Cini evden def etmek için

Rooh

Kayıtlı Üye
Muhammed Masûm Faruki hazretleri buyuruyorlar ki:
(Bir evde, her gece yatmadan evvel ikiyüz defa Lâ havle velâ kuvvete illâ billâhil’aliyyil’azîm (zı peltek okunur) okunursa, o eve dananan cin bile def’ olur, gider).

Celâleddîn-i Süyûtînin “rahmetullahi aleyh” (Kitâbürrahme fittıbb-i velhikme) kitâbında sihr, nazar ve cinden korunmak için kıymetli bilgi vardır. [Merkum kitabın]Yüzyetmişdördüncü maddesi sonunda diyor ki;
(Hiltit veyâ şeytân tersi adındaki zamkı yanında taşıyan kimseye cin gelmez. Sar’a hastası, bunu koklarsa, iyi olur). Asa Foetide denilen bu zamk, esmer, pis kokulu, reçine olup, antispasmodique olarak, ya’nî sinirleri teskîn edici olarak Avrupada, toz, hap ve ihtikan şeklinde adale ve sinir gerginliğini gidermek için, kullanılmakdadır.

(Ütrüc), ya’nî Ağaç-kavunu bulunan eve cin girmiyeceği, (Hayât-ül-hayvân)da ve (Kâmûs)da yazılıdır. (İlahıyatçı Yazar Osman Ünlü, Tam İlmihal Seadeti Ebediyye)

Ayrıca Cinden kurtulmak için en iyi on çare şurada 3.kısımda nakledilmiştir: https://www.gizlimabet.com/threads/cin-hakkinda-bilgiler.30614/

sevo123

Kayıtlı Üye
Muhammed Masûm Faruki hazretleri buyuruyorlar ki:
(Bir evde, her gece yatmadan evvel ikiyüz defa Lâ havle velâ kuvvete illâ billâhil’aliyyil’azîm (zı peltek okunur) okunursa, o eve dananan cin bile def’ olur, gider).

Celâleddîn-i Süyûtînin “rahmetullahi aleyh” (Kitâbürrahme fittıbb-i velhikme) kitâbında sihr, nazar ve cinden korunmak için kıymetli bilgi vardır. [Merkum kitabın]Yüzyetmişdördüncü maddesi sonunda diyor ki;
(Hiltit veyâ şeytân tersi adındaki zamkı yanında taşıyan kimseye cin gelmez. Sar’a hastası, bunu koklarsa, iyi olur). Asa Foetide denilen bu zamk, esmer, pis kokulu, reçine olup, antispasmodique olarak, ya’nî sinirleri teskîn edici olarak Avrupada, toz, hap ve ihtikan şeklinde adale ve sinir gerginliğini gidermek için, kullanılmakdadır.

(Ütrüc), ya’nî Ağaç-kavunu bulunan eve cin girmiyeceği, (Hayât-ül-hayvân)da ve (Kâmûs)da yazılıdır. (İlahıyatçı Yazar Osman Ünlü, Tam İlmihal Seadeti Ebediyye)

Ayrıca Cinden kurtulmak için en iyi on çare şurada 3.kısımda nakledilmiştir: https://www.gizlimabet.com/threads/cin-hakkinda-bilgiler.30614/
Selamlar efendım.ben burcu sevo. Bu sıteye yenı uye oldum cunku yasadıgım olay derınden sarstı. Dört yıl önce bır ıstek dılek duası okumaya basladım (dıkkatlı okuyun) dıye uyarı verılenınden hemde.. uc dılegımın ıkısı oldu.ucuncusu ask ıle ılgılıydı surum surum surundum nefes alamadım. Bır gece ruyamda cüce siyah kıllı bır varlık geldı korkuttu cındı sanırım.bılemıyorum da. Cok korktum kalbım durabılırdı.. bu siteyı fark ettım rukye ve dualar bölümünde Evliyaların dilek istek duası dıye bır dua var o dua işte. Onu okuyan bır kız ruyamda gordugum varlıgı gormus yasadıgımız aynıydı sasırdım. acaba o duaya bibakabılırmısınız sıze zahmet? Gercekten tehlıkelı duamı? Yoksa dua adı altında yanlış kelımeler olan bır cın cagırıcı dılegı cınlerı huddamları devreye sokan bır duamı sızce?( rukye ve dualar bölümü-evlıyaların dılek ıstek duası adı)