CIA' in Parapsikolojik Deneyleri

aNAkSaRatE

Banlı Kullanıcı
Bu deneylerin açıklanmasına nasıl izin veriyorlar ?
Detayları ile anlatmaları güç gösterisi mi yoksa daha büyük bir şeyin üstünü örtmek mi ?

Ü

Üye silindi 56746

başka ülkelerde parapsikoloji ile ilgili derslerin verildiğini, üniversitelerde bu konunun önemsendiğini okumuştum, bu forumdaki üyelerden biri yazmıştı. yani her şey açık ve seçik konuşuluyor; ama bizde çok zor. işin siyasi boyutunu bilemeyeceğim, it's not my business :D

dhardhar

Kayıtlı Üye
başka ülkelerde parapsikoloji ile ilgili derslerin verildiğini, üniversitelerde bu konunun önemsendiğini okumuştum, bu forumdaki üyelerden biri yazmıştı. yani her şey açık ve seçik konuşuluyor; ama bizde çok zor. işin siyasi boyutunu bilemeyeceğim, it's not my business :D
Ben.

Atlantis universitesi

Kurucu vakif edgar cayce vakfi.

Ü

Üye silindi 56746

@dhardhar Ben senden değil başkasından okumuştum ama bu bilgiyi de edinmek iyi oldu, teşekkürler. Yokluğun fark ediliyor bu arada, yorumlarını görünce anladım (y)

taroh

Kayıtlı Üye
Videonun sonunda neleri mazur görürüz diyorlar hala görmedikleri ne malum.artık sosyal denek oldugumuzu düşünüyorum.akıllı telefonda yüzümüze dönük kamera ile okuduğumuz izlediğimiz her şeye karşı yüz ifadelerimiz binlerce bedava done.
Hatta cıa in yapısını da gizlemiyorlar.bi film izlemiştim tom cruıse. Basit uçağı ile silah taşıyıp zengin oluyordu.filmi izlediyseniz ne demek istediğimi anlarsınız