Cin Musallatı, Büyü, Anksiyete, Panik Atak, Psikoloji İlişkisi İle Başımdan Geçenler

ConCone

Kayıtlı Üye
Kardeşlerim, arkadaşlarım öncelikle herkese merhaba;

Takriben 2 veya 2,5 senedir herhangi bir travma geçirmemiş olmama rağmen anksiyete ve panik bozukluğu yaşamaya başladım. Başlarda çekinerek de olsa arkadaşlarımın zoru ile başta nöroloji sonrasında Ankara Atatürk eğitim araştırma hastanesinin içişleri bakanlığının içerisinde ki psikiyatri servisinden randevu alarak doktora başvurdum biraz başından savarmışcasına şikayetlerimi dinledikten sonra hastalığımın ismini söylerek bana bir kaç tane ilaç verip kullanmamı söyledi ismini hatırladığım tek ilaç citiloesidi diğerleri aklımda değil. Ekşi Sözlük, Facebook grupları, bloglar ve forumlar vb gibi yerlerde insanların bu ilaçları senelerce farklı ilaçlar farklı dozlar kullanıp 10-15 senedir gram yol kat edemediklerine ve bu tarz ilaçların sadece uyuşturmaktan başka bir işe yaramadığına tanık oldum ve ilaç dışında farklı yöntemler araştırmaya karar verdim.

Bu arada hastalığımın belirtileri şu şekildeydi ;
Fizyolojik: mide'de sürekli şişkinlik, gaz, reflü, vucudumda seyirmeler, iç organlarımda titreme, sırt bölesinde ağrı, gözümde yanma ve bulanık görne
Psikolojik : Delirecekmiş hissi, kendi kendime sebepsizce ağlama, sürekli dejavu, takıntı, ölecekmiş hissiyatı, ailemde bulunan bireylere birşey olacak hissi, çevreye yabacılaşma, vertigo, denge kaybı, içe kapanma, iç sesi ile konuşma, toplu taşınma araçlarını kullanamama, boşu boşuna yaşıyormuş düşüncesi, olacak şeyleri öncede tahmin edebiliyormuş hissi, rüyalarımda sürekli elime dişimin düşmesi dökülmesi, sabah ezanına kadar uyuyamama.

