşantısını diğer aleme adamış kişiler boşuna uğraşıyor o zaman. İçelim ve ilahi olan sistem bize açılsın.

Seçimler size ait, size tek önerim kesinlikle yetişkin, güçlü ve midesi sağlam ve ayık olan bir kişi ve saçma sapan bir şeyler söyleyerek kod atmayacak biri yapacağınız deneyimde yanınızda olsun.

Size bir örnek vereyim. İki arkadaş bulmuş buluşturmuş dmt almışlar. Üçüncü bir arkadaşlarını da gözlemci olarak yanlarına almışlar. 2 gün sonra bana haber verdiler. Bir tanesi konuşamıyor, hareket edemiyor ağzından salya akıtarak koltukta duruyormuş. Ayık olan korkmuş ayılmalarını beklemiş. Diğer alan kişi 2 gün sonra kendine gelmiş. Korktukları için acil servisi de aramamışlar.

Başka şehirdeler acil olarak yanlarına gittim. dmt böyle bir şey yapmayacağı için nedeni anlamaya çalıştım. Alerji mi oldu, düştü kafasını mı çarptı, başka bir madde mi aldı, sarası mı vardır. Küçükken beyin hasarına yol açan bir hastalık yaşadı mı anlamaya çalıştım. tüm sürecin üstesinden geçtim. Baya bir zaman aldı tabi. Ayık olanı transa aldım ve hızlı bir şekilde taramaya başladım.

Ayık olan arkadaş beyin nöronlarını öldürüyormuş bu demiş. dmt alan kişi bilinçaltı açık olduğu için bunu bir kod olarak almış ve bildiğiniz kendini engelli birine çevirmiş. dmt alanı hipnoza aldım. Atılan bilinçaltı kodu temizledim. Sorun çözüldü.

Kısaca ne yaptığını bilmeden bir şey yapmak bazen istenmeyen sonuçlara yol açabilir.

davet

Kayıtlı Üye
İnsanlar Sorumluluk Almak İstemediği İçin Pekçok Konuda Bilgi Vermekten Kaçınıyor, Bakın Size Sn. Urum’dan Bir Yorum Paylaşacağım.
iki taraf razı olduktan ve akli dengesi yerinde olduktan sonra sorumluluk almış olmaz ki kimse bence herkes kendine yapar bunuda idrak etmek lazım bazen bir teraziye koyuyorsunuz bi kefede bu davetlerde vs.. yaşayacaklarınız ama YA İYİ OLURSA İHTİMALİ diğer kefede ise zaten tabiri caiz ise berbat olmuş dünya hayatınızı kurtarma cabası hangisi ağır basarsa insan ona yöneliyor diye düşünüyorum

nuranee

Kayıtlı Üye
Valla benim bildiğim davete hazırlandıgınızı bile biliyorlar keyiflerine göre geliyorlar insanların niyetlerini de biliyorlar ruh halini de. :#

davet

Kayıtlı Üye
Davete hazırladığımızı evde yaşayanlar bilebilirler
Riyazata başlayıp önemli bir mübarek zat daveti yaparsak birde bunu bilirler sebebi ise o ayetin hadimi hüddamı gibi varlıkların ait oldukları ayetleri hangi niyetle okuduğumuzu bildiklerinden dolayıdır bu bilinme :) yoksa her cin daveti bilemez

davet

Kayıtlı Üye
Valla benim bildiğim davete hazırlandıgınızı bile biliyorlar keyiflerine göre geliyorlar insanların niyetlerini de biliyorlar ruh halini de. :#
birde çok yerde okudum cin davetinde gelen varlık tabiri caizse sizin aynanız oluyormuş yani sizin kişilik ahlak vs... bir sürü özel durumunza göre bir varlık geliyormuş ( :) zaten bana bir gelse çok merak ediyorum karşılığımı :) )

nuranee

Kayıtlı Üye
Siz burdan bi arkadaşa onlarla senet imzaladıgınızı anlaşma yaptıgınızı söylemiisiniz? Hatta cin gelmii kızında getirmiş karşılıgında kızımla evleneceksin demiş? Bi arkadaşım anlattı :#

davet

Kayıtlı Üye
Siz burdan bi arkadaşa onlarla senet imzaladıgınızı anlaşma yaptıgınızı söylemiisiniz? Hatta cin gelmii kızında getirmiş karşılıgında kızımla evleneceksin demiş? Bi arkadaşım anlattı :#
senet imzalama olayı şöyle;
o varlıklar konuştukları sözlere çok dikkat ederler onlarla bir konuda anlaşıp yerine getirmezseniz bizim insanlar arasında söz verip senet imzalayıp yerine getirmememiz gibi nasıl yaptırımlar varsa onlarada verdiğiniz sözü yerine getirmezseniz yaptırımı olur dedim ama anlaşılan arkadaşınız konuyu biraz farklı anlamış birde rica edicem konuyu değiştirmeyelim teşekkür ederim

nuranee

Kayıtlı Üye
:) konuyu değiştirmek istemezsiniz çünkü arkadaşıma demişsiniz ki benim elimde süper bilgiler var teorik olarak ,çok ilim aldım ve o varlıklarla iletişimim var karşılığında sanaldan beni (cinsel) anlamda tatmin edeceksiniz demişsiniz, fakat burda da davete icabet etmediğini söylüyorsunuz ,siz nasıl bi sahtekarsınız?
Ayrıca evli bir çocuk babasıymışsınız, gerçekten çok üzüldüm .

davet

Kayıtlı Üye
siz ciidimisniz bunları yazarken ne diyorsunuz hanımefendiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

nuranee

Kayıtlı Üye
Şu verdiğiniz tepkiyi otobüste değdirmeye çalışan bi andavala bağırdığım da aynı şekilde ne diyorsunuz yuh hanımefendiii demişti . Sizden korkulur , amacınız ne yapmaya çalıştıgınızı bilmiyorum ama cinler de anlamış olacak ki icabet etmemişler

donzula

Kayıtlı Üye
Birde davet istemek için bir başlık açmışsınız. Bilgi konusunda bu kadar iddialı iken bunları sormanız biraz garip geliyor bana. Ortaya atılan iddaa çirkin olmakla beraber eğer ki gerçekse yönetim tarafından gerçel görülecektir. Arkadaşınız da mesajlar eşliğindr şikayette bulunabilir. Sevgiyle kalın.