Çift başlı mavi ejderha gördüğüm rüya

aphronus

Kayıtlı Üye
Çok sık değişik rüyalar görüyorum ama not alma alışkanlığım olmadığı için çoğunu unutuyorum.Ama bu rüyayı tüm detaylarıylq hatırlıyorum.
Rüyamda geniş bembeyaz bir alandayım bir sürü insan var ve başımızda kahverengi bir ejderha var.Ben yanındakine bir şey söyleyip gülüyorum,çok kızıyor ve ne dedin diyerek üzerime gelmeyr çalışıyor tam bana zarar verecekken ortalık masmavi oluyor ve çift başlı mavi bir ejderha çıkıyor ortaya diğer her şey kayboluyor.Seni bu zamana kadar o korudu diyen bi ses duyuyorum mavi ejderhayı kastediyor.Ama rüyamda hissettiğim mavi ejderhanın gücünün bittiği son kez her yeri mavi yaptığıydı.Bazı mitolojilerde çift başlı mavi ejderhaya rastladım.Sizce rüyanın anlamı nedir bunlar neyi temsil ediyor?
Bir başka rüyamda da gökyüzü mor bir tenkte okuyamadığım bir sürü yazı var (rüyalarımda sıklıkla gökyüzündr yazı görüyorum) ve küçük mor bir kalp var.Daha sonra kocaman ingilizce ve üstündr spot ışıkları yanan bir yazı görüyorum gökyüzünde.Birden kendimi o yazıya bir apartman dairesinden ablam ve tanımadığım biriyle bakarken görüyorum.Ablam yazıyo tercüme ediyor ve yazıyı üç harflilerin yazdığını dalge geçtiğini söylüyor.Yazıda insanların dışını görmem için önce içlerinden çıkmam gerek yazıyormuş ve yazının başındaki spot birden kapanıyor cümlenin yarısı gidiyor burda uyandım.Anlamlandırabilecek olan varsa sevinirim