Araştırmalarımda bu tarz konuların maneviyat ile ilgili olabildiği hatta islami ismi vesvese hastalığı diye geçtiğini bununda ( her ne kadar inanmasam'da ) cin musallatı, büyü, göz nazarı, hased vb sebeplerden kaynaklanabileceğini öğrendim ve sonrasında araştırmalarımı bunun üzerinde yoğunlaştırmaya karar verdim. Dualar, zikirler vs vs derken rukye ayetleri ile karşılaştım bu arada rukye tedavilerinin görüntülerini gülerek ve eğlenerek "nasıl ya böyle bişi olabilirmi tam flash tv oyunculuğu millette bunlara inanıyor kesin bunlar oyuncu insanları kandırmak için yapıyorlar” tarzında kendimce eğleniyordum. Günlerden bir gün hiç unutmuyorum youtube üzerinden yakma ayetleri başlıklı bir videoyu açtım kuran bu sonuçta huzur veriyor diye uzandım dinlemeye başladım. Okuyan beyfendi ayetleri tekrarlarken acaba yanlış bişimi yapıyorsun neden böyle tekrarlıyor ediyor derken durup dururken sigara içmeme rağmen burnuma felaket bir yanık kokusu geldi birden garip bir şekilde başım döndü yataktan kalkmaya yeltenirken hemen yere serildim. Annem bunun üzerine ailecek tanıdığımız bir hoca ile iletişime geçti durumu dile getirdi oda bana bir kaç tane muska ve buna benzer kağıtlar göndererek boynuma odama bide bu kağıtlardan bitanesinide suya koyup çözüldükten sonra içmemi söyledi. Bir panikle hepsini yaptım ve yaptıktan sonra daha kötü oldum hastalığım iyice boy göstermeye başladı. Bu olaydan sonra dine neredeyse olmayan inancımda gittikçe azaldı ve iş daha kötü bir hale geldi. Bu youtube'de meşur olan hocalardan bitanesine gitmeye karar verdim ama kendimede yakıştıramıyordum karar verme aşamasında epey zorlandım giderken sürekli içimden ulan olum kaçıncı yüz yıldayız tip ilerledi bilmem ne oldu bunlara mı inanıyorsun vereceğin para boşa gidecek küfürler hakaretler bilmem neler derken içimde kalmasın diye denemek istedim allahın kelamını okuyorlar ne olabilir ki diye düşündüm videoları youtube'de boy gösteren tabir ettiğim beyefendiden çekine çekine randevu alarak Ankara'dan İstanbul'a yola koyuldum. Dediği vakitte kapısına gittim açıkcası böyle majikal dini bir ortam bekliyordum fakat ufaktan ofis tipli bir yer bide her evde olan zeytin yağı, sirke, hacı yağı tarzında ufaktan malzemeleri vardı güzelce karşıladı ve şikayetimi dinledi yukarıda size anlattıklarımın bir kısmını anlattım ve sedyeye uzanmamı söyledi bu youtubede dinlediğim rukye ayetlerinden bir tanesini açtı, gittiğim zaman namaz vaktine denk geldiği için benden nazikçe musade isteyip namaz kıldı ama o namaz kılarken ben hala o sırada içimden hem adama hemde kendime tonlarca küfür ediyorum beynine sıçayım, para verecen bide buna, mp3 dinletip para alacak şimdi senden, akılsız bunlara güven olurmu, ufurukçuye gelecek kadar düştün mü vs vs diye neyse namazı bitti yanıma geldi ellerini kollarını uzat rahat ol oğlum dedi elini anlıma koydu kulağıma ezan okumaya başladı sonrasını zaten kime anlatsam inanmıyor doğru yerde olduğumu o anda anlamıştım ( öyle filmlerde gördüğünüz ceee, bööö, hammmm yapan herhangi bir sülület ile karşılaşmıyorsunuz kuran ile meditasyon yapılıyormuş gibi düşünün bi nebze ) bu arada oradan çıktığım günden beri inanın yeniden doğmuş gibiyim be kaygı kaldı nede panik biranda herşey üzerimden gitmişti. İstanbuldan ankaraya dönüş sonrası acaba bana bişimi yedirdi içirdide ondan öyle oldum kandırıldım mı diyerek orada yaptığı şeyleri evde kendim denediğimde orada ki kadar olmasada bir kaç tepkime verdim fakat devamını cesaret edemediğim için yapamadım. Bu arada ne namaz kılmayı bilirim ne abdest almayı işlemden sonra ne kadar doğru bir örnek olmasada akşamında alkol dahi aldım ultra süper bir müslüman olmanızı, bir parti ,tarikat, cemaat mensubu gerektiren konular değil herkesin başına gelebilecek şeyler insanın gözü ister istemez korkuyor çekiniyor yakıştıramıyor fakat bu tarz işleri yapan insanlara da güvenmek gerekiyormuş onuda öğrendim ben şanslıydım ki doğru bir adrese gitmişim özellikle belirtiyorum ilk önce doktor kontrolune gidin. Günümüzde hacı, hoca, şeyh, muskacı, cinci, şifacı, medyum, vefkçi, uzaktan bakımcı vb ümitleri dini duygularını paralarını sömürenlerin nerelere gelip nelere gittiğini neler yaptığını açıkça görebiliyoruz ( illaki aralarında düzgünleride vardır fakat %75'i dolandırıcı ) muhtemelen sizinde bu tarz konular ilgili olaylardan çekmişliğiniz şahitliğiniz vardır siz siz olun paranızı ve imanınızı bu tarz kan emicilere kaptırmayın. Bu arada benim gibi kalkıp ankara'dan veya başka bir şehirden bi yerlere gitmenize gerek yok bulunduğunuz il veya ilçe ismi ile ehli sünnet rukyeci hocalara denk gelebilirsiniz keza hastalığınızın sebebi gerçekten tibbi ise ücret talep etmiyorlar muska ve benzeri şeyler yazıp göndermiyorlar doktora gözükmenizi dile getiriyorlar hatta ortak çalıştıkları doktorlar dahi oluyor.

Son olarak eklemek istediğim bir iki şey var bunlardan ilki korkmayı gerektiren hiç bir şey yok herkesin başına gelebilir ayrıca bana işlem yapan hocanın bilgilerini vermem doğru olmayacağı için özellikle yukarıda belirttiğim gibi rukyeci olması gerekiyor herhangi bir şehirden herhangi ilden birini bulup telefonla konusup fiyat, seans bilgisi vs alıp gidebilirsiniz bana kalırsa en güveniliri internette videolarla ıspatlamış olanlar keza onların tecrübesinin daha çok olduğunu düşünüyorum özel mesaj ile veya konun altında lütfen rica etmeyiniz. ikinciside mümkün mertebe kesinlikle doktora danışın sonrasında bu tarz bir tedavi yöntemini kullanın inancınız ne yönde ise farketmez bir kerede olsa cesaret edip gidin derim insana cidden bir ferahlama geliyor. Sonucusu da hastalığının sebebinin bundan olup olmadığını ufak bir test ile denemek isteyen, gitmeye üşenen bu yöntemi evde deneyebilir. Her evde bulunan hakiki kaliteli güzel bir zeytin yağının kapağını açın içine ne kadar bildiğiniz dua varsa bunlar felak, nas, ayetelkursi, fatiha, kevser vb olabilir her duanın sonunda zeytin yağının içine ( güzel birşey gördüğümüzde yaptığımız gibi tütütütü 40bin kere maşallah tarzında ? ) nefesinizi üfleyin işlem bittikten gusül abdesti alın duştan çıktıktan sonra allahım şifam olsun diyerek normal krem sürer gibi çok abartmıcak şekilde ( yağlı güreş yaparmış gibi olmasın ? ) vucudunuzun her bölgesine genital bölgeler de dahil sürün bunu sürerken içinizden bildiğiniz dulardan edip süredebilirsiniz. Şayet evinizde bu hacı'dan gelenlerin hacı yağlarından var ise güzel kokmuyor biliyorum 400 - 500 liralık parfumun kokusunu kesiyor fakat maksat iyileşmek ( miski amber, ud kokusu vs olabilir ) burnunuzun etrafına sürerek 10-15 defa teneffüs edin ayrıca boynunuzun yanında ki şah damalarlarının üzerinde sürün sonrasında rahat bir yere uzanın youtube'den "yakma ayetleri" ni açın kulaklığınız varsa takın sesini biraz açıp dinlemeye başlayın şayet vucunuzda, göz kapaklarında bir titreme veya ağlama hissi gelir ise çok vakit kaybetmeden bir uzmana gözükün umarım hepinize faydalı olabilimişimdir 05/02/2018 tarihinde tedavi oldum bugün 16/07/2018 ve ataklar adına gram birşeyim kalmadı amacım birilerinin reklamını yapmak birilerinin ekmeğine yağ sürmek değil neler çektiğimi bende başka kimse bilmediği için bu sevincimi benim gibi çeken hastalara iletebilmek eğer bu yazıyı okuduktan sonra kurtulursanız sizden tek ricam bana dua etmenizdir herkese geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.

Sağlıcakla...

ConCone

Kayıtlı Üye
Konuyu silinecekse ve neden silindiği ile ilgili bilgi verilirse düzenleme yapabilirim.

wildsnake

Kayıtlı Üye
Benimde basima ne geldiyse o youtube dan dinledigim senin tavsiye ettigin yakma ayetlerini dinledikten sonra geldi..Cok guvenilir seyler degil bence

ConCone

Kayıtlı Üye
Muhtemelen sendeki varlığıda tetikledi ondan böyle oldu emin ol.. umarım kurtulursun