CİN DAVETİNDE BAŞARILI OLMUŞ'LAR BURAYA :)

davet

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Merhaba
Şimdi Uzun yıllardır bu varlıklarla alakalı çok uzuuuun araştırmalar yaptım Ve çok ciddi maddi Manevi fedakarlıklar gösterdim
Konuyla alakalı ciddi bir birikimim olduğunu ve ciddi bir teorik bilgiye sahip olduğumu iddia ediyorum.

Sıra Geldi icraat aşamasına bana bu varlıklarla bi şekilde yalansız dolansız kesin net sonuçlar alma konusunda yardımcı olacak kıymetli arkadaşlar ARANIYOR....

Tecrübelerinizi ve diğer Birikimlerinizi Yalansız Dolansız Kibirisiz Bana yardımcı olurmusunuz LÜTTFEEEENNNNNNNN :)
ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDİYORUM İNANIYORUM GÜZEL ŞEYLER ÇIKACAK BU FORUMDAN :)

sevo123

Kayıtlı Üye
Siz gercekten uc harflılerle ıletısıme gectıgınızde ne gıbı bır farklılık ıstıyosunuz hayatınızda? Bence yanlış bır ıstek içerısındesınız sonucta onlar farklı boyuttan ve bazılarının hayatına musallat olup ömrünü karartan varlıklar hakkında ıletısıme gecmek ıstemek sızın ıcın ıyı degıl ben nacızane .. korkuncbuluyorum

Snooww

Kayıtlı Üye
Siz davet yapıyorsunuz , bir kapı açıyorsunuz.Diğer alemden veya boyuttan gelen varlik kötü de olabilir iyi de , kötü bir varlıksa eğer hayatiniza musallat olma ihtimali var bunları da göze alarak bence yapınız hayatınızı karartmayın.

sevo123

Kayıtlı Üye
Siz davet yapıyorsunuz , bir kapı açıyorsunuz.Diğer alemden veya boyuttan gelen varlik kötü de olabilir iyi de , kötü bir varlıksa eğer hayatiniza musallat olma ihtimali var bunları da göze alarak bence yapınız hayatınızı karartmayın.
Katılıyorum... Degıl cagırmak, yanlış ayet okumak yanlıs bılınmedık sözde istek dılek dualarıyla bıle gelıyolar dılegınoluyo oldu sanıyosun sonrasında travma ... gelen gıtmıyo .. bılmedıgım bır dua okumustum uc dılegın ıkısı oldu bırı olmadı Rabbım acısın bana kı, aynı duayı okumuş bu sayfadan bır kişi ruyasını anlattı ıkımızede aynı seyler gelmıs şok oldum..bu sayfayada ondan uye oldum.. sıkıntımdan kurtulmak ıcın,.. bu sayfayı acana uyarımdır.......

Snooww

Kayıtlı Üye
Katılıyorum... Degıl cagırmak, yanlış ayet okumak yanlıs bılınmedık sözde istek dılek dualarıyla bıle gelıyolar dılegınoluyo oldu sanıyosun sonrasında travma ... gelen gıtmıyo .. bılmedıgım bır dua okumustum uc dılegın ıkısı oldu bırı olmadı Rabbım acısın bana kı, aynı duayı okumuş bu sayfadan bır kişi ruyasını anlattı ıkımızede aynı seyler gelmıs şok oldum..bu sayfayada ondan uye oldum.. sıkıntımdan kurtulmak ıcın,.. bu sayfayı acana uyarımdır.......
Aynen öyle kardeşim başınıza açacağınız dert kucuk bir şey degil

Taykel

Kayıtlı Üye
şeytan cinlerdendi o ve zürüyeti size apaçık düşmandır